• Krizy
    35k
    Ima tu i vjerojatno nerealnih opcija, pogotovo u ovome trenutku (Kovač, Jovićević, Jurić) ali pitanje je koga bi izabrali kada bi mogli pa eto da vidimo rezultate.
    1. Kada bi mogli birati, koga bi od navedenih izabrali za novoga trenera Dinama? (218 votes)
        Nenad Bjelica
        17%
        Igor Jovićević
          5%
        Slaven Bilić
          0%
        Sergej Jakirović
        13%
        Igor Bišćan
          7%
        Niko Kovač
          6%
        Ivan Jurić
          1%
        Goran Tomić
          7%
        Zoran Zekić
          2%
        Vladimir Petković
          6%
        Matjaž Kek
        11%
        Ante Šimundža
          5%
        Gonzalo García
        8%
        Stranac
        11%
  • Zagi
    4.7k
    Vidim, složni smo. :cool:
  • seljak86
    2.2k
    Složni da ne želimo Bilića.
  • Nolifer
    6.4k
    Baš je zanimljivo... Kako sam očekivao...
  • serbus
    3.4k
    Moj izbor je pao na domaćeg Gonzala :grin: .
    Istra mi baš lijepo igra sviđa mi se što su i kontra nas kretali od 16m po podu sa dva igrača na 5m ...

    Baš me zanima bi li mogao prenijeti svoje ideje i na dinamo .
  • Robi T
    207
    Kruno Jurčić?
    Kontrolirani nogomet?
    :lol: :lol: :lol:
  • Ludovic IX
    5.1k
    sa boljim igračima , to bi trebalo bit i lakše
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Ja sam glasao za najnerealniju opciju - Jurica. Ono sto je recentno napravio s Radonjicem pokazuje kakvu disciplinu ocekuje, ne samo u svlacionici nego i na terenu takticki. Tu bi mogao popusit Petkovic sto bi mi bilo zao, ali onda opet mozda i ne jer kod Bjelice je igrao nogomet zivota.
  • NORTE
    8.9k
    Glasao sam za Šimundžu i nadam se da je on opcija uprave.
  • Droljo
    4.6k
    Jedan, jedini profesor, tanac:

    Branko Ivanković!
  • serbus
    3.4k


    U Istri ima svo vrijeme svijeta i bez pritiska stvara svoju muziku.... U dinamu su neke druge note sve mora odmah i sad... Iako ima bolji kadar ali u dinamu nema vrijeme pitanje je može li postati naš dirigent.. Ja bi mu šansu dao iz razloga da ne recikliramo stara imena a mlad je pun ideja
  • Rex Ramae
    2.3k
    Također sam i ja svoj glas dao Anti, baš bi ga volio vidjeti na našoj klupi a ako ne on onda Garcia
  • Keyser Soze
    8k
    Gdje je i što radi Ivajlo Petev ovih dana? :rofl:
  • Droljo
    4.6k

    Karta šaha na obali crnog mora...
  • Jurki
    8.1k
    prije tjedan dana imenovan novim trenerom Ludogorca. Bratko se vratio kuci..
  • Patak
    2.2k
    Da se na anketnoj listi našlo mjesta za gospodina Čačića, bio bih za njega kao stari novi trener, ovako sam odabrao Tomića, treći izbor bi bio Jakir. Ostale ne bih razmatrao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.