• IstinaZaDinamo
    1.2k
    Rile takodjer igra kao i Menalo kvalifikacije.
  • Neki tip
    18.8k
    A nemojmo se čudit ako i Mišića pozovu.. čisto da možemo reći da koji k...c ga sad zove kad nije prije i da je to napravio zato da naudi Dinamu uoči nove sezone. :snicker:
  • Mlađi referent
    10.2k
    Šef danas slavi rođendan. :party:
  • Ludovic IX
    5.1k
    više mi se sviđa da u ovih mjesec dana nemamo onaj efekt koji obično dođe kod novog trenera - igra skoči za 50% gore i sve super a onda oduševljenje splasne..
  • Nousername
    608
    Od dolaska Biscana imamo samo jedan primljen gol u 7 utakmica i to u njegovoj prvoj tekmi protiv Lokomotive.Jos kad uz to dodas da na zadnje tri igramo sa Ristovskim na stoperu.
  • xavier
    11.1k


    Upravo sam to napisao na drugoj temi :smile:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Večeras intervju u Dnevniku Nove TV :smile:
  • Eduardo
    17.1k
    Igor stvarno radi odličan posao za sada. Vjerujem da će nakon kvalitetno odrađenog prijelaznog roka to biti još bolje i uvjerljivije. Jedino što me kod njega za sada smeta je nazovimo to kašnjenje s izmjenama igrača ili nedostatak povjerenja u klupu. Smatram da je po tom pitanju prilično zakopčan i da bi u budućnosti trebao ili čak morao biti nešto fleksibilniji. Bojim se da bi u suprotnom momčad mogla patiti ukoliko se nastavi raubati u ovakvom ritmu od samog početka sezone.
  • 77
    62
    Gori je od cacica sa izmjenama, rukavina i topic danas po 10 min...Za Biscana sam da bude dozivotni trener al ovo ide na zivce jako
  • Krizy
    34.9k
    "Izazov je biti bolji nakon prijelaznog roka nego što smo bili prije. Vjerujemo da je to moguće. Možda ne odmah, ali kroz realan period vremena, kad se poslože neke stvari, kad dođu novi igrači. Nemamo puno vremena, moramo težiti tome.

    Mi smo označili igrače koje bismo voljeli vidjeti u momčadi, nadam se da ćemo neke stvari izrealizirati. Kod nekog smo peti, kod nekog možda prvi, a možda je i nerealno što neke želimo vidjeti u svojim redovima. Nije sve u mojim rukama, to je stvar cijelog kluba. "
  • Zagi
    4.7k
    Prva utakmica od kad se Mišić ustalio u prvih 11 da nije vrijedila ona "Kad Mišić igra, igra Dinamo".
    Pohvale treneru.
    A i Bulat je fino odigrao.
  • xyz
    840


    Meni Bulat nikako nije za osmicu. Tu treba motoričniji igrač s većim radijusom kretanja koji ulazi u završnicu (pogotovo kad Petko igra). Bulat mi je više šestica mišićevskog tipa. Miran u izgradnji igre, točna dodavanja, duge lopte, pokrivanje prostora...
  • Zagi
    4.7k
    I meni je. To je jučer i igrao.
    Ali u mladoj reprezentaciji ga Bišćan nikako nije šmekao.
    Bumo vidli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.