• xavier
    11.1k
    Slažem se :grin:
  • deda
    28k
    Još samo treba odredit tko će biti hostesa na ulaznim vratima koja će ponudit čaj i kolačiće. Deda će se pobrinut za kolače. :rofl:
  • 000
    941
    Amrica sa širokim osmijehom, a u ruci tacna krcata tulumbama, ormašicama i baklavom...
  • immerwieder
    1.2k
    1968., Zagreb, Lašćina
    prva tekma 18.3.73. Dinamo Velež 1:1,
    trenutno: s najmanjim klincem na sjeveru, tiha patnja: stajanje istok
  • deda
    28k
    Pozdrav kolega, drago mi je da nam redovi jačaju.
  • reziser
    6.4k
    ooo.kolega immerwieder...jos jedan stariji, dobro dosao na najbolji forum
  • weasley
    27
    Stvarno treba pomladiti ovaj forumski kadar, pa da se priključim

    Berba '94, Međimurje

    Nikad posjetio Maksimir, 4 puta bio na Dinamu, 2x protiv Međimurja u Čakovcu i 2x finale kupa u Varaždinu, protiv Varaždina i Rijeke
  • 000
    941
    Stvarno treba pomladiti ovaj forumski kadar, pa da se priključim

    Berba '94, Međimurje

    Nikad posjetio Maksimir, 4 puta bio na Dinamu, 2x protiv Međimurja u Čakovcu i 2x finale kupa u Varaždinu, protiv Varaždina i Rijeke
    weasley

    O, bar ovaj boldani dio ponisti nekom utakmicom u EL....
  • Infinity
    15.2k
    Pa nije ti Zagreb preko svijeta. Zivis 100km od Zagreba i cudi me kako nisi bio na Maksimiru a navijas za Dinamo. Ja zivim u BiH, udaljen sam 300km od Zagreba koji posjetim barem 2-3 puta godisnje, i to sad, prije sam i vise, ali posao sve vise pritisce, a onda s vremenom opadne i zainteresiranost, u sustini odem na neku utakmicu, posjetim drustvo koje studira i slicno. Radi usporedbe, Sarajevo mi je na 100km, nemam nikakvu poslovnu povezanost s istim, ne pratim nikakav klub gore, a odem u prosjeku desetak puta godisnje. Velik je grad, skupis se sa drustvom, nekad s curom i zapalis. Ima dobrih kafana, moze se i dobro pojesti, tu i tamo se ode i na neku utakmicu iako nas nista ne vuce, ali odemo pogledati (cesto ocajan) nogomet, grad jednostavno nije dosadan, a jos je manje dosadan Zagreb.

    Ne znam, evo meni zvuci nemoguce da netko zivi 100km od Zagreba, navija za Dinamo i nikad nije bio na Maksimiru. Ne osudjujem te, samo se cudim haha. Sta ja znam, mozda si bio u Zagrebu, mozda ides cesto, al iskoristi jedan posjet da odes do stadiona, pa makar i da nema utakmice, iako je s utakmicom veci dozivljaj. Sad Dinamo igra dobro, mozes otici na utakmicu EL kao sto kolega rece. Ja sam bio na Feneru, bilo mi je ekstra i s obzirom kako Dinamo igra mislim da ce ovo biti prva sezona kada cu otici na sve tri domace utakmice grupne faze EL, cak se nadam da cu za zadnje kolo dobiti par dana slobodno i da ostanem vikend na derbiju, da ne bude da sam izbjegao sve HNL utakmice. I cek, sad ja imam tajnu. Nikad nisam bio na grupnoj fazi LP haha. Al gledao sam kvalifikacije barem :razz:
  • deda
    28k
    Kolega Weasley lijep pozdrav, još si mlad, ali treba krenut. Iz plavog si kraja vjerojatno ćeš uspjeti složiti nekad transport.:smile:
  • deda
    28k
    Iz kojeg si mjesta Infinity?
  • weasley
    27
    Imam frenda koji više puta godišnje odlazi na tekme pa transport nije problem, samo se treba uskladit slobodno vrijeme kojeg nemam puno, nažalost ni za Dinamo :sad:

    Htio sam na Juve prije 2 godine, ne s njim, nego autobusom organizirano pa na kraju propalo zbog "premalog interesa" ... ali neka, bit će prilika
  • Papastrumf
    9.8k
    Kad ste se svi tako lijepo predstavili, moram i ja. :wink:
    Godište '85. Rođen i odrastao u Zagrebu, točnije Sesvetama :smile: Prva utakmica Dinamo-Željo '91, odveo me stari, koji je inače u jugi navijao za Želju.
    Prvi derbi '96 i pobjeda 4:1. Samostalno krenuo na utakmice u 5. razredu osnovne škole, a na gostovanjima od '01, prvo je bilo u Vinkovcima. Aktivan sve ove godine, osim bojkota.
    Poznam puno ljudi s foruma i privatno, što mi je posebno drago.
  • reziser
    6.4k
    jos jedan iz sesveta :gasp:
    nije cudno da se znate i privatno :cool:

    dobro dosao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.