• Dudu9
    423

    Kupljen je za lijevo krilo tako je i krenuo prvu utakmicu
  • Zagi
    4.9k
    Da, znam.
    No gdje onda sa Vidovićem i Baturinom?
  • Dudu9
    423

    Da se Stojković nije ozlijedio nebi Vidović ni došao, ako se Stojković oporavi jedan lijevo drugi desno
  • Zagi
    4.9k
    Da se Stojković nije ozlijedio nebi Vidović ni došaoDudu9

    nisam baš siguran
  • Captain America
    13.3k
    Kako bi igrali da se Stojković nije ozljedio?Zagi

    Nije li Luka ambidexter? Čini mi se da je i u Loxi igro desno krilo neke utakmice tako da bi to bila zanimljiva opcija.
  • EastsideZg
    166
    Bila bi za slabije HNL utakmice možda, a i to je upitno. Klub razine Dinamo ne može istovremeno trpit 4 klinca naprijed (Bulat, Baturina, Stojković, Vidović).
  • Mihaljević
    8k
    +Perković i Sučić... Al neka dokazali su oni da su klase, više vjerujem njima nego pojedinim 25+.
  • Zagi
    4.9k
    Daj ti meni mlade.
    Mladi grizu, a ovi naši i znaju.

    Šteta za Stojkovića i Kačavendu. Oni su pogotovo gladni.
  • mali M
    3.3k
    Meni je samo žao da pri ovoj dominaciji, kad je ubacio Ljubu i Kaneka nije se presvičao na 3 iza.. komotno je mogao. I taman ubaci Ljubu i Kaneka koji mogu odigrati wingbackove, več sam se poveselio.. mislim da je baš mogao malo protresti formaciju zadnjih 15 min
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jakir izmiješao momčad i odlično. Stvarno je to trebao učiniti nakon svega jer bi u suprotnom sve išlo i dalje krivo. Dečki su grizli, bili angažirani i to je stvarno bilo dobro za vidjeti. Nije bila to neka posebno dobra tekma, mislim bila je ok, al svakako bolja od zadnjih par i velim, najvažniji je bio taj angažman danas da pokažu treneru da žele i da mogu.

    Drago mi je za Bernauera, stvarno dobra tekma, ima dobar prodor, pas, igra sa samopouzdanjem i vidjelo se koliko se želi dokazati, sve je okrunio golom u maniri centarfora. Mali Perković isto dosta dobra tekma, svakako dovoljno dobra da nastavi igrati na toj poziciji. Mali Vidović opet dosta dobar, fali malo konkretnosti u završnici, možda malo davi loptu, al sve u svemu ok. Emreli je prvenstveno napadač i to se danas i vidjelo, bio je opasan, malo falilo konkretnosti. Mišić i Baturina def digli igru u odnosu na zadnjih par tj. u slučaju Baturine sve tekme od početka sezone. Bulat odigrao u maniri modernog, dobrog veznog igrača, def igrač utakmice.
    I na kraju Ademi, njegovo značenje ne samo što se tiče njega kao igrača nego njegove pojave tj. prisutnosti na terenu je ogromna, cijelo vrijeme slaže, pokazuje di šta kako, skuplja momčad, mislim da je čak jučer zvao Jakira (nisam ziher) da dođe pod sjever. Uglavnom lider koji digne cijelu ekipu samo zato što je tamo. Isto kao i Petković.

    Tako da fina pobjeda taman da se malo unese mir i da za 2 tjedna opet idemo jakom, s Pektovićem i Riletom natrag.
  • Dinaminjo
    498
    Meni se u ideji Baturine na d.krilu ne svida to sto je predaleko od Vidovica. Njih dva su kliknuli na prvu.

    Vidovic nije neki brzanac i treba blizu sebi vrh tehnicara za kombinatoriku.
    Ako je Baturina desno, Vidovic mora u sredinu, a netko drugi lijevo.
  • Livi
    49
    Pola čovjek, pola zvijer, ime mu je Bernauer :lol:
  • SAS1987
    13.3k
    Pola čovjek, pola zvijer, ime mu je Bernauer :lol:Livi

    Iz tribine izgleda ko Polovanec :lol:
  • mali M
    3.3k
    Iz tribine izgleda ko Polovanec :lol:SAS1987

    ma Kiki je imao niže težište... Mogao bi Max biti zbilja dobar!
  • IceMan
    1.5k
    Ma niš, najbitnija su tri boda i prijekopotreban mir.

    Sad dva tjedna ponovnih "mini-priprema" i opet 21 dan "reciklaže". Uglavnom, sve bude to kao što je trener rekao - jedan veliki maraton.

    Nit bu se kaj dogodilo s porazom, nit s dve pobjede u nizu, al bogami s 7-8 pobjeda u nizu se već bi :grin:

    Nadam se samo da će obečanje održati i nakon pauze, da će gristi i ić u svaku tekmu 200%. Tad ne sumnjamo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.