• Krizy
    34.9k
    Mladi stoper Gorice, Krešimir Krizmanić. Odlaskom Gvardiola samo će Perić ostati stoper ljevak a Krizmanić je ljevak pa bi možda dobro došao. Možda ga je netko više gledao, ja samo par utakmica.
  • Krizy
    34.9k
    Mladi Venezuelanac Eric Ramirez iz Dunajske Strede igra odlično već 2 sezone u slovačkoj ligi. Podsjeća me na Morelosa, dok je u Helsinkiju bio slično ovako je trpao.
    U 29 utakmice 15 golova i 7 asistencija ove sezone, zabija glavom, nogama, snalažljiv i jak. Možda čak i Mierezu sličan.



    https://www.transfermarkt.com/eric-ramirez/profil/spieler/428746
  • Neki tip
    18.8k
    pa na tm-u piše da je odigrao 22 utakmice ove sezone, zabio 8 golova i ima 5 asistencija:

    n4urwp58x4u54qqg.jpg
  • LovroZG
    1.3k
    Stavi na all competitions pa ćeš imat sve osim dva gola koja je za vikend dao.
  • Neki tip
    18.8k
    aaa, ok, tnx..

    Mada, ipak mi je prvenstvo tu najrelevantnije. Trpanje niželigaša u kupu mi je nešto manje napeto. :)

    Kako god, mlad je, za milju ga bi se vjerojatno dobilo (pola su ga platili), statistika pristojna, možda koji Dinamov skaut prati Zonu pa poprati i njega.. :)
  • Eduardo
    17.1k
    Možda čak i Mierezu sličan.Krizy

    Volim bikove poput Miereza na poziciji špice. :strong:

    Ovaj Ramirez mi se svidio na osnovu prva tri gola u ovoj kompilaciji. Zanimljiv pronalazak :clap:
  • Bosna86
    11.5k
    Sta ćemo za proviziju?
  • Neki tip
    18.8k
    to će @Krizy pokupit.. navodno voli Dinamo, valjda neće odrapit
  • Nolifer
    6.4k
    A kaj mislite da obranu pojačamo sa Martinom Erlićem

    Igra stopera, ima 23g, oko 2 milke vrijedi... za budžet više nego solidan, a kaj se rostera tiče, pa mogao bi lagano zamjenit npr KTCa
  • Neki tip
    18.8k
    vrlo dobra sezona u Serie A.

    Velim da će ga uzet neki klub iz Serie A. :)
  • Nolifer
    6.4k
    vrlo dobra sezone u Serie A.

    Velim da će ga uzet neki klub iz Serie A. :)
    Neki tip sa Zapada

    Znači da moramo bit brži, da ga ne uzme netko, da nam nebu krivo...

    nk113w0ss19nf8ab.jpg


    A Boško Šutalo, da se vrati u HNL, kakva je sa njim situacija u Atalanti?
  • Neki tip
    18.8k
    tebi, meni (i Oršiću, ljubi ga majka) je Dinamo najveći klub na svijetu.

    Dečku koji je od svoje 17. godine u Italiji, koji se konačno dokazao u Serie A - teško.

    Valjda se i njega nešto pita. Odigrao je s 23 godine jako dobru sezonu u prvoj talijanskoj ligi, nakon 4 godine posudbi, dokazivanja, borbe. Jednostavno ne vjerujem da bi se vratio s 23 godine u HNL nakon takve razvojne putanje.
  • Nolifer
    6.4k
    ↪bbbjura tebi, meni (i Oršiću, ljubi ga majka) je Dinamo najveći klub na svijetu.Neki tip sa Zapada

    Haha, ovo je istina, potpisujem...

    Valjda se i njega nešto pita. Odigrao je s 23 godine jako dobru sezonu u prvoj talijanskoj ligi, nakon 4 godine posudbi, dokazivanja, borbe. Jednostavno ne vjerujem da bi se vratio s 23 godine u HNL nakon takve razvojne putanje.Neki tip sa Zapada

    A gle to je točno, ali ako mu Dinamo može ponuditi veću plaću i igranje u Ligi prvaka, onda ne vidim razlog da ne dođe, bolje i on, nego tamo neki balvan koji će bit ko drvena marija, kad neki brži stršljenovi budu jurišali kroz našu obranu...
  • SAS1987
    13.2k
    Valjda se i njega nešto pita.Neki tip sa Zapada

    Treba mu ponuditi iste uvjete ko Oliću i njegovem manageru Mariću :grin:
  • Neki tip
    18.8k
    gle, ak ga dovedeš, ja sam prvi za to da dobiješ i kakvu proviziju.. @Bosna86 će riješit detalje ;)

    Treba mu ponuditi iste uvjete ko Oliću i njegovem manageru Mariću :grin:SAS1987

    :rofl: ponuda koju se ne može odbiti, veliš? :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.