• Mlađi referent
    10.4k


    Aa kolega, moram popričat sa sobom i pažljivije čitat.
    :rofl:
  • xavier
    11.1k
    dvoboj Bišćan - BjelicaIstokKa96

    Bjelica i Bišćan svaki biraju momčad od dinamovih igrača i onda u međusobnoj utakmici odlučuju o novom treneru :cool:
  • IstokKa96
    556
    Nije losa ideja, samo da trener pobjednik ne izgubi povjerenje svlačionice (poražene ekipe) :wink:
  • marcio amoroso
    32k
    Vjerojatno je nekome Ćorluka pao na pamet jer je Dinamov Osvrtnik napisao da je on kandidat. Mislim da bi kao dinamovac i očito trenerski potencijal i mogao dobiti mjesto u stožeru, ali sumnjam da će baš odmah dobiti prvu momčad u ruke. To bi bilo baš hrabro.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ja bi rekao glupo, a ne hrabro.
    Dilaver je u svom intervju rekao da Dinamo mora imat iskusnog trenera koji zna sto zeli i kako to postic. Nije to poligon za ucenje vise, a nikad nije ni trebao bit.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Stranac, hm... Eusebio Di Francesco?

    Od domaćih imena Šimundža ili Bjelica.

    Iako bih najsikrenije volio možda Jovičevića, isključivo jer smatram da nije dobio dobru šansu za dokazat se u Dijamo kao glavni trener seniora.
  • Ali
    1.9k
    U konačnici, tko može garantirati da krimos i bjelko nisu podijeli onu otpremninu ?
    Ovaj je izašao sa smiješkom nakon sastanka su mu padali bomboni iz usta :wink: a ovaj drugi bi baš prestao sa uhodanom praksom na njemu ak je to bio modusa operandi kod dovođenja svih prije, eto baš je odustalo na tom primjeru.
    Ja nisam za recikliranje imena prije svega. Jer nam treba reset a ne netko potrošen i sa predrasudama.

    Evo prijedlog Bišćan + Čarli u kakvom god obliku ugovora i naziva funkcije. Jer Igoru fali netko poput Čarlia da bi bio top trener, a Čarliu bi samostalni prvi posao bio prevelik zalogaj. Siguran sam da bi oni lako skupili u stožer i stručnjake za kondu i psihu i video analitiku, pa makar i iz uvoza neka imena sa kim su radili i imaju iskustva. Ali u startu im dati kredit i vrijeme , ne ih teret nakon prvog X .
    Oni bi mogli i iz igrača u raznim selekcija ma repe povlačiti u Dinamo bilo neke naše bivše bilo neke koji nisu nikad bili naši a ovi su ih "opipali" i znaju da vrijede.
  • Zagi
    4.9k
    Hmm Bišćan+Čarli intrigira.
  • xavier
    11.1k
    tko može garantirati da krimos i bjelko nisu podijeli onu otpremninu ?Ali

    Nitko ne može ništa garantirati, ali zašto bi Bjelica tako nešto napravio?

    Ponovimo, rezultatskog razloga za otkaz nije bilo. Službeno je bilo "zato što nije prošao skupinu LP"...što niti jedan trener Dinama nikad nije napravio :chin:

    Imao je važeći ugovor i dogovorio se da mu ga NE ISPLATE u cijelosti. Zašto bi ga dijelio s Mamićem i kako mu je Mamić točno tu "izašao u susret"?
  • marcio amoroso
    32k
    Mogao bi Jovičević brzo postati dostupan. Pola sata do kraja gubi 7-0 u Rotterdamu.
  • Infinity
    15.2k
    Moze biti dostupan, ali Kustosiji :rofl:
  • Patak
    2.2k
    Olimpiji...
  • Captain America
    13.3k
    Kažu na Redditu 1.71 XG i daju 7 :monkey:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Gledao sam uzivo prvu, na srecu su se izvukli.. druga jebiga
  • SAS1987
    13.3k
    Prognoziram dvoboj Bišćan - Bjelica...IstokKa96

    oc9wcxayj8l0hheh.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.