• emilperska
    3k
    Neobvezna anketa za članove Zone..
    1. Koga želite za trenera Dinama ? (201 votes)
        Stranac s iskustvom liga petice
        50%
        Kruno Jurčić
          2%
        Ante Čačić
          6%
        Silvijo Čabraja
          4%
        Gonzalo Garcia
        11%
        Ivica Banović
          0%
        Vedran Ćorluka
          4%
        Želim ostanak Sergeja Jakirevića
          4%
        Ostalo
        17%
  • Ban
    698
    Umjesto Čačketa bih eventualno uzeo Dinka Jeličića iz Gorice u paketu sa Prosinečkim kao asistentom.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    evo jedini iz liga petice koji mi pada na pamet a da je moguce da dode je Petkovic koji je vodio Svicarsku i bio u Bordeauxu nakon toga.
  • emilperska
    3k
    Ova rješenja treba izrezat i poslat novinarima koji prate Dinamo, budući da vidim na Indexu da ljudi (tovari) žele da S.J. ostane trener Dinama..

    A Index najavljuje da je trener najavio rezove nakon Istre, sto bi znacilo da on vjeruje da ce biti trener i nakon poraza od Istre..
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nijedan od spomenutih nije za Dinamo nit tezi nasim ambicijama (iskljucujem ovo zadnje kao opciju). Kakav Corluka sad, po cemu ce on uvest red i autoritet i po kojem iskustvu? Ostavit Jakira bolje makar bili 4., zamisli prijelaz sa Jakira na Corluku.. Nemamo vremena za zezanciju. Cabraja je trener za Lokomotivu jer ima mlade igrace koji ga slusaju, totalno drugacija prica. Vec sam napisao za Garciju u drugoj temi da bi to moglo ispasti dobro ali ako prodje, dok on prenese viziju igracima tko zna koliko ce trebati. To se trebalo ranije rijesavati.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Sine kako je krenulo bit ce i dobro ako budemo 4 sa Jakirom
  • Krizy
    35.1k
    Kakvi su ovo kandidati, dokrajčit će me ova anketa :sweat:
  • emilperska
    3k

    Dostupna :sweat:
    Generala Nenada smo propustili jer se davala kolektivna medijsko politicka podrska bleferu u to vrijeme..
  • Krizy
    35.1k
    Jasno, ništa protiv tebe. Ovo i jesu realna imena s ovakvom upravom u klubu, samo je teško to prihvatiti :sweat:
  • Nolifer
    6.5k
    Zašto Vedran Ćorluka?

    Što je sa Kekom i zašto nije u anketi?
  • i more je plavo
    891
    Ako su ovi nabrojani nasa realnost, onda je i borba za 3.mjesto trenutna realnost.
  • emilperska
    3k

    Kek je izbornik Slovenije koju vodi na Euro nakon 24 godine posta. Sigurno nije opcija..
    Vedran Ćorluka je prvi Dalićev pomocnik s ambicijom samostalne karijere, bivši igrač Dinama..
  • San Lorenzo
    11k
    Ovih 3% koji žele ostanak Jakira su infiltrirani tovari, nema drugog objašnjenja.
  • Nolifer
    6.5k


    Koliko je onda pametno Ćorluku gurat u ovakvu situaciju i u vatru?

    Kek bar ima HNL iskustva i šteta je da ga nismo na vrijeme uzeli.

    Kažem šteta, jer si i sam naveo da je napravio sad rezultat sa Slovencima...

    A tko će sa nama napravit neki rezultat?
  • Brusa
    649
    nikolko. To pomoćni trener u reprezentaciji po meni ne znači ništa. Ne može se Ćorluka učiti na dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.