• Beowulf112
    301
    Biscan je trener za donji rang HNL-a
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Kako to da je već vrlo uspješno vodio Rijeku?
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Sjašite više sa Bišćana
  • plavi72
    694
    E moj Igore dok si cijelo vrijeme govorio trebamo pojačanja ,nisu te slušali već te riješili doveli trenera koji ima dobru priču i on će to moći puno bolje,još se prodaju glavni igrači,Jakirović vraća igrače koje si ti otpisao i evo nas,barem da se gradi stadion pa da štedimo,toliki proračun,a ekipa...e moj Dinamo kao lešinari uvijek grabe iz tebe,čitaš koliko novca na ruke,ovako ,onako,a nažalost najviše što boli više od svih ovih poraza su momci,susjedi koji su u zatvoru i nepravda prema njima.
  • NORTE
    9k
    Bišćan je imao Livija, Ivanušeca i Šutala, ispao je od Aeka i otišao na -5.

    Nije koristio klupu, nije mijenjao kad je trebalo.

    On je bivši trener i tema može pod ključ.
  • plavi72
    694
    Ali je govorio ono što svi vidimo da nema kvalitete ,ma ne moraš pod ključ najbolje je ne pisati ništa,a što se promijenilo dolaskom stručnjaka,-5 smo i dalje.
    (Pozdrav ekipi koju sam upoznao,Mr Bluu za pomoć oko iskaznice,braći u Grčkoj kad budu čitali i izađu ,prestar sam za forume...
    Ne vesele mene bez vas utakmice nedjeljom !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.