• Bosna86
    11.6k
    Ukratko neka light Hajrovic verzija
  • Danijel
    11
    Kristijan Lovrić
  • deda
    28k
    Dakako, o Toliću se sve više raspituju brojni menadžeri i skauti, dobrim igrama i golovima skrenuo je na sebe pozornost i definitivno je zaintrigirao nogometno tržište. Nije tajna da je i na Dinamovu “radaru”...

    - Dinamovac sam otkad znam za sebe, rođeni sam Zagrepčanin i to je posve normalno. Ali, sad uopće ne želim razmišljati o tome što će biti u nekoj budućnosti, isključivo sam fokusiran na igre u Lokomotivi. Do kraja jeseni ostalo je još pet utakmica i želim ih odigrati najbolje što mogu - govori Tolić.

    Ipak, jeste li razmišljali što bi bilo bolje za vašu karijeru nastavite li ovako dobro igrati - otići odmah u inozemstvo s Kajzerice ili zakoračiti stepenicu više u Prvoj HNL i otići u Dinamo, poput Majera i Ivanušeca i brojnih igrača prije njih?

    - Iskreno, o tome uopće nisam razmišljao. Tek sam počeo igrati u Prvoj HNL i želio bih se najprije afirmirati u ovoj ligi, u kojoj sam odigrao tek desetak utakmica. A to je definitivno nedovoljno za bilo kakva maštanja o Dinamu ili o inozemstvu, moram kontinuirano odigrati barem jednu dobru sezonu u Prvoj HNL. To mi je zasad jedini cilj, potvrda vrijednosti u Prvoj HNL, a onda ćemo vidjeti što će se dalje događati - rekao je Tolić.

    Iz SN
  • SAS1987
    13.5k
    Jos jednom.. Andraž Sporar

    Andraž Sporar

  • Dudu
    2.6k


    Gledao sam jednu Slovanovu utakmicu slučajno, protiv Bešiktaša, odigrao lik odlično..

    Gledam sad svu statistiku u Slovanu, 55 golova u 72 utakmice, sigurno ne bi bio jeftina opcija, a zasad imamo više nego bukiran napad..
  • BlauDivision
    463
    Pod istom je agencijom kao i Stojanovic.
  • SAS1987
    13.5k
    nije jeftina opcija ali bi bio nivo vise od Gavranovica. Gdje god igra trpa ko lud (u Baslu je imao probleme ozljedama) a i fizicki je strahovito jak.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Robert Mak bi bio dobra opcija za desno krilo.
    Ne igra nešto puno ove sezone u Zenitu a ugovor mu ističe. Inače super igrač.
  • Infinity
    15.2k
    Dobar je Mak igrac. Redovan je reprezentativac Slovacke, taman nas je castio nedavno u Rijeci. Nama desno krilo bas steka. Hajrovic je totalno out, a Kadzior nije igrac za najvece utakmice. Ocajno trebamo igraca poput Maka.

    Osim par sezona u Nurbergu, nije igrao lige petice, nije svabo il englez pa da nam je nedostizn. Slovak, dobar igrac, iskusan, pred istek ugovora. Mislim da je i realan, samo se treba na vrijeme reagirat, jer uskoro ulazi u fazu kad smije pregovarat s drugim klubovima, pa bi ga valjalo na vrijeme privuci. Nije losa opcija mozda i odmah ga dovesti, pomoci ce nam na proljece u Europi, a sumnjam da bi bio skuplji od milijuna eura u fazi kad ima jos pola godine ugovora i odlazi besplatno, a i ne igra redovno, nije da ce im pomoci nesto.
  • Krizy
    36.4k
    https://www.transfermarkt.de/aitor-cantalapiedra/profil/spieler/323740#subnavi

    Desno krilo kojem također ističe ugovor na ljeto, jako dobra statistika, samo 23 godine
  • Eduardo
    17.6k


    Napadač slovenske reprezentacije i Slovan Bratislave Andraž Šporar uskoro bi trebao prijeći u lisabonski Sporting za 7.000.000 eura te potpisati četverogodišnji ugovor.
  • SAS1987
    13.5k
    ovog smo trebali uzeti kada je jos igralo za Olimpiju. Treba nastaviti sa scoutingom mladih igraca klubova iz ljubljanske regije (Olimpije, Domžale, Bravo) te pokusati uhvatiti novog Sporara, Oblaka, Ilicica..
  • Kwedi
    3.8k
    na sreću, nitko ne prati slovensko tržište pa oblak ili iličić su nadohvat ruke :smile:
  • Eduardo
    17.6k


    Uzeo sam za primjer ove 'razvikanije' igrače sa SLO tržišta... Neke iz trenutnog reprezentativnog uzorka, neke meni drage :). Taj Šporar je za masnu lovu (za naše mogućnosti) otišao u Basel, dok nam CSKA nam za sitnu lovu uzima talente ispred nosa, to je šteta. Danas je gotovo svaka liga toliko dobro skautirana da je teško upecati one najveće talente, pa makar ti bili tu, u 'dvorištu'.

    U prvoj zagradi je pozicija, godine i trenutna vrijednost, na kraju je prvi klub transfer i vrijednost istog.

    • Oblak (GK - 27 - 100M€) >> Olimpiju sa 17.god . i 5 mjeseci >> Benfica 1.7M€
    • Handanovič (GK - 35 - 6M€) >> Domžale sa 19.god . i 11 mjeseci >> Udinese FREE
    • Iličić (ST, RW - 31 - 15M€) >> Maribor sa 22.god . i 6 mjeseci >> Palermo 2.3M€
    • Šporar (ST - 25 - 2.5M€) >> Olimpiju sa 21.god . i 10 mjeseci >> Basel 3.8M€
    • Jaka Biloj (DM - 20 - 2.8M€) >> Rudar Velenje sa .19.god. i 4 mjeseci >> CSKA 400K€
    • Benjamin Verbić (LW - 26 - 6M€) >> Celje sa 21.god . i 7 mjeseci >> Copenhagen 1.2M€
    • Miha Zajc (AM - 25 - 4M€) >> Olimpiju sa 22.god . i 6 mjeseci >> Empoli 2.3M€
  • SAS1987
    13.5k
    naravno, kvalitetni igrači nisu jeftini. Nije bila poanta u tome da su igrači ovdje jeftini.. Poanta je da neki igrači vrijede i da ih valja skautirati :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.