• Mali dioničar
    14.9k
    Tržište nam se suzilo.deda

    Tržište se najviše suzilo Rijeci. Prvo vagoni igrača iz Osijeka pa onda iz Dinama. Samom tom činjenicom bi Osijek dugoročno trebao biti jači od njih.

    ne znam baš da je HNL postao jaka ligaKwedi

    To što loši treneri ne razvijaju igrače, ne znači da nema igrača. A i loša sportsko poslovna politika klubova koji su ispali. Hajduk odmara (!!!) pet najboljih igrača protiv Maltežana, a Meštrović i Mišković svake sezone prodaju po 2-3 najbolja igrača i misle da igra neće trpiti.
  • reziser
    6.5k
    moj pik je bio Lovrić iz Gorice...
    ali nakon jučer..pozdrava torcidi "najboljim navijačima" na svijetu on je za mene :down:
    gospodine Lovriću, lapapa od dinama
  • Kwedi
    3.8k
    Lijepo je kad su ljudi zainteresirani i navijači te žele, znači da igraš dobro i hvala im na tome. Navijači Hajduka su najbolji navijači u Hrvatskoj i svaka im čast, ali možda malo stavljaju i pretjerani presing na svoje igrače, jer traže da Hajduk preuzmu konce igre, a nešto se i nas pita.
  • Kwedi
    3.8k
    svaki igrač je profesionalac.

    ivan bošnjak je bio hajdučko srce pa se vidio učinak u dinamu.

    koliko njih se privatno ili javno izjašnjavalo kao navijači ili članovi hajduka, oni su u prvom redu profesionalci.

    nikom ne bi recimo bio sporan krovinovićev dolazak u dinamo, a lik je od samog početka član NH-a i hajduka.

    dokle god svatko od njih pošteno pristupa prema dinamovom dresu ili u izjavama/potezima ne sere/pljuje po dinamu - ne treba raditi drame od toga.
  • reziser
    6.5k
    svaki igrač je profesionalac.Kwedi

    da je profesionalac, onda bi znao kak se treba ponašati....i kaj treba izjavljivati
    ne radim dramu, ali po meni nam takav ne treba jer sjever (ni ja) ovakve stvari ne opraštam :P
  • Mali dioničar
    14.9k
    Obično se igračima zamjeraju izjave u kojima pljuje po klubu u koji naknadno dodje igrati, a ne ovakva općenita i legitimna mišljenja kakvo je jučer iznio Lovrić.
  • xavier
    11.3k
    Moram priznati da ne razumijem ljude koji ne žele Lovrića u Dinama, a u isto vrijeme nemaju ništa protiv More. Govorim naravno o njihovim izjavama, ne o potrebnoj kvaliteti.

    To je isto kao kad se igrači koji prerano napuste Dinamo kako bi karijeru nastavili negdje drugdje, etiketiraju raznim imenima dok su oni koji napuste svoje klubove da bi došli u Dinamo, "karakterni i znaju što žele".
  • Mali dioničar
    14.9k
    Btw, pola ovog foruma pljuje po Dinamovim navijačima zbog (ne)dolaska na utakmice uz redovito zgražanje nad atmosferom u HNL-u.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Lovrić je negdje izjavio da u HNL-u može igrati samo za Dinamo i čak ako sam dobro upamtio da navija za Dinamo. Samim tim ova jučerašnja izjava je još jadnija.
    Ja osobno cijenim ljude sa stavom.
    Draži mi je Pletikosa koji je rekao da nebi nikad došao u Dinamo nego ovakva ljigavost i dodvoravanje stoki.
    Toliko od mene na temu Lovrić.
  • Dudu
    2.6k
    Moro je realno gospodin. Kao Niko kad je otiso u Hajduk, dosao zbog svoje perspektive i razvoja, postuje klub i daje maksimum. Sve pet po meni..
  • The Undertaker
    4.4k
    Lovrić može misliti što hoće i navijati za koga hoće (jasno, u granicama pristojnosti). Ako je kvalitetom dobar za Dinamo (a ja mislim da nije), odnosno ako Bjelica misli da je dobar, dobrodošao.
    Realno, od igrača koji trenutno igraju u Dinamu, malo njih navija za Dinamo od rođenja.
  • Nino Bule
    11.9k
    I druga stvar mori se potencira to pitanje hajduka svako drugi intervju. Decko je nedvosmisleno odma odgovorio i sad ne prica o tome, znam da su ga prije proslog derbija ispitivali di ce mu roditelji bit za koga ce navijat on je rekao da je dosta vise takvih pitanja i da je odgovorio 100 puta.
  • xavier
    11.3k


    Pa u intervjuu (ne mislim na ovu izjavu nakon utakmice jučer) je i Lovrić naglasio da navija za Dinamo.

    Ovo jučer je bila samo reakcija na Torcidu koja mu je skandirala i "pozivala ga u Hajduk". Zapravo je samo bio ljubazan. Istina, mogao je možda to formulirati i na na malo drugačiji način, ali ja stvarno ne vidim tu nikakav problem.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Lovrić je za mene solidan igrač i ništa više. Stalno mahanje rukama na svaku loptu koju ne dobije, na svaki faul to nama ne treba. A i to što ne igra obranu, još ga čini manje poželjnim pojačanjem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.