• Jurki
    8.5k
    Što nije prvi april prošao... Ferenčina i Tomasxyz

    To sam si i ja pomislil.. Bolje da onda dopeljaju trenera Istre.. pa kaj bu bu do kraja sezone..
    Bjelica bi nam sel ko budali šamar.
  • maddaddam
    2.9k
    2w6qy2bdz28gcj0h.jpeg

    Nema zime, prvi brk Zagreba je čvrsto u sedlu.
  • Klenx
    4.1k
    Ferenčina, Tomas ili Bjelica hahaha

    Pa ovo je uvreda za zdrav razum i Bjelicu
  • LM1995
    1.7k
    Ali od ove Uprave se može sve očekivati tako da se ne treba iznenaditi ako bude netko od njih.xyz

    Novu upravu si spomenuo dovoljno puta da smo svi skužili da ih ne šmekaš. Sad slobodno možeš dalje bez da ih spominješ u svakom postu.
  • Crle
    351
    Dambrauskas :cool:
  • xyz
    840


    Ponavljanje je majka znanja. A umjesto da isprazno komentiraš, bilo bi mnogo konstruktivnije kad bi ti iznio pozitivne stvari koje radi Uprava pa bi možda i ja promijenio mišljenje i shvatio da sam u krivu.
  • LM1995
    1.7k


    Nova uprava na vlasti nije niti mjesec dana. To je premalo vremena za ikakve zaključke, a ti ih razapinješ u skoro svakom postu.
  • miro
    3.1k
    Novi članovi uprave nisu pokrali klub za par sto milja kuna i pobjegli ko pičke u Hercegovinu. Možda tebi to ne paše, ali vidiš sto ljudi sto čudi
  • xyz
    840


    Kako je lijepo živjeti u svijetu u kojem imaš samo dvije opcije. Ili je crno ili je bijelo, a realni svijet je zapravo bogatstvo boja. Niti sam za kriminalca koji je klub oštetio za skoro 20 milja eura + vjerojatno još 30 milja eura što je predmet ovog drugog suđenja, a bogami nisam ni za njegovu nosačicu kuverti, tehnika Istre, računovođu iz Lana grupe i Šimića koji je tu upao da bi se zadovoljili apetiti BBB, a koji zapravo nema nikakav upliv u odluke Uprave. Meni je samo žao ljudi koji ne vide kakvi nekompetentni ljudi vode Dinamo, ali strah me da će vrlo brzo to uvidjeti. Nadam se da griješim, ali...
    Kad sam bio još klinac, moj je djed krenuo graditi novu kuću u svojem rodnom kraju, ali je trebalo prethodno srušiti staru što mu je teško padalo. Tada mi je rekao da su trebale godine za izgraditi staru kuću, a da ju je bager srušio za jedan dan. Ovo oko kluba me sve podsjeća na tu priču...
  • Jaro
    5.4k
    koje je tvoje magicno rjesenje? Nitko od nas ovdje aktivnih nije pretjerano zadovoljan posljedicama "skupstine" al vecina nas ovo vidi kao korak naprijed.
    Nisam primjetio ovakve kritike s tvoje strane prema staroj upravi...
  • LM1995
    1.7k
    kakvi nekompetentni ljudi vode Dinamoxyz

    Daj konkretne prijedloge kompetentnih ljudi koji, po tebi, zaslužuju voditi Dinamo. Kritiku si dao više puta pa sad valjda možeš dati makar jedan konstruktivan prijedlog.
  • xyz
    840


    Korak naprijed prema provaliji ili...
    Realni svijet nije grčka tragedija u kojoj se rješenje svih problema pojavljuje deus ex machina, ali ono što je esencijalno je da se na upravljačka mjesta postave kompetentni ljudi i da se uspostavi jasna hijerarhija odlučivanja i odgovornosti. To je početak svega. Dinamo je najveći hrvatski sportski kolektiv, simbol Zagreba i praktično jedini naš klub u svim značajnijim sportovima koji je danas koliko toliko prepoznatljiv u Europi. Jel stvarno moguće da od cijelog dinamovog puka nema sposobnijih ljudi od 90-godišnje mumije, vlatke, pandura, likova koji su knjigovođe u nekoj karlovačkoj firmi ili koji su bili operativci u jebenoj Istri?
  • Jurki
    8.5k
    Svima je jasna situacija u kojoj se klub trenutno nalazi.
    I problemi s trenerom, losom formom prve ekipe, padom skole, skupstina, previranja u klubu itd.
    Međutim nije bas sve tak crno i sjebano.
    Kad ovaj mlatimudant na klupi ode a vrlo blizu je tome.
    Vjerujem da bu to Šimic dobro zhendlal jer nebi radio u uspjesnom kolektivu na Europskoj razini. Isto tak ima hrpetinu poznanstva i kontakata s ljudima koji su vrlo uspjesni u sportskom segmentu koje moze pitati za savjet ako negdi zapne.
    A danas imati kontakte takvog kalibra je jako vazno.
    Jedino kaj je trenutacno bitno da se uspjesno privede sezona kraju.
    Valjda bu i Vlatkici i onom pizdeku iz Lana grupe doslo u glavu da se sportski sektor prepusti Šimicu pa da radi posel kojeg vjerujem da bu dobro napravil.
    A na ljeto nam slijedi rebuilding ekipe i kluba. Jer ne vjerujem da bi se Šimic primio ovoga posla da bude fikus.
    Sad smo svi nadrkani i zivcani zbog lose forme i rezultata, al to ne znaci da treba sve polit benzinom i vužgati.
  • xyz
    840


    Od ljudi bi istaknuo kao vjerojatno i većina Bobana jer ima iskustva iz Uefe, jedan je od rijetkih nogometaša koji ima VSS, veliki je dinamovac, neokaljan itd. Uz njega bi mi npr. došao i bivši ministar financija Marić ili netko drugi iz financijske ili menadžerske branše. Sportski segment može voditi i Šimić...
  • Jurki
    8.5k
    pa nebres u jednom danu sve potirat van iz kluba. Kak god ovo nekome zvucalo mozda i glupo al da se stjera i mumija i vlatkica i pizdek iz Lana grupe pitanje je na kaj bi opce to sve izgledalo.
    Da ti ljudi trebaju u buducnosti ostati u klubu? Ne
    Ali trenutno su nuzno zlo da klub moze funkcionirati.
    Bitno da su se stvari pokrenule naprijed. A ovih se bu rjesavalo u hodu.
    Ak moram birat između Vlatkice, mumije i pizdeka iz Lana grupe ili Zorica, Rozica, Poldrugaca, fantasticnog sefa skautske sluzbe Vlaka.. biram ove prvo nabrojane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.