• NitkoBitan
    12.3k
    Citam na snetu od nekog lika (navodno ima neki provjereni izvor od povjerenika) da godisnje idu duplo gore u odnosu na prije dvije godine pa hajmo ovdje prebacit raspravu. Kaj kazete na to? Koja bi po vama bila prihvatljiva cijena i treba li se pustit dvije vrste godisnjih u prodaju (samo za hnl/hnl + Europa)? Nadam se da neki ljudi iz kluba citaju tu rasprave pa pucajte sa konstruktivnim komentarima.
  • deda
    28.1k
    Pričali smo već neki dan ovdje o tome. Moje je mišljenje nepromijenjeno. Prodaja isključivo paketa za HNL i Hrvatski nogometni kup. Europa pravo prvokupa vlasnicima godišnjih za HNL.

    Tad sam rekao cijena 400 sjever i 800 zapad. Evo dižem to na 450 i 900 kuna. Naravno s tim da ide 20% popusta za članove.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Većina likova (čast izuzecima) koji pišu na Dinamovoj temi na S-netu su obični bezveznjaci. Svi kao imaju neke insajderske informacije o svemu. Ako će godišnje karte obuhvaćati i europske utakmice logično je da budu malo skuplje nego su bile, no s obzirom na izgled stadiona sumnjam da će baš duplo porasti. Budimo pošteni, naše godišnje karte su bile daleko jeftinije od Hajdukovih i Rijekinih, a najviše smo dobili od utakmica.
  • Captain America
    14k
    Kopiram svoj komentar sa sneta

    Takve cijene mogu stavit pa bit predmet sprdnje idućih godinu dana kad ode dio sjevera. Ima dobar dio ljudi koji se i dalje odbijaju cijepit, a uvijek postoji mogućnost uvođenja covid potvrda. Znači uz poduplane cijene, ekipa bi morala plaćat test. Prvi ne mislim to uzet, uopće nije problem lova (jasno ni cijepljenje) već je stvar principa s obzirom na stanje onoga što se ne može nazvat stadionom i varljivo vrijeme koje kreće već polovicom 10. i traje do početka 5.
    Uopće se ne bi čudio da je to istina s obzirom kakvi sociopati cijepljeni od realnosti vode klub.

    Sam bi dodo da se Osijek može tako ponašat s cijenama s obzirom na stadion kakav će dobit i realne šanse za konferencijsku,
  • Nino Bule
    11.6k
    Ja bi volio da godisnja ne ukljucuje skupine europe nego pravo prvokupa, i onda su ove dedine cijene 400 800 i 20% clanskog popusta optimum. Tko god to plati vrlo vjerovatno ce pohodit 70% hnl utakmica, ovo sa europom nema smisla jer prodamo 8k godisnjih a na hnl utakmici se pojavi 2500 ljudi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ja se slazem s @deda. Ne bih pustao godisnje koje ukljucuju europske tekme. Zasto? Pa zato sto zbog korone i izolacija postoje poprilicne sanse da ce netko propustit barem jednu utakmicu grupne faze i tu racunica isplativosti kupnje pada te vjerojatno prelazi u korist kupnje hnl godisnje + 2 pojedinacne ulaznice za grupnu fazu. Stavio bih da vlasnici godisnjih imaju pravo prvokupa za "Europu" kao i clanovi ali bi takoder vlasnicima godisnjih dao popust od 30-40% na kupnju pojedinacnih ulaznica (tu pogodnost ne bi imali clanovi, samo prvokup).

    *Takoder postoje realne sanse da zbog bakljade (ili vec neceg slicnog sto iskopa uefa) bude zatvorena sjeverna tribina i tu bi se stvorio kaos gdje smjestiti te ljude s godisnjima za sjever.
  • deda
    28.1k
    Nije nemoguće da oni čak i dosta poskupe ulaznice zbog smanjenog kapaciteta stadiona.

    Naime, ne vjerujem da će u prodaju ići više od 4-5 tisuća karata.
  • Nino Bule
    11.6k
    Mislim da je bolji kompromis ovo sto smo mi predlozili deda, 400, 700 bez europe. Nego da ukljucuje europu pa budu 800 1300 ili sta vec planiraju.
  • xavier
    11.1k
    navodno ima neki provjereni izvor od povjerenikaNitkoBitan

    Ponekad imam dojam da 90% forumaša ima "izvore" u klubu pa opet velika većina informacija koje izađu na kraju nemaju veze s istinom.
  • deda
    28.1k
    Inače moja vizija za budući Dinamov stadion tamo negdje za 30-40 godina. :rofl:

    Cijena pojedinačnih karata (HNL i Hr. kup):
    Zapad dolje - 200 kuna (Hajd.u.k.), 150 kuna (Rijeka, Osijek), 120 kuna ostali
    Zapad gore - 150 kuna, 120 kuna, 100 kuna

    Istok dolje - 150 kuna, 120 kuna 100 kuna
    Istok gore - 120 kuna, 100 kuna 80 kuna

    Sjever dolje - 100 kuna, 80 kuna 60 kuna
    Sjever gore (obiteljska) - 80 kuna, 60 kuna 40 kuna
    Jug isto kao sjever

    Godišnje (HNL +kup)
    Zapad dolje: 2.200 kuna
    Zapad gore: 1.800 kuna
    Istok dolje: 1.800 kuna
    Istok gore: 1.400 kuna
    Sjever dolje: 1.100 kuna
    Sjever gore: 800 kuna (obiteljska)
    Jug kao sjever

    Popust 20% na člansku za godišnje. Na dnevne utakmice nema popusta. Djeca do 16 godina plaćaju 50%. iznosa cijene. Obiteljska vrijedi za 1 roditelja i 1 dijete do 12 godina.

    Projekcija prihoda od godišnjih:
    Lože prosjek: 1.000*15.000,00 kuna = 15.000.000,00
    Zapad dolje: 2.000*1.760,00 kuna = 3.520.000,00
    Zapad gore: 500*1.440,00 kuna = 720.000,00
    Istok dolje: 2.500*1.440,00 kuna = 3.600.000,00
    Istok gore: 1.000*1.120,00 kuna = 1.120.000,00
    Sjever dolje; 2.000*880,00 kuna = 1.760.000,00
    Sjever gore: 1.000*320,00 kuna = 320.000,00

    Ukupno = 10.000 ulaznica = 26.040.000,00

    Da se razumijemo, ove cijene bi ja stavio odmah danas da je stadion sagrađen, dakle svako prolongiranje će doživjeti inflatornu korekciju. Ponavljam, ovo su za mene današnje cijene pravog Dinamovog stadiona kao i procjena prodanih godišnih ulaznica.

    Još jedna opaska, članarina je po mome 200 kuna, a ne 60 kuna i može dobiti 2 ulaska gratis na tribine istok i sjever.

    Eto sad me nazovite ludim, optimistom ili kako već hoćete i operite. :lol:
  • Captain America
    14k
    Ovakve cijene su slične za Rujevicu kolko sam čuo pa i samim time realne.
  • DZj
    43
    Ja se nadam da na novim stadionu ( ako ga bude) nebude sjever gore , a ni zapad ni istok
  • deda
    28.1k
    Kriteriji su mi sve manji, nek bude gore-dole, samo dole, samo gore.
  • SAS1987
    13.5k
    Srušiti istok i napraviti drive in.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.