• Kwedi
    3.8k
    Vizinger, iz Čakovca igra za Celje. Dvadeset i dva gola, prvi strijelac lige te se bori za naslov prvaka.

    Dvadeset i sve godine.

    Od prevare Kulenovića sigurno bolji
  • Infinity
    15.1k
    Meni je ta liga mjerilo koliko i BHPL. Obilinovic je pijan bio dva puta najbolji strijelac te lige. I Vizinger je sad drugi strijelac, prvi je Vukusic. Toliko o Sloveniji.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Je, ali što kaže @Kwedi od ovog antitalenta Kulenovića ne može biti lošiji.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da Kulenović ima još šanse napraviti nekaj od sebe ali bi ga trebalo poslati na posudbu negdje da to i pokaže. U momčadi koja ovako igra niti Messi ne bi izgledao dobro.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ma jasno, ali njemu se svaka lopta odbija po par metara, griješi u dodavanju na par metara. Stvarno izgleda očajno.
  • Markelo
    2.5k
    Znam samo da su Poljaci bili odusevljeni kad su ga prodali Dinamu i to za takve pare. Valjda je i tamo izgledao ovako
  • Infinity
    15.1k
    Meni on od prve minute nije sjeo. Covjek nije nista bolji igrac od Siposa.
  • Eduardo
    17.1k
    Khvicha Kvaratskhelia, lijevo krilo Rubin Kazana. Spektakl igrač, strašan dribler. Gruzijac, 2001. godište, napunio 19 u veljači. Trenutna vrijednost je 2.3M€ prema Transfermarktu.

    Ne znam koliko je realno, ali rado bih se kod Uremovića raspitao o njemu.
  • SAS1987
    13.2k
    h se kod Uremovića raspitao o njemu.Eduardo

    Ja bi da vratimo Uremovića. U Olimpiji je bio odličan. Netko je već spomenuo Daria Vizingera iz Celja. Dobio je nagradu kao najbolji mladi igrač slovenske lige a navodno ga prati (ili ga je pratio) i Galatasaray. Vrijedi ga scoutirati.
  • Kwedi
    3.8k
    Ja ga spomenuo. Al povratkom Gavrana nema smisla.
  • Eduardo
    17.1k
    Uremović je kapetan Rubina. Desnih bekova smo ionako pretrpani, meni nema smisla da se trpamo još jednim osim ako nije neka top klasa za naše mogućnosti.
  • SAS1987
    13.2k
    više sam mislo da mi je žao da Uremović nikada nije dobio pravu priliku u Dinamo. Trenutačno nam ne treba, jer smo dovoljno popunjeni.
  • Infinity
    15.1k
    Desnih bekova smo ionako pretrpaniEduardo

    Zar njemu nije primarna pozicija stoper? Po potrebi igra bocnog.
  • Eduardo
    17.1k
    imaš pravo. Ono malo što sam ga gledao uvijek bih naletio dok bi igrao beka. Većinu ove sezone je proveo na CB.
  • Morales7
    184
    Caktaš. Čovjek ima ulazak iz drugog plana, ono šta nama treba uz Petka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.