• marcio amoroso
    32k

    Atiemwen- divlji igrač.
    Lovrić- ne igra obranu.
    Moharrami- meni strašno drag igrač jer kao prvo ne bira utakmice a kao drugo je hrabar.
    Tako ja vidim tu trojicu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mbouadje treba dobit pravu priliku i pokazat ce se ,ali tu je naravno problem generala N.B. koji forsira Leovca koji ni sam ne zna kako je dospio u Dinamu,a po igram koje pruža i Kustošija bi mu bila vrh ekipa...
  • Infinity
    15.2k
    Da je Leovac bas toliko los, nije. Mislim da je jako napredovao ovu sezonu.
  • xavier
    11.1k
    Upravo to. Prošle sezone su nam bekovi generalno bili najlošiji dio momčadi i iz kluba su to pokušali ispraviti dovođenjem Pinta i Moubandjea koji su obojica na papiru trebali itekako biti pojačanja. Na žalost niti jedan od njih na kraju nije izborio mjesto u prvom sastavu. No nije to samo do njih nego su i Stojanović i Leovac podigli razinu svoje igre.

    Ok, i dalje te pozicije nisu najjače karike u momčadi, ali imamo i većih rupa za krpati. Prvenstveno desno krilo, a potencijalno i stoper ako Katarina ne potpiše novi ugovor.
  • marcio amoroso
    32k

    I ako potpiše smo tanki na stoperima.
    Stoper i desno krilo su nam stvarno pod mus.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ne znam kako vi, ali ja bi rado nekako vidio Gvardiola na lijevom beku

    jer svaki put kad sam ga vidio da je to igro na prijateljskima je bio jaaako dobar i naprijed i nazad
  • Ludovic IX
    5.2k
    Vidjeli smo da Švicarac u hnl-u u 8 utakmica koje je igrao, nije napravio razliku čak ni protiv najlošijih. Opet, protiv Cityja je pokazao da je obrambeno dobar..leovac je duplo više pokazao od njega napadački i zato je i igrao
  • Neki tip
    19k
    Jel netko pozornije popratio Štefulja juniora? Osim jučer, kad je bio dobar, nisam baš gledao Rijeku ovo proljeće.
    Pratio samo one sazetke u Stadionu gdje mi se čini da je imao asistencije za 2, 3 gola Rijeke u ove 2 proljetne utakmice. Naravno da ga 2 tekme ni za što ne kvalificiraju kad je u pitanju Dinamo.

    Međutim, mlad igrač, očito vrlo precizan centaršut (i jucer pokazao), zna fino proći po toj lijevoj, uvijek deficitarnoj strani, možda bi mogao biti zanimljiv.
  • Eduardo
    17.3k
    Nevistić. Fenomenalan golman kojeg bih rado vidio na našem golu nakon sto Livi ode.
  • Infinity
    15.2k
    Ja te golmane pokusavam ne pratiti jer se nadam da ce Livakovic ostati jos dugo kod nas. Mislim da to cak nije ni nemoguce, pogotovo ako budemo konkurentni kao prethodne dvije sezone. Na stranu ova postcorona faza.

    Al ako bih morao birati, izabrao bih Nevistica koji nam je realno gotovo pa nedostupan s obzirom da je igrac Rijeke. Bojim se da cemo pokupiti Kahlinu koji takodjer nije los, al nemam u njega toliko povjerenja.
  • Neki tip
    19k
    je, ogroman je potencijal, a i sad prilično dobar golman.

    Međutim, mislim da on nije igrač Varaždina, nego Rijeke..

    P.S. vidim da je @Infinity u međuvremenu isto to napisao
  • Infinity
    15.2k
    Inace, da prosirimo temu, koga bi nasa scout sluzba rado vidjela za trenera? To nam je veca muka nego igracki kadar.
  • Eduardo
    17.3k
    Je, on je Rijekin igrač. Smatram ga boljim vratarom nego što je Pandur, a sumnjam da će ih na Rujevici zadržati obojicu. Treba pokušati.

    Ivan Leko.
  • Bosna86
    11.6k
    Prije 2/3 g sam gledao Šibenik u kupu protiv Hajduka, njihov golman je radio show program, gdje je taj lik na kraju završio... On i Bulat su bili označeni kao neki veliki talenti, ali ako nisu završili ni u Hajduku onda vjerovatno i nisu bili
  • Infinity
    15.2k
    Nediljko Labrovic. Jos uvijek prvi golman Sibenika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.