• Krizy
    35k
    Šta je s Jakićem, bio ozlijeđen na početku ove sezone pa malo zapeo? Prošle godine je bio dobar mislim, ali Dinamu treba dokazan defenzivni vezni.
  • Bosna86
    11.5k
    Ako ode Petko, ne bih imao ništa protiv Budimira... lik igra u Lokomotivi za 4 hiljade eura mjesečno... Ima godina, ali će u HNL zabiti vise golova nego Andrić i Kulenovic skupa
  • Infinity
    15.1k
    Kule mi od prve minute nije sjeo, al zao mi je sto za sad ne pokazuje nista.

    Budimir je top za HNL, covjek je zabijao. Bilo mi je zao sto je otisao, al razumijem da se zajebavao cijelu karijeru i odlucio pobrati malo slaga na kraju kad su mu dali ponudu, al sjebao se jer ga ovi nisu isplatili.
  • Infinity
    15.1k
    Jel itko malo vise pratio ovog Silvu iz Osijeka? Gledao sam Osijek vise puta, al nisam nesto obracao paznju, pogotovo u zadnje vrijeme. Vidim da osjecani spominju da bi im ga mozda Dinamo mogao ugrabiti. On je igrac Olympiakosa na posudbi. Isto je godiste kao i Karacic koji nam se vraca iz Lokomotive. Tko bi od njih mogao biti bolja opcija?
  • Bosna86
    11.5k
    koji bi nam to desni bek bio u momcadi, osim ako nece ici Stojanovic, potpuno nepotrebno
  • Dudu
    2.6k
    Najbolji bek u ligi, ma da nije neka posebna konkurencija, tesko za reci treba li nam jos jedan...
  • Eduardo
    17.1k
    Navodno postaje igrač Osijeka. Meni trenutno najbolji desni bek HNLa, parirati mu može Moharrami kad bi u kontinuitetu igrao na razini ili bar približno kao što je odigrao protiv Hajduka na Poljudu.

    Dvojba, Karačić vs Silva? Nema dvojbe, Silva.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Kad smo kod bekova već, ja bi možda čak radije Talysa? Jer meni nikako ne sjedaju ni Leovac, ni Švicarac (iako njega još treba vidit)
  • Infinity
    15.1k
    Talys je lijevi, Silva desni.

    Meni nebitno i da nam je Silva deseti kad je prethodnih devet nedoraslo ambicijama Dinama. Treba ih se sviju rijesiti. Ostavio bih Mohu da radi konkurenciju i doveo nekog tko ce konacno nesto pokazati na toj poziciji. Ostale bih prodao.
  • Dudu
    2.6k
    Citam izjavu Sikica, spominjao je da ce mozda ostati Karacic i Kastrati na posudbi, ali prije da ce Dinamo samo Karacica ostaviti jer nema nikakve logike sto bi ga i dovodili za sebe kad ima vec 3 bolja :grin:
  • Eduardo
    17.1k
    1/3 HNL-a smo opskrbili lijevim bekovima; Varaždin, Gorica i Hajduk. Bar toliko pamtim. Ima još koji?
  • Infinity
    15.1k
    Kastrati ako sad nece u Dinamo onda ne znam kad ce. Mozda jedino Miki Badelj scenarij, tj. da njima ostane do kraja kvalifikacija i onda preseli nama. Ima smisla za Lokose, ali ne i za nas da nam se igrac koji bi trebao da bude jedan od kljucnih ne uigra i ne prodje pripreme s ekipom.
  • bluepower86
    699
    Ponudit Rijeci Atiemwena+gotovinu za Colaka.
  • LovroZG
    1.3k
    Silva je jučer odigro na razini lige petice, a ni protiv Rijeke nije bio ništa lošiji. Dost je brz, jak, borben, ima dobar cemtaršut, zna i prema sredini povuć. Definitivno bi ga uzeo na temelju zadnje dvije tekme Osijeka.

    Talys mi zgleda ko nešto mlađa i lošija verzija Silve. Čini mi se da se on može zaboravit u obrani, al valjalo bi i njega popratit.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Silva najbolji bek lige, ubjedljivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.