• IstokKa96
    556
    Ako se dobro sjecam, u pitanju je dvoboj Bišćan - taksist...sudeći po tome, Bjelica je bez sanse...
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Nekako mi je smijesno kako neki ne zele vidjeti istog trenera na klupi koji je imao rezultat ali isto tako smatraju nelosim potezom da se vrati trener koji nije imao rezultat jer eto nije dobio pravu sansu
  • NitkoBitan
    11.8k
    Nisam neki strucnjak po pitanju klupsko-trenerskih veza i ugovora ali mislim da bi se trebalo inzistirat na manjoj odsteti u slucaju raskida ugovora. Navijaci niti jednog kluba ne zasluzuju situacije povuci-potegni u kojem klub ceka da trener sam da ostavku a trener ceka otkaz. Jos da se na to nadoda bojkot igraca zbog trenera i cirkus je kompletan. Kaj nama u zivotu treba da nam jedan uhljebsko-trenerski klaun kida zivce izjavama nakon utakmica. Potenijalni trener koji inzistira na izdasnoj odsteti... smrdi vec na pocetku.
  • Logistika
    1.1k
    Kolika je Čačiću otpremnina?
    NE bi mu dao ni otkaz,samo da ne moze podjeliti pare sa onim koji ga fila s tim da baca izjave kakve baca
  • Ludovic IX
    5.2k
    novi trener kad dođe, a doći će prije ili kasnije, mora za mene ispunjavati jedan uvjet - poboljšanje kretnji bez lopte.

    Mi, ako ćemo iskreno, imamo talentiranije i bolje igrače od većine klubova srednje klase. Klubovi srednje klase ne daju 4 brončana sa SP. mi dajemo. ali u tim recimo podjednakim dvobojima, mi u zadnje vrijeme i dobivamo ali na tu individualnu klasu. Ali nismo domininatni kako bi trebali bit po kvaliteti.

    Nama treba trener koji će igru dinama dignuti na eurospku razinu i po trci, ne samo po individualnoj kvaliteti. Da sad uspoređujemo poziciju po poziciju sa recimo RBS-om s kojim se volimo uspoređivat, na oko bih rekao da je barem 6-5 za nas u pojedinačnoj kvaliteti ali oni trče duplo više od nas (ili bar to tako izgleda) pa konkuriraju i jačim protivnicima na višoj razini od nas.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Stara ljubav zaborava nema ,mislim da je samo pitanje vremena kad ce Bjelica na našu klupu,za 6 mjeseci ili 5 godina.

    Iskreno volio bih ponovo vidjeti taj spoj a mozda sam samo subjektivan zbog velikog veselja sto nam je donio u 1 mandatu.
    Nekad u društvu znam reci da mu ja brojim koda je izborio osminu finala LP jer onaj peh sa Šahtarom je sulud.
  • Armagedon13
    958
    Bjelkan je odradio rekonstrukciju momčadi odlično,ako bi kome to povjerio onda je on
  • Captain America
    13.4k
    Bjelica je doveo Dilavera, Kadziora i Leovca, bitne rotacijske igrače. Puno veći posao je pred nama od dovođenja tog tipa igrača kao što je bio pred Osijekom kad je došao pa smo vidli na što je to ličilo.

    Nikad nisam i nikad neću biti fan recikliranja trenera. Igramo Europu konstantno 16 godina i sigurno možemo privuć neko novo kvalitetno ime.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Bjelica u kombinaciji sa novim sportskim direktorom za mene idealan scenarij...Bjelica trener i sportski direktor, ne hvala.
  • Infinity
    15.2k
    Nekad u društvu znam reci da mu ja brojim koda je izborio osminu finala LP jer onaj peh sa Šahtarom je sulud.Svi na Sjever

    Ja ga za to racunam za glavnog krivca. U takvoj utakmici i u takvom trenutku, trener je taj koji treba smiriti ekipu i usmjeriti ju da privede utakmicu kraju.
  • Krizy
    35.5k
    Što se dogodilo u 85. minuti, Obregon je trebao ući, ali...

    "Obregon je zaboravio dres, a to pokazuje koliko je glavom unutra. Nije mi jasno kako se to može dogoditi. Kazna? Bit će je! Kako ima premija, tako ima i kazni. Sam sebi krade minute."


    Jakirović uvijek direktan, baš dobar trener.
  • CrniJack
    49
    Bjelica, Jakirović ili Tomić
  • NitkoBitan
    11.8k
    I kaj sada? Bitna utakmica je dobivena. Znaci ocemo opet brojat koliko kikseva je zaredano i pravit se da "krecemo od 0"?
  • Zagi
    4.9k
    Taj njegov no BS mi se posebno sviđa.
    U međuvremenu ovaj naš prdi o terenima i svašta nešto...
  • Zagi
    4.9k
    Ne krećemo od nule.
    Novi trener od iduće sezone, obavezno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.