• Eduardo
    17.3k
    Bišćan i stožer pod hitno, ali pod hitno moraju naći rješenje za učinkovitije branjenje kornera, skraćenih kornera i ostalih situacija koje dolaze iz tih pozicija. Ovo su uzorci iz prve tri utakmice sezone u kojima smo pukom srećom ili nepreciznošću protivnika primili samo jedan pogodak. Strašno loše to radimo. Ovo su neke od situacija u kojima nismo reagirali bajno, a bilo ih je još.

    Ljudi nam se šetaju po 5 metara.

    Radi preglednosti rasporedit ću gifove u tri posta.

    Superkup vs Hajduk
    giphy.gif

    giphy-downsized-large.gif
  • Eduardo
    17.3k
    HNL vs Hajduk
    giphy.gif

    giphy-downsized-large.gif
  • Eduardo
    17.3k
    vs Astana
    giphy.gif

    giphy.gif

    giphy.gif
  • BBBaranja
    1.9k
    Čudi me to jer je Igor bio obrambeni igrač..
    Ali sigurno će se raditi na tome da poprave obrambene prekide..
  • Captain America
    13.3k
    Fali visoki igrač odnosno Perić. Još je u obranu upao Moha koji je sa svojih 174 cm jednostavno nedostatak kad idu ovakvi centaršutevi.
  • mali M
    3.3k
    baš to želim već valjda cijelo jutro napisati kao odgovor u problemima sa skokom u korneru. To ti je cijena Rileta na stoperu. Izgubiš bitnog skakača, jednog visokog obrambenog koji se zna postavljati za obrambeni skok.. ovako spadneš na Rileta i Mohu koji su niži i sve što preleti na tu drugu stativu bude komplicirano...
  • Sajla
    3.2k
    također je ako se ne varam 5 od 7 ovih situacija u trenucima kad je i Petković vani, a on također odnosi hrpu lopti u obrambenom skoku.
    sve to ne znači da nismo imali problema s prekidima i da na tome ne treba raditi. treba, vjerujem da se i bude uskoro popravilo. a i Ristovski nije za bacit, jučer je skoro glavom zabio, znači da se zna izboriti za skok ;)
  • nemapredaje
    1.9k
    Perić i Petković su ključni u obrambenom skoku kod prekida. Petković uvijek zatvara prvu, a Perić čeka iza. Bez njih dva smo naravno u problemima
  • Zagi
    4.9k
    Ok, Perić je nosioc skoka i kada ti je zamjena Rile, normalno da si puno izgubio.
    Ali kaj Drmić ne zna ni stajat na prvoj i poskočit? Za 1.5m godišnje? Ni to?
  • Krizy
    35.4k
    Skor pod trenerom Bišćanom sada je 10-3-1 uz gol-razliku 29-5.
    U čak 10 od 14 utakmica nismo primili pogodak :gasp: :clap:
  • xyz
    840
    Tek mu sada dolaze tekme za legacy...
  • Jaro
    5.4k
    Nisam ocekivao od njega ovakve alibi izjave i smisljanje izlika. Ocito nije ni blizu karakterno trener kakav je bio igrac...
  • Olmic
    2.7k
    ako kiksa aek, mora otici, ali i s njim onaj tko ga je doveo, ali to se nece dogoditi..

    Kad su nedavno i Simic i Maric rekli Biscan je nase najvece pojacanje mrak mi padne na oci

    Nemamo niti igru ( visoki presing nije postojao u nijednoj tekmi ), defanzivni prekid nam je pola gola, ofenzivne akcije kod prekida ne postoje…

    A i sad ovom izjavom gdje je potvrdio odlazak Ivanuseca puca sam sebi u nogu…
  • bbb medimurje
    2.9k
    Nemogu vjerovati da je potvrdil transfer ivanuseca....
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    ne znam sta da ti kazem na komentar.
    Ako ne prodemo aek treba otjerati i biscana i simica kazes?
    Time indirektno svim taticarima potvrdujes da je ipak bolje da nas tata vodi makar nas krao. Ja ne razumijem evo.
    Mozda su svi vruce glave veceras posto je sve frisko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.