• nkdz
    829


    na football manageru sam ga doveo u dinamo, navodno jako veliki talent :D
    ali me ubilo kad sam na igrici vidio pod info da je navijac Hajduka :D

    nemam pojma kakav je uzivo nisam ga gledao ali negdje sam procitao da je dosta veliki talent.

    od trenera vjerojatno Biscana, volio bi da mu se da malo duza prilika
  • marcio amoroso
    32k
    Bišćan bi bio ok izbor za trenera. Mislim za ovog Jovu bi mnogi bili Guardiole. Nadam se da leti brzo, i nadam se da neće posegnuti za Gocom ili Kopićem nego dovesti provjerenog trenera.
  • Bosna86
    11.6k
    ako je vjerovati transfermarktu istekao mu je ugovor, a manager mu od Nejasmica stari
  • SAS1987
    13.3k
    ja bi tražio iskusnog trenera koji iza sebe ima rezultate. Po tom ključu smo dobili i Bjelicu.

    Moj wishlist (možda nisu svi realni a neki imaju i ugovore):
    - Niko Kovač
    - Ivan Jurić
    - Vladimir Petković
    - Pavel Vrba
    - Sergiy Rebrov
    - Matjaž Kek
    - Vaha
    - Biščan (top trenerski potencial ali bi mu ipak dao još par godina da uči i dobiva iskustvo i tek nakon toga na klupu dinama. Šteta da nije trener u nekom klubu gdje bi dobivao puno više iskustva od U21).
    ...

    U portugalskoj ligi ima jako dobrih trenera koje se može analizirati, tipa Ivo Vieira, Abel Ferreira (sada u PAOK) itd. Masa njihovih trenera radi diljem europe. Treniraju od Evertona, Rome, Shaktara, Olympiacosa itd.
  • nkdz
    829
    ako je vjerovati transfermarktu istekao mu je ugovor, a manager mu od Nejasmica stariBosna86

    mislim da ce njega prije gurati u Hajduk, bivsi junior i po toj agenciji koja ga drzi jos par igraca je u Hajduku

    @SAS1987 cak se slazem s ovime za Keka, tvrd lik s karakterom koji uvijek ekipe poslozi cvrsto i borbeno, jedini minus i zato vjerojatno nema sanse doci je to kaj preferira zrelije igrace, a zna se dinamov prioritet.
    Juric je isto odlican trener ali pitanje dal zeli iz Italije.
    Kovaca nemrem smisliti ni pod razno makar je u Eintrachtu radio super posao ali on vjerojatno nebi ni htio doci.

    U portugalskoj ligi ima jako dobrih trenera koje se može analizirati, tipa Ivo Vieira, Abel Ferreira (sada u PAOK) itd. Masa njihovih trenera radi diljem europe. Treniraju od Evertona, Rome, Shaktara, Olympiacosa itd.SAS1987

    nebi imao nis protiv stranca, a portugalci imaju dobre trenere koji atraktivno i napadacki sloze ekipe...btw.Everton hvala Bogu vise nema Portugalca za glavnog trenera :D
  • Infinity
    15.2k
    na igrici vidio pod info da je navijac Hajdukankdz

    Ma to je igrica. On je dijete Hajduka, logicno da ce stavit to. I Moro je veliki navijac Hajduka, pa je dosao i bori se za Dinamo. Nemam ja s tim problema, veci problem su mi ovi sto se kunu u Dinamo, a po terenu drkaju qrac i jedva cekaju da odu.
  • nkdz
    829


    haha ma znam da je, nemam ja nis protiv otet im kojeg dobrog igraca, pogotovo nebi imao nis ak bi se lik trudio maksimalno za nas
  • Infinity
    15.2k
    Iduce sezone cemo imati priliku da ga vidimo na visoj razini. Sibenik je kao prvak primio 15 komada u 19 utakmica sto na prvu ne djeluje bas najbolje, ali 9 puta CS u 19 susreta zvuco jako dobro. Rekoh vec, naredne sezone ce se pokazati protiv najjacih. Ima 20 godina, kroz 2-3 sezone moze sazriti u top golmana. Ako se pokaze ja bih ga uzeo i ostavio na posudbi sve dok je Livakovic tu.
  • nkdz
    829


    koliko god da mi je inter nekak simpatican i ne zelim da ispadne toliko mi je drago za sibencane kaj ulaze da vidimo koliko mogu, pogotovo Labrovic i Bulat
  • Infinity
    15.2k
    Ma od tri ekipe na zacelju ja bih pozelio bas Inter da ispadne. Isto mi je drago da Sibenik udje. S druge strane, volio bih da Istra dobije Orijenta. Bolji su s financijama, igracima, infrastrukturom, vjerujem da Orijent ne bi imao vecu posjetu od njih itd. Al da bi bili osvjezenje, barem privremeno, bi. Mozda bi za 2.HNL cak bilo dobro da dogodine imamo dva tima koji zele gore.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Inace, da prosirimo temu, koga bi nasa scout sluzba rado vidjela za trenera? To nam je veca muka nego igracki kadar.Infinity

    QHrVG8pZmqA_3XJ5kQSnUxtTLw1WTUgMHubAmeV5zJE2UEuFQMHc16DJWqOncGYQqS7O1Ub6wnM31JC5CpmpXGNQqLMLWo409nY2lnTAmRkBbSqSKA

    Naravno samo jedan od ove dvojice, drugi je šarlatan heh
  • EastsideZg
    166
    Zašto ići dalje od Lokse? Grbić na gol, Tomić za stol i ja zadovoljan
  • nkdz
    829

    sa strane neke logike najbolje za ligu je da inter ispadne, meni su samo simpaticni jer su relativno meni lokalan klub i znao sam otici na neku tekmu i pogledati ih.
    Orijent je zasluzio probati s prvom ligom, i volio bi da zamijene Istru, tu negdje su s navijacima i financijama ali osvjezenja radi, da vidimo i njih malo
  • Infinity
    15.2k
    Ma najsretniji bih bio da imamo 13-14 klubova koji su kvalitet za prve lige i da se njih 6-7 smjenjuje uz 6-7 stabilnih prvoligasa. Nek to bude tko zasluzuje, nek bude BSK, briga me, al ta konkurentnost bi nas pogurala prema gore.
  • SAS1987
    13.3k
    to bi se moglo dogoditi sa novim ugovorom za TV prava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.