• Nolifer
    6.5k


    Kužim sad da ...
  • San Lorenzo
    11k
    A ništa, najbolje pročešljat svaki medijski članak svakog portala od sportskog do showbiza u zadnjih 15 godina da se uvjerimo da potencijalni kandidat nije bio ni u kakvoj svezi sa kriminalcem.

    Dok mi to radimo, nek nam Čačke bude trener jer je opće poznato da on nikad nije bio u konekciji s Mamićem i Zdravko ga nikad nije doveo u Dinamo, ni u reprezentaciju.
  • marcio amoroso
    32k

    Miješaš malo kruške i jabuke. Kao prvo u klubu pušu novi vjetrovi pa više nismo prisiljeni dovoditi mamićeve pijune i prijatelje. Kao drugo nije isto imati profesionalni odnos s nekim na kojim si primoran svojim poslom i ispijati kave u slobodno vrijeme.
  • San Lorenzo
    11k
    Po čemu je Bjelica Mamićev pijun?
    Jer eto i njega se spominje u kontekstu braće...a lik otišao iz kluba baš u sezoni kad se mlađi braco vratio u ulogu SDa.
  • marcio amoroso
    32k

    Gdje sam ja napisao da je Bjelica mamićev pijun? O čemu ti?
  • Mali Zeus
    9.3k
    A ništa, najbolje pročešljat svaki medijski članak svakog portala od sportskog do showbiza u zadnjih 15 godina da se uvjerimo da potencijalni kandidat nije bio ni u kakvoj svezi sa kriminalcem.

    Dok mi to radimo, nek nam Čačke bude trener jer je opće poznato da on nikad nije bio u konekciji s Mamićem i Zdravko ga nikad nije doveo u Dinamo, ni u reprezentaciju.
    San Lorenzo

    Ne treba biti tak radikalno, al u svakom slučaju izbjegavati trenere koji su u ful bliskoj vezi s kriminalcima.
  • plavi67
    920
    ko će nama ugodit. anketa je sve rekla
  • Infinity
    15.2k
    Evo sat vremena analiziram jedno ime i kako mu karijera tece tako mi se sve vise svidja (kao trener, naravno :rofl: )

    Gaizka Garitano
  • Infinity
    15.2k
    Najviše glasova, s udjelom od 14%, nakon čega tek slijede konkretna imena, dobio je neimenovani "Stranac".

    Pod pretpostavkom da u anketu nije zalutao i popis lektire iz srednje škole, odnosno gospodin Camus, moram reći da mi je fascinantan taj odabir.

    Najviše ljudi je glasovalo za tipa kojem je glavna, ako ne i jedina preporuka za klupu Dinama ta što nema hrvatsku putovnicu i nikada nije radio u HNL-u. :strong:
    Neki tip sa Zapada

    Mislim da je ljudima to kao neka automatska obrana od hrpe domacih strucnjaka i 'strucnjaka'. Ja prvi se jezim na neka imena koja se ovdje spominju, pa je puno lakse reci 'stranac' nego naci nekog stranca. Prelijen smo mi narod da bi sad sjeli i cackali po internetu neka imena i dosli do nekog idealnog rjesenja. One sto ih znamo napamet su nedostupni, a od domacih nas boli glava.
  • Neki tip
    19k
    osobno sam glasao za stranca jer dosta je uzimanja trenera po nekim vezama rodbinskim, po “velikom imenu u Hrvatskoj” itd.Olmic

    Pa ćemo ga uzeti prema grbu koju ima na putovnici. Najbolje možda španjolski, oni igraju lijepo.

    Mislim, sori na sarkazmu, ali ova tvoja rečenica mi stvarno ne izaziva nikakvu drugačiju reakciju. Dosta je trenera po rodbinskim vezama ( :chin: ) pa ćemo uzeti "stranca" ne imajući nikoga konkretnog na umu, bitno je samo da "nije iz Hrvatske" i da, po mogućnosti, nije radio u HNL-u (jer na popisu ima uspješnih stranaca koji jesu).

    Stranac da ga boli ona stvar sta prica andy bara, krava ili baba. Da voli napadacki nogomet, da ima iza sebe neki klub. Nisam mislio da se pod strancem misli na pabla gutiereza iz venezulanske druge.Olmic

    Ma shvaćam na što ciljaš, kao i sudrugovi ti iz tih 14%, stvarno nije osobito kompleksno, ali to me uvijek vraća na onu moju zajebanciju na temu principa po kojima ste "odabrali" - stranca.

    Od tog vašeg "trebamo stranca koji voli napadački nogomet i iza sebe ima neki klub i nezavisan je" još sam puno konkretniji ak velim:

    Nama treba jedan dobar napadač koji zabija puno golova, Talijan ili Nijemac, ovisno o stilu koji želimo. Treba nam i jedno top desno krilo, baš ono vrhunsko, da je brz, da zna probiti, da zna zabiti, ali da nije sebičan nego da asistira ovog dobrom napadaču Nijemcu ili Talijanu koji zabija puno golova.
  • Neki tip
    19k


    Sve pet, razumijem, ali ja bih onda u ponudu stavio

    "vrhunski domaći trener"

    jer to taman jednako drži vodu kao i

    "stranac". :smile:

    U Hrvatskoj uopće ne nedostaje kvalitetnih trenera, ili stranih koji su se tu navirili ili barem poznaju podneblje (eto taj Garcia, Kek, Šimundža.., svejedno), mislim da fali više onih koji će ih prepoznati, stati iza njih.

    Ne velim da mi kao najveći klub ovih prostora (a ja pritom ne mislim na Skopje i Niš, jer mi to po ničemu nije "ovaj prostor" više od Ljubljane, Beča i Budimpešte) trebamo tražiti neotkrivene trenerske talente po juniorskim livadama, ali da među trenerima zemlje koja je u 25 godina bila 2. i 3. na svijetu, koja ima upravo taj najveći klub ovih prostora, da u toj zemlji nema trenera za isti taj klub.. nego je svaki "stranac koji voli napadački nogomet" bolji izbor.. e to ne shvaćam.
  • Infinity
    15.2k
    Razumijem sto zelis reci, ali mi vec znamo napamet sve te strucnjake. Kada bi imali u ponudi 'stranac' i 'vrhunski domaci strucnjak', sta bi bile ostale opcije i koji bi bio smisao?

    Pod 'vrhunski domaci strucnjak' ce pasti Bilic, Kovac... Jednostavno ih je vrlo lako nabrojati.

    Ja sam osobno gore medju navedenim glasao za Petkovica, da ne pomislis da sam glasao za 'stranac' i da se sad branim.

    I vec sam napisao, Gaizka Garitano, a mozda jos bolja opcija Andoni Iraola. To je ljudima 'stranac', samo im je mrsko naci, tj. ne znaju ih, ali vjeruju da tamo negdje postoje.
  • San Lorenzo
    11k

    Nisi napisao da je pijun, ali si izrazio sumnjičavost u vezi njega na temelju medijskih napisa o Bjelici kao novom treneru ako Mamić ponovno uspostavi kontrolu nad klubom...ili sam ja nešto krivo protumačio...
  • Jurki
    8.5k
    To je ljudima 'stranac', samo im je mrsko naci, tj. ne znaju ih, ali vjeruju da tamo negdje postojeInfinity

    Valjda velika vecina ljudi, ukljucujuci i mene ne prati tolko strane trenere da bi mogel tocno izletjeti s nekim imenom.
    A svima je jasno da su npr Zweita i Segunda pune dobrih trenera.
  • marcio amoroso
    32k
    Nisi napisao da je pijun, ali si izrazio sumnjičavost u vezi njega na temelju medijskih napisa o Bjelici kao novom treneru ako Mamić ponovno uspostavi kontrolu nad klubom.San Lorenzo

    To jesam, ali mislim da su te sumnje opravdane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.