• Neki tip
    19k
    Da se na anketnoj listi našlo mjesta za gospodina ČačićaPatak

    Da se na anketnoj listi "za novog trenera Dinama" našlo mjesto za - aktualnog trenera Dinama?

    Zanimljiv prijedlog. :)
  • Neki tip
    19k
    Najviše glasova, s udjelom od 14%, nakon čega tek slijede konkretna imena, dobio je neimenovani "Stranac".

    Pod pretpostavkom da u anketu nije zalutao i popis lektire iz srednje škole, odnosno gospodin Camus, moram reći da mi je fascinantan taj odabir.

    Najviše ljudi je glasovalo za tipa kojem je glavna, ako ne i jedina preporuka za klupu Dinama ta što nema hrvatsku putovnicu i nikada nije radio u HNL-u. :strong:
  • Nolifer
    6.5k
    Moj je bio Keku, dvoumio sam se između Bišćana i Keka i prevagnuo je Slovenac, iako su mi jedan i drugi dobri i kvalitetni...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Di je Goce Sedloski ovih dana?
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ma samo 1:0 :heart:
  • Nolifer
    6.5k


    Kažem jedan i drugi mi dolaze u obzir. Bolje 1:0 nego 0:1

    Još ako je u 90' gol za 1:0...romantika :heart:
  • Olmic
    2.7k
    osobno sam glasao za stranca jer dosta je uzimanja trenera po nekim vezama rodbinskim, po “velikom imenu u Hrvatskoj” itd.


    Stranac da ga boli ona stvar sta prica andy bara, krava ili baba. Da voli napadacki nogomet, da ima iza sebe neki klub. Nisam mislio da se pod strancem misli na pabla gutiereza iz venezulanske druge.
  • Fanboy
    2.1k
    Bjelica je u HNLu vodio Dinamo 62 utakmice...Ima 50 pobjeda, 7 remija i samo 5 poraza.
    U sezoni 2018/19 , debitantskoj je izborio europsko proljeće gdje smo držali jednu Benficu na koljenima.
    U HNLu je osvajao 2,56 bodova po utakmici...

    Iduće sezone, sjajne utakmice u LP, u HNLu do otkaza 2,48 bodova po utakmici.
    Ako sam dobro vidio u zadnjih 17 utakmica u HNLu je imao samo jedan remi, sve pobjede. Na Maksimiru bez i jednog poraza.

    Svi ga napadaju za razdoblje u Osijeku iako je ostvario povijesni plasman. Bio je 2 i 3, s tim da su suci jako pomagali Hajduku kroz penale, a dobili su tada i dobrog stručnjaka.
    Promašaj je bio kao SD...

    Ako i jedan trener zaslužuje novu šansu onda je to Bjelica. Čak otkaz nema veze sa rezultatima, a tada je Mamić drmao klubom i nije imao slobodnu igračku politiku.

    I da, Dinamo je unatrag zadnjih 10 godina samo 2 ili 3 puta više golova zabio u sezoni nego pod Bjelinom. Tako da te priče ne drže vodu o manjku golova. Na kraju igra se na rezultat...

    Ni sekunde nebi dvojio, mane svakom treneru možete naći, nije Bjelkan iznimka. Međutim, po rezultatima je zaslužio....
  • plavi67
    920
    a Soldo, di je on?
  • NitkoBitan
    11.8k
    Glasao sam za Jakirovica ali bih najrade povukao glas. U Dinamu ne bi trebalo biti mjesta za one koji su u kontaktu sa Mamicem. Ne zato jer ih to cini nekompetentnim osobama nego jednostavno postoji mogucnost da ce ZM preko njih ili sabotirat klub ili u slucaju "njegovog" trenera gurat svoje igrace.
  • marcio amoroso
    32k
    Glasao sam za Jakirovica ali bih najrade povukao glas. U Dinamu ne bi trebalo biti mjesta za one koji su u kontaktu sa Mamicem. Ne zato jer ih to cini losim osobama nego jednostavno postoji mogucnost da ce on ili sabotirat klub ili u slucaju "njegovih" trenera gurat svoje igrace.NitkoBitan

    Upravo to je razlog zašto bi ja sve te ljude ignorirao u odabiru. Osuđeni kriminalac će se uvijek pokušavati nekako ugurati u klub, a preko trenera je to najlakše. Zato hvala, ali ne, hvala.
  • Nousername
    613
    Stvarno mislite da ce Sergej svoj ugled sjebat zbog Mamica i tamo nekig njegovih igraca?Jos prosle godine su mnogi bili protiv njegovog dolaska jer mu fali iskustva.Sada on sigurno nece u Dinamo jer je zapoceo dobru pricu sa Rijekom ali kroz koju godinu zasto ne
  • marcio amoroso
    32k
    Stvarno mislite da ce Sergej svoj ugled sjebat zbog Mamica i tamo nekig njegovih igraca?Nousername

    Pa vidiš sam koliko je ljudi sjebalo svoj ugled zbog mamića. Bilo je tu i malo jačih imena od Jakirovića. Vlak, Šušak itd.
  • Nolifer
    6.5k


    Da li je i Bjelica u nekoj poveznici sa Mamićem? Jer ako da, onda sve jasno...
  • marcio amoroso
    32k

    Ja ne znam u kojoj je tko poveznici, ali sa Jakirovićem su se dolje družili stalno. Mediji su naklapali da je Bjelica trener ako osvoji mamićeva struja tako da…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.