• marcio amoroso
    31.9k

    To i ja mislim. Primarna stoper, po potrebi desni bek, iako mi je za stopera prenizak.
  • Eduardo
    17.2k
    Da se citiram...

    Khvicha Kvaratskhelia, lijevo krilo Rubin Kazana. Spektakl igrač, strašan dribler. Gruzijac, 2001. godište, napunio 19 u veljači. Trenutna vrijednost je 2.3M€ prema Transfermarktu.Eduardo

    2:15 na toj utakmici sam ga zapazio, čuda je radio.

  • Krizy
    35.1k
    https://www.transfermarkt.com/maciej-rybus/profil/spieler/59597

    Istječe mu ugovor i bio bi jako dobro rješenje za lijevi bok. Gledao sam ga u Lyonu, protiv Psg-a je bio odličan, i par puta u Lokomotivu iz Moskve u LP-a. Imao je 1.5M bruto u Rusiji, tako da ne znam baš bi li došao...
  • Neki tip
    19k
    Imao je 1.5M bruto u Rusiji, tako da ne znam baš bi li došao...Krizy

    Lijevom beku dati nešto manje od milijuna neto po sezoni? I to samo da mečiraš dosadašnja primanja, kamoli da ga privoliš u neatraktivnu ligu..
  • Krizy
    35.1k
    Pa ne bih dao, teško da bi pristao na 500 što je nexi max koji bi mu se mogao ponuditi.
    Nadam se da će napokon pogoditi s nekim na toj poziciji.
  • Nolifer
    6.4k
    Ovako to kod mene izgleda u Football Manageru (FM20), pa su to i uredno igrači, bar neki koje bih htio vidjeti u Dinamu

    3ke0chmz2cytz3bo.jpg
  • SAS1987
    13.2k
    vidi se da je Zdravko Mamić chairman. Prodao ti Petkovića, Livakovića, Oršića itd. Napravi si save game jer je pitanje dana kada ćeš popiti otkaz.
  • Nolifer
    6.4k
    ↪bbbjura vidi se da je Zdravko Mamić chairman. Prodao ti Petkovića, Livakovića, Oršića itd. Napravi si save game jer je pitanje dana kada ćeš popiti otkaz.


    Hahahah. Baš suprotno. Prvo ko je dobio otkaz, bio je Zoki na mjestu sportskog direktora, pa sam zaposlio Rivalda, tak da samo čekam da ovaj neš pokuša napravit, mislim da razbojniku neće uspjet
  • marcio amoroso
    31.9k
    Karlo Butić. Slobodan igrač, imao strašnu statistiku kao junior prije dvije godine. Sad ima 21 godinu i slobodan je igrač, valjalo bi ga za Dinamo 2, može biti novi Petko.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bassel Jradi. Dobar igrač, ističe mu ugovor sljedeće sezone.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Bilo tko at this point, trebaju nam pojačanja haha
  • Eduardo
    17.2k
    Bassel Jradi.marcio amoroso

    Siguran si? Po meni može biti samo popuna kadra, ako i to. Pojačanje nikako.
  • SAS1987
    13.2k
    Žan Vipotnik, 18 godišnji napadač Maribora. Nisam ga nikada gledao uživo ali je u mladinskim kategorijama srušio sve slovenske rekorde po pitanju postignutih golova. Nemam pojma ako je to zbog kvalitete igrača, nekvalitete mladinskih liga itd. ali bi ga vjerovatno imalo smisla da ga neki scout koji se kuži u to pogleda par puta.
  • xavier
    11.1k


    Nemam pojma o tom klincu, ali rušili su i kod nas dečki u nižim kategorijama sve rekorde pa na kraju baš i nisu ispali dobri seniorski nogometaši. Ne kažem naravno da ovaj neće...
  • SAS1987
    13.2k
    pa da, zato i kažem da su to igrači koje bi po meni trebao pogledati neki klupski scout pa nek on odluči ako je potencijal ili ne. Ja osobno sam jako skeptičan, pogotovo jer je nogometna škola Maribora znana po tome da je u kurcu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.