• Infinity
    15.2k
    Josip Ilicic je navodno veliki navijac Dinama. Pod ugovorom je do ljeta i mogao bi doci besplatno. U Atalanti prima milijun eura godisnje sto je za Dinamo sigurno prihvatljivo, a mozda se moze i spustiti cijena. Danas je Torinu uvalio tri komada, jedan cak s centra. Ima 31 godinu i sjeo bi nam na dvije sezone ko budali samar.
  • marcio amoroso
    32.5k
    3 milijuna za potpis i 2 milijuna za dvije godine.
    Sutra bih pristao na to.
  • Bosna86
    11.6k
    Zvuci vrhunski ali sa 31 godinom, on ima još 3 g elitnog nogometa i vjerujem da može odabrati i bolju ligu od HNL. U svakom slučaju vrijedi mu poslati takvu nekakvu ponudu
  • deda
    28k
    Iličić će ovaj tjedan 32. Vrijedi pokušati. Pitanje je njegovog pogleda na život.
  • SAS1987
    13.5k
    Josip Ilicic je navodno veliki navijac DinamaInfinity

    Istina, on je naš :smile:
  • deda
    28k
    Iako nemojmo se zavaravati, čovjek je s 13 pogodaka 4. strijelac Serie A. Imat će on ozbiljnih ponuda još.
  • Infinity
    15.2k
    Kroz karijeru je uglavnom zaradjivao 1-1.5m eura po sezoni. Do sad je ubrao lijep novac, ali je pitanje da li on zeli sa zaradjenom svotom nastaviti zivot, tj. da li bi dosao u Dinamo igrati za milijun ili mu je cilj otici u Kinu/Katar i u 2-3 sezone zaraditi jos desetak milijuna.

    Od trofeja ima samoj jedan kup Slovenije. Tko zna, mozda mu je cilj otici u neki jaci klub u Italiji i osvojiti ligu koju igra vec deset godina. Naravno, ne zaboravimo i da je Dinamo zicer za trofeje. Samo dva igraca u proteklih deset godina su igrala u Dinamu i nisu osvojili nista. Dinamo igra i Europu, ne bi mu nedostajalo izazova. I ako kao navijac zeli jednog dana tu doci onda mu je ovo posljednji vlak. Dinamo je prerastao tridesetpetogodisnjake koji se dolaze oprostiti.
  • Papastrumf
    9.9k
    Je, jako je realno da ce ga kupiti Juventus pa da s njima osvoji seriu A. :wink:
    Da se ispravim buduci da mu istice ugovor.. jako je realno da mu Juve ponudi ugovor..:wink:
  • deda
    28k
    Nekako mi je jučerašnja partija našeg Perzijanca otupila ikakav interes za Lovrića kojeg je strpao u džep.
  • nkdz
    829

    nekak mi od prvog dana on ne paše i nisam bio za njegov dolazak, a sad mi se cini da polako pada
  • Infinity
    15.2k
    Meni je pao mrak na oci na prvo povezivanje Lovrica s Dinamom. Mene nije osvojio bas nicim. Jos kad si smislim da je Beli bio dominantniji u toj Gorici nego on sad, a Beli u Dinamu bas i nije prosao.

    Inace, kad ga se vec spomenulo, Moharramiju izgleda dobro dosla posudba. Steta sto se Moubandjea isto nije poslalo negdje. Mislim da bi i on mogao biti dobar igrac, samo mu fali da uhvati formu. Mozda nije losa opcija forsirati ga ovo proljece.
  • SAS1987
    13.5k
    Steta sto se Moubandjea isto nije poslalo negdjeInfinity

    Potpisali smo iskusnog igraca i dali mu 760 minuta u pola godine... Ko da je neki junior od 17 godina.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Moubandje je dobar igrač, ne vidim razlog da ga se ne forsira ovo proljeće, ako ne valja prodaj ga ili pokloni nekom.
    Po meni je preskup i predobar igrač da gleda nastupe Leovca.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ermedin Demirović mi izgleda kao interesantna opcija ako Petković ode.
    Alaves ga posudio St Gallenu, ima ugovor u Alavesu do ljeta 2021, morala bi se platiti odšteta jer ima odlične brojke ali ne vjerujem da bi bila neka koju mi ne možemo platiti.
  • xavier
    11.1k
    Meni je pao mrak na oci na prvo povezivanje Lovrica s Dinamom. Mene nije osvojio bas nicim. Jos kad si smislim da je Beli bio dominantniji u toj Gorici nego on sad, a Beli u Dinamu bas i nije prosao.

    Inace, kad ga se vec spomenulo, Moharramiju izgleda dobro dosla posudba. Steta sto se Moubandjea isto nije poslalo negdje. Mislim da bi i on mogao biti dobar igrac, samo mu fali da uhvati formu. Mozda nije losa opcija forsirati ga ovo proljece.
    Infinity

    Nisam ni ja niti u jednom trenutku bio baš uvjeren da je Lovrić igrač koji treba Dinamu, ali što se tiče njega i Belog, treba reći da se radi o veoma različitom profilu igrača. Lovrić je profilom puno bliže onom što Dinamo treba, ali kako sam napisao, nisam baš uvjeren da ima cijeli paket potreban za uspjeti u Maksimiru.

    Beli je meni nekakav "poor man's" Pogba. Znači fizički dominantan igrač kojem nedostaje taktičke discipline i najbolji je kad ima potpunu slobodu na ofanzivnom veznom, posebno u momčadi koja igra defanzivnije pa ima dosta prostora za kontru. Problem je što nema kvalitetu da bi mu se dala takva sloboda u Dinamu, a kao "kotačić u sustavu" jednostavno nije ni blizu toliko dobar.

    Moharrami je stvarno odradio jako dobru utakmicu i ako može povezati nekoliko takvih, mislim da imamo novog desnog beka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.