• BBB Mataa998
    1.2k

    Kaj je rekao? “Jebla vas korporacija ili tako nesto?” Jel nesto slago,nije,jel dajemo Rijeki igrace skoro pa dzabe? Dajemo. Jel to u redu? Nije. Jel su igrali protiv Osijeka bunker kakav nikad ne igraju? Jesu. Sve su to tenzije,vruca glava, ali nikad nije pljuvao po Dinamu kao klubu,ni po navijacima.
  • Krizy
    35.5k
    Jel su igrali protiv Osijeka bunker kakav nikad ne igraju? JesuBBB Mataa998

    Kakve to veze ima? Neka probije bunker ako može, zašto bi netko trebao igrati kako njemu odgovara?

    Što se tiče igrača Rijeci, potpisao bih da im besplatno damo još par koji nisu za Dinamo, čime bi ih skinuli s platne liste.
  • Boysica
    441
    Otjerala ga je uprava zasto sad mislite da bi ga htijeli natrag , valjda ima i drugi trenera bolji od Bjelice
  • Dinamosaur
    945

    NET.HR: U nogometnim kuloarima kruži priča da iza vašeg odlaska stoji linija 'Zagreb – Međugorje', te kako je Zdravko Mamić stvarni kreator ovog 'idejnog kriznog plana' u Dinamu. Mislite li da ste otišli zbog Zdravka Mamića?

    BJELICA: Ne znam je li odluka donesena iz Međugorja ili u Zagrebu, ne mogu to potvrditi. Dobio sam je samo na gotovo, odnosno odluka mi je rečena, nekako je donesena i netko ju je donio. Govorim o ta 22 mjeseca suradnje sa Zdravkom Mamićem koji su bili stvarno dobri. No, ovu odluku ne mogu podržati, isto kao ni njegove objave na Facebooku. To su neke stvari koje nisu na nivou ovakvog kluba kao što je Dinamo, da se javno objavljuju plaće od trenera. Mislim da je to bilo nisko i to je jedino što mu zamjeram. Ova odluka, kažem, ne znam gdje je donesena, tko ju je donio, ali ja ju jednostavno nisam podržao niti bih je ikada podržao zbog načina kako je donesena.

    @Boysica Imas u arhivi temu: TRENER - General Nenad Bjelica pa se prisjeti tko je i kaj je postigao u klubu. Iako me još peče onaj Shakhtar - Nekako s proljeća...nek se vrati Neno Bjelica
  • Boysica
    441
    Ma sve je meni jasno , znam ja kako je on otisao nesto me kopka oko tog povratka nemojte zamjerit .
  • Krizy
    35.5k
    Na prvoj stranici 186 osoba je glasalo za novog trenera Dinama, ovo su rezultati:

    Nenad Bjelica - 15%
    Sergej Jakirović - 12%
    Matjaž Kek - 11%
    Stranac - 11%

    Gonzalo García - 8%
    Igor Bišćan - 7%
    Goran Tomić - 7%
    Igor Jovićević - 6%
    Niko Kovač - 6%
    Vladimir Petković - 6%
    Ante Šimundža - 5%

    Ivan Jurić - 2%
    Zoran Zekić - 2%
    Slaven Bilić - 1%
  • plavi72
    694
    Stjepan Tomas u društvu Šimića na utakmici jučer u Sloveniji...
  • Time
    528

    2l55nxoaflqclfxz.jpg
    Tomasov učinak kao trener.
  • plavi72
    694
    Duplo golo,znam...zato i stavih jer ga ne bih poželio
  • Slavonac
    383
    julian nagelsmann je slobodan
  • Infinity
    15.2k
    Prestani pisati gluposti, bit ces baniran prije nego titulu osiguramo.
  • Jurki
    8.5k
    Sportske pocele opasno sapunati dasku Brkici...ako se Šibenik ne apsolvira na ocekivan nacin leti..instant zamjene Ferencina, Tomas ili Bjelica.
    Kad pocnu piskarala pisati onda mu je stvarno minuta do 12.
  • Captain America
    13.4k
    Koja uvreda za Bjelicu da uopće u proljevu Sportskih bude u istom članku s Ferenčinom i Tomasom.
  • xyz
    840


    Što nije prvi april prošao... Ferenčina i Tomas. hahahahahahaha. Pa ja ću se raniti. Ali od ove Uprave se može sve očekivati tako da se ne treba iznenaditi ako bude netko od njih.
  • Olmic
    2.7k
    Ako Tomas dode to znaci da Simic pojma nema o poslu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.