• xavier
    11.1k


    Meni je teško definirati za što je. Da, i meni se ne čini dovoljno motoričan za klasičnu "osmicu", ali bome nema ni defanzivu za biti zadnji vezni. Ako on igra nekakvog deep lying playmakera, treba mu klasičan defanzivac tipa Šunjić ili Jakić pored njega, ali onda ispada da igra točno isto što i Mišić s tim da Mišić ima i taj defanzivni dio koji on nema. Uglavnom, ne vidim ga u paru s Mišićem koji je siguran starter i naš ponajbolji igrač.
  • miro
    3.1k
    Ne može on u par s Mišićem, a ni s Ljubom ako mu misle dat ovak ofanzivnu ulogu. Jedino da se Ljubo malo povuče i bude destruktivac
  • NORTE
    8.9k
    Bišćan i dalje nije sredio onu tetovažu na ruci, mislio sam da je to prije 10ak godina promijenio, ali i dalje nije. Sad mu je to vjerojatno i nebitno ili zabavno.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sad mi ga već malo i žao. Nikog mu ne dovode.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.2k
    ne treba padati pod pritisak medija i stvarati dodatnu konfuziju. Doći će sve na vrijeme

    GM
  • Patak
    2.2k
    Oršić neće doći na vrijeme, za ostale ćemo vidjeti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.2k


    Nista od Orse,ode u Tursku.a i neka,doci ce neki novi klinci :)
  • Patak
    2.2k
    Ima Dinamo dosta i svojih klinaca, svake godine ih dvadesetak izlazi iz juniora, samo igrač kvalitete Oršića se nađe jednom u deset godina
  • Krizy
    35.1k
    O Sučiću i Bošku

    Opet se svidio Sučić.

    "Da, opet dobar, dobro trenira, radi korisne stvari za momčad, prihvatili su ga suigrači, sluša i to je dobro."

    Vratio se Boško Šutalo.

    "Lijepo, stvarno je zaslužio malo i sreće, posebno sa zdravljem i da mu krene u kontinuitetu, da pokaže da je igrač koji može pomoći, samo se nadam da će potrajati."
  • Krizy
    35.1k
    Hoće li biti nekih drugih igrača?

    "Radimo na tome, a sad.."

    Najveće pojačanje bio bi ostanak reprezentativaca?

    "Da, to bi bilo najveće pojačanje, ali moramo dovesti još dva-tri imena, jer nas čeka veliki broj ozbiljnih utakmica, moramo biti spremni!"

    Jesu li igrači, koji se spominju u odlaznim transferima, glavom još u Dinamu? Nije se primijetilo na terenu da nisu 'prisutni'?

    "Nije nitko od njih glavom u trenaferu, naprotiv. Moram ih pohvaliti, pristup, ponašanje, igra, radili su razliku i mogu biti sretan načinom na koji se ponašaju. Znajući da sam i ja bio u sličnoj situaciji, znam da ti se može dogoditi da malo odlutaš i spustiš nogu s gasa, ali oni su primjer drugima kako se treba ponašati i igrati."

    Dobio je na ovim pripremama i Sučića?

    "Volio bih vjerovati da smo dobili još jednog igrača za prvih 11, 12, 13 ili 15 imena. Mlad igrač, dobar igrač, sad je na nama da izvučemo maksimum iz njega."

    Što će biti s ostalim mladićima, s onima koji nisu imali značajniju minutažu?

    "Sve upućuje na to da će ići na posudbe, možda ne svi, ali većina njih. Svi smo to prolazili, za mladog igrača je najvažnije da skuplja minute, to je najbolje za njihov razvoj.", rekao je Bišćan.
  • Zagi
    4.8k
    Igor Bišćan postao je prva osoba u povijesti Superkupa, koja je trofej osvojila kao igrač i trener.
    Za maksimirsku je momčad tom prigodom zaigrao i sadašnji član Dinamove Uprave, Dario Šimić.

    Kultura pobjeđivanja.
  • Eduardo
    17.2k
    uz to je 2010. godine u istom natjecanju upravo protiv Hajduka postigao i pobjednički pogodak u minimalnoj pobjedi Dinama.
  • Krizy
    35.1k
    Pod Bišćanom je Dinamo odigrao 10 utakmica, upisao 7 pobjeda i 3 remija, uz gol-razliku 19-3.
    Pod Čačićem smo samo jednom spojili dvije utakmice bez primljenog gola a Bišćanu je 10 utakmica bilo dovoljno za niz od 6 utakmica bez primljenog gola.
    To je najbolji niz godinama unazad, uz Bjeličine iz sezone 2018./19.

    Nizovi s 4+ utakmice u nizu bez primljenog gola od 2018./19.:

    6 - IGOR BIŠĆAN 2022./23.
    (Slaven B., Istra, Varaždin, Hajduk, Osijek, Šibenik)


    6 - Nenad Bjelica 2018./19.
    (Fenerbahce, Gorica, Slaven B., Inter Z., Anderlecht, Hajduk)

    6 - Nenad Bjelica 2018./19.
    (Inter Z., Hajduk, Rudeš, Istra, Slaven B., Osijek)

    5 - Željko Kopić 2021./22.
    (West Ham, Slaven B., Istra, HD, Rijeka)

    4 - Nenad Bjelica 2018./19.
    (Mravince, Hajduk, Anderlecht, Rudeš)

    4 - Nenad Bjelica 2019./20.
    (Lokomotiva, Saburtalo, Slaven B., Saburtalo)

    4 - Zoran Mamić 2019./20. - 2020./21.
    (Istra, Varaždin, Lokomotiva, Istra)

    4 - Zoran Mamić 2020./21.
    (Krasnodar, Slaven B. x2, Rijeka)

    4 - Damir Krznar 2021./22.
    (Lokomotiva, Sheriff, Osijek, Šibenik)

    4 - Željko Kopić 2021./22.
    (Šibenik, Hajduk, Slaven B., HD)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.