• Infinity
    15.2k
    Ja bih ocekivao nekog iz Skandinavije. Hojeru ugovor istice krajem godine, u Aarhusu bi vjerojatno uzeli bilo kakav novac nakon sto su se ocigledno zeznuli zadrzavanjem ekipe po svaku cijenu sa zeljom da uzmu titulu, a Europu izboriti nece.

    Allan Sousa ima solidnu statistiku za desno krilo koje ce nam trebati, osim ako ne mislimo i dalje krpati s Majerom i Ivanusecom. Axel Björnström takodjer djeluje kao ucinkovit lijevi bocni. Ima ih jos koji izgledaju dobro, nisam nikog od njih gledao, statistika im je dobra i s obzirom da smo doveli Lauritsena, da su se Hojer i Hauge pokusali dovesti, sasvim je sigurno da se to trziste jako puno prati i da bi pojacanja mogla doci sa sjevera.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ako je o erlicu rijec decko je tovarcina koji je izrazio zelju da jedan dan dođe u hajduk. Sumnjam da ce izabrat dinamo preko klubova iz serije a.
  • Nolifer
    6.5k
    ↪bbbjura gle, ak ga dovedeš, ja sam prvi za to da dobiješ i kakvu proviziju..Neki tip sa Zapada

    haha, važi :smile:

    Erlić je rođen u Zadru, a sa samo 12 godina došao je u Dinamo, ovaj podatak nisam znao da je već bio kod nas, gdje je onda puklo?
  • Krizy
    35.4k
    pa na tm-u piše da je odigrao 22 utakmice ove sezone, zabio 8 golova i ima 5 asistencija:Neki tip sa Zapada

    Zabio još sinoć 2 Slovanu ali nisu dodali.

    to će Krizy pokupit.. navodno voli Dinamo, valjda neće odrapitNeki tip sa Zapada

    Hahaha ne bih previše tražio.

    Zanimljiv pronalazakEduardo

    Vlak je to pokrio već sigurno :rofl:
  • Beowulf112
    301
    Hojer strasan.Avarage sofascore rating 7.35!..ima i golova i dosta asistencija ove sezone.Kapitalac definitivno.Jedino sto na toj poziciji imamo leovca,čabraju,štefulja
  • IstokKa96
    556
    Nekad smo imali 4 desna bocna, mozda je sad vrijeme za 4 lijeva...
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Koliko je realno ili ne ali Dinamova najveća pojačanja bi bili novi ili dozivotni ugovori za Ademija,Oršića i Petkovića sa plaćom najvećom u klubu i da se nikada više ne ponovi da Soudani,Fernandes i ostali budu blizu 1M€ godišnje (a realno baš u ovakvim utakmicama kao što je Tottenham i Villareal njih nije bilo). Realno,klub mora i prodati nekoga da bi opstao ali njih trojicu po meni svim silama zadržati,nisu više tako mladi da jure za karijerama kakvu će vjerojatno Gvardiol imati,tako da mislim da je moguće zadržati u klubu,a pogotovo ako uskoro dođu bolja vremena koja se polako naziru i novi stadion.
  • Mali dioničar
    14k
    novi ili dozivotni ugovori za Ademija,Oršića i PetkovićaBBB Mataa998

    Ademi ima ugovor do ljeta 2023, Petković 2024, Oršić 2025.

    Doživotni ugovori su nepotrebni, ako je Real mogao reći Raulu, Casillasu ili Utd Rooneyu da mogu ići kad im je vrijeme za ići, i Dinamo bi trebao tako rezonirati.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Doživotni ugovori su nepotrebni, ako je Real mogao reći Raulu, Casillasu ili Utd Rooneyu da mogu ići kad im je vrijeme za ići, i Dinamo bi trebao tako rezonirati.Mali dioničar
    Ma mislim da želimo isto,kada sam rekao doživotni ugovor nisam mislio da se sada potpiše ugovor koji ih veže za Dinamo do kraja karijere,nego samo da se njih trojica pod svaku cijenu,i sve dok se ima ikako sredstava plati koliko god žele (ako možemo tako reći). Budimo realni bilo je sjajnih igrača,sjajnih stranaca i pojačanja,ali njih trojica domaćih vrijede više nego svi drugi i daju više nego bilo koje pojačanje. Još bih tu rekao da od njih trojice jedino Petko izgleda ponekad i nezainteresiran,i da golovi izostaju ali to je igrač poteza,to je igrač koji vidi stvarno puno više na terenu nego što neki iz ptičje perspektive vide. Zato je on vrijedan čekanja i živciranja,zato što će u 90 minuta sigurno napraviti potez koji može riješiti bilo koju tekmu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jel ima Osijek neku klauzulu za otkup Miereza ili ima šanse da ga mi uzmemo, da im i na tom polu pokažemo tko je broj 1
  • The Undertaker
    4k
    Uzimanje Miereza bi bilo u rangu onog kad je potpisao Šimunić dok je Maleš na TV mahao navodnim ugovorom.
  • LovroZG
    1.3k
    Osijek Miereza može kupit za 2.5M €, reko je Bjelica nedavno da će ga kupit tako da ga mi sigurno nećemo otet Osijeku.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Meni je jedino čudno da ga i dalje nisu kupili. No i ja mislim da nema šanse da ga preotmemo. Moramo tražit napadača pod hitno ako ide Petković, a možda i dva.
  • Nino Bule
    11.3k
    Kako ce ga vec kupit kad je vjerovatno u pitanju posudba s pravom otkupa s tocno određenim datumima. Ne mogu oni kad im padne napamet aktivirat otkup.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Mogu ga kupit 31.6. kad istekne posudba sa pravom otkupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.