• Olmic
    2.7k
    Veli Miskovic nije imao pojma, da je na portalima procitao.. jadnicak
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Veliki plus za Šimića i ekipu.
  • Patak
    2.2k
    Šteta za ovakav rastanak. Da je barem bio sporazumni raskid, ovako ostaje gorčina. Sretno dalje u životu i karijeri. Nadam se povratku u Dinamo u nekoj funkciji. Ne znam što Šimić kaže na sve to, je li bio za tu odluku ili je bio preglasan?
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ima vremena za Bišćana kao trenera Dinama. Žao mi je što se ovako završilo i bilo ga je teško gledati onako slomljenog nakon AEK-a ali bit će još prilika za njega na klupi Dinama kad tad. Ovo jednostavno nije bio taj trenutak.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ma vratit ce se za 10-ak godina jos bolji i iskusniji i izgledat ce to puno bolje nego sto je sad bilo
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Mozda da nade kondicijskog koji ga moze pratit. Realno, 3 je izgubio u nadoknadi jer smo fizicki padali u drugom poluvremenu. Iznimka je taj zadnji susret gdje nije probao sa zamjenama. Znaci vodio je sve 3 utakmice, izgledali smo dobro solidan broj minuta, ali za zavrsnicu nije bilo znanja, spreme, pameti. To se da ispravit, ali samo ako odvoji donosenje odluka od lojalnosti prema strucnom stozeru. Jedan Mourinho ne ide nigdje u istom sastavu, a eto Beli mora..
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Da, realno je izgubio posao zbog kondicijskog trenera. Dinamo je redovito solidno izgledao do zadnjih 20-30 minuta a onda pad i gubitak bodova. Da su kondicijski bili na razini dobili bi Hajduka i prošli AEK-a i sada bi pisali hvalospjeve o Bišćanu.
  • mlinchica
    1.1k
    upravo je Stjelja rekao da ima potvrdu da je Šimić jedini bio protiv otkaza Belom i da su ga preglasali ostali “suradnici” iz uprave. Bas tako je pokazao, pod navodnicima suradnici.
  • Patak
    2.2k
    Thnx, to onda nije dobar podatak. Koliko dugo Šimić može opstati pod takvim okolnostima tamo? Vjerojatno je slična situacija kod transfera.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    I to je skroz ok. Koliko mi god drag bio, zar ste očekivali da će Šimić doći tamo u upravu i sve sam raditi?
    Pa na kraju krajeva vidjeli su se i rezultati ankete tu, na Zonu -> većina je bila za otkaz. Ne treba radit scenu tamo di je nema
  • mlinchica
    1.1k
    Ne radim scenu, samo sam odgovorila na pitanje. Ako netko suradnike stavlja pod navodnike, onda očito nisu suradnici. Ako nemaš suradnika, onda si sam. Ja bih voljela da ima suradnike, bez navodnika. Vidjet ćemo hoće se kaj događat u narednim danima pa će sve biti i jasnije.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ma nije se to direktno tebe diralo, nego općenito.
    Do otkaza većina je bila za to, a onda je došlo do nagle promjene stanja uma. I sad bi ja trebao reći da Vlatka ili Tomačić (nemogu se sjetit prezimena trećeg :lol: ) opstruiraju Šimića jer misle ono što i većina ljudi tu, a danas se priča o Šimićevim dušmanima itd
    Da se razumijemo, nisu oni zlato, ali za ovu odluku ih krivim 0%
  • db-izbjeglica
    12.8k
    I to je skroz ok. Koliko mi god drag bio, zar ste očekivali da će Šimić doći tamo u upravu i sve sam raditi?
    Pa na kraju krajeva vidjeli su se i rezultati ankete tu, na Zonu -> većina je bila za otkaz. Ne treba radit scenu tamo di je nema
    Imamo Dinamo

    baš to... pa nije šimić nekakav apsolutist u dinamu, koji o svemu odlučuje sam, nitko ne smije imati takvu ulogu.

    uostalo, meni je bišćan strašno drag, naš čovjek, dinamovo dijete i volio bi da je ovo uspjelo, ali nije...bilo je loše! čak je i kopić imao bolji učinak od njega...to je činjenica!

    dobio je dosta vremena, prošao pripreme, ali nije bilo dobro...želim mu svu sreću u životu i karijeri, vrata mu nikad neće biti zatvorena, ali očito još mora raditi na sebi da bi bio sposoban kvalitetno voditi dinamo. Možda je jednostavno htio previše i izgorio u toj želji...

    situacija je delikatna i praktički nemamo pravo na krivi korak u narednih nekoliko mjeseci, nemamo vremena trpiti nečije greške.

    treba preokrenuti situaciju u prvenstvu, treba izboriti EL i odigrati korektno u njoj... nakon svega što se dogodilo od početka sezone, nisam siguran da je bišćan u ovom trenutku to kadar napraviti. Dobro kažeš.... anketa na ovom forumu je pokazala da većina ljudi smatra bišćanov odlazak isparvnim rješenjem.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    baš to... pa nije šimić nekakav apsolutist u dinamu, koji o svemu odlučuje sam, nitko ne smije imati takvu ulogu.db-izbjeglica

    Točno to! Okrenuli bi klub s jedne apsolutističke strane u drugu

    uostalo, meni je bišćan strašno drag, naš čovjek, dinamovo dijete i volio bi da je ovo uspjelo, ali nije...bilo je loše! čak je i kopić imao bolji učinak od njega...to je činjenica!db-izbjeglica

    Za Bišćana sam više od ikoga ikad htio da uspije na mjestu trenera. Jebiga, sada nije prošlo, ali vjerujem da će sljedeći put proći (100% sam siguran da će biti sljedeći put)

    situacija je delikatna i praktički nemamo pravo na krivi korak u narednih nekoliko mjeseci, nemamo vremena trpiti nečije greške.db-izbjeglica

    Sezona nam je strašno bitna, a tovari su jači nego ikad. Bišćan je pogodio najgoru sezonu za preuzet nas, stvarno nemamo vremena za istrpit ono što bi mu mogli istrpit prije 5-6 godina..
  • DiddyGuela
    944
    Mozda ova kombinacija trenera sa zaleđem dijete kluba/kapetan/legenda bas i nije sretna kako se cini na prvu.

    Previse je tu idealiziranja na prvu bez nekih realnih temelja i cinjenica. Ako si bio dobar igrac ne znaci da ces biti dobar trener.

    Lampard je legenda Chelsea pa je u dva navrata bio sprdnja.
    Solskjaer u unitedu ista stvar.

    Nogomet je surov. Nitko te nakon utakmice ne pita o emocijama, bitan je samo rezultat.
    Biscan nije imao dobar rezultat a cinjenica da je ikona kluba dodatno otezava rastanak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.