• Common Sense
    510
    Jel mislite da bi Jakir i sada mogao napraviti neku veću čistku u momčadi kao što je na proljeće napravio u Rijeci?
  • San Lorenzo
    11.6k
    I što reći na činjenici da uprava javno da podršku igraču i onda ga smijene doslovno idućih dan.xavier

    Tko zna što se događalo u tih 40ak sati između utakmice i smjene, tko može garantirati da Igor nije iskipio, sasuo sve svima u facu i odgovornost prebacio na upravu?
    Čudno je da je Šimić rekao da trener ima podršku, ali da zahtjeva da se napravi analiza, da bi dan kasnije index javio da je Jakirović upravo Šimićev izbor...prije tjedan dana je govorio o pojačanjima, opravdano, ali onaj drugi dio deala, da se nitko neće prodati do 15.8. je ispoštovan...izjave o 11-12 igrača su isto neodgovorne u najmanju ruku jer kako misliš stati ispred tih 25 ljudi u svlačionici kad si polovici rekao da ne valjaju.
  • Box
    28
    Beli po meni veliki dinamovac i veliki čovjek, nazalost nije kvaliteta za trenera dinama.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne bih rekao da nije kvaliteta za trenera Dinama. Možda je došao u krivo vrijeme, možda je izgorio ili je jednostavno bio previše tvrdoglav. U svakom slučaju je bilo vidljivo po njemu da se malo pogubio u zadnje vrijeme. I pored svega toga nije imao nimalo sreće. Da ga je fortuna pomazila 50% kako je znala Čačića maziti, mi bi se sad spremali za play-off LP i na HNL tablici bili prvi bez izgubljenog boda.
  • dzggzd
    142
    Ma vidi se da dugo nije radio kao trener ovo sto je izbornik bio je vjerovatno uzrok nije isto kad radis svaki dan s momcadi i tjedan ili 2
  • GZomanid
    572

    Ako misli uvesti "nove" igrace u igru, morat ce "stare" maknuti. Dal ce to biti cistka ili dijeljenje minutaze, vidjet cemo.
  • Ali
    1.9k
    Neka sad on nazove Miškovića i ponudi da će od love koju je dinamo dao za jakira voditi do zime Rijeku.
    Ako vjeruje u svoje metode ima priliku dobiti Jakira u direktnom obračunu za vikend
  • Batigol86
    198
    Ne izlazi mi iz glave ova zadnja utakmica i Biscan. Drag mi je nenormalno i zao mi ga u pm.
    Ne mogu nikako razumijeti neke mu poteze, ne samo u zadnjim utakmicama vec i ranije al bez obzira na to uvjeren sam da je dobar trener. Sam je dosta doprinjeo ovoj situaciji u kojoj se nalazimo al isto tako imao je toliko nesrece da je to nemoguce. Kao sto je vec neko napisao, samo Petkov pogodjen penal okrece cijelu situaciju, pa 5 zicera protiv Gorice, dogadjaji s Boysima iz Atene itd...da mu je 5% Caciceve srece od lani bio bi jos uvijek Dinamov trener.
    Volio bi da izidje u javnost i kaze sto mu je na dusi vezano za pojacanja, ne/sposobnost uprave i uvjete u kojima je radio te obrazlozi svoje poteze al to je vjer nemoguce.
  • Zagi
    5.1k
    Volio bi da izidje u javnost i kaze sto mu je na dusi vezano za pojacanja, ne/sposobnost uprave i uvjete u kojima je radio te obrazlozi svoje poteze al to je vjer nemoguce.Batigol86

    To bi nas vjerojatno još dodatno destabiliziralo tako to ne očekujem u bliskoj budućnosti.
    S odmakom, možda.
  • Jura
    210
    Mišljenja sam da smo prerano uzeli džokera novi trener = pozitivan šok, trebalo je ostaviti Bišćana bar još sljedeće dvije tekme, Spartu i Rijeku da proba se vratiti na ispravan kolosjek pa ako eventualno to ne uspije onda promjena. Ovako je i Jakiroviću stavljen jebeni zadatak pred njega, prođi Spartu u 2 tekme i pobjedi Rijeku i Osijek. I kaj ako to ne uspije, budemo i njega mijenjali nakon 4 tekme? Ne znam, nadam se da će sve dobro završiti i da se vraćamo na pobjedničke staze. Svi na Maksimir i četvrtak i nedjelju...
  • masacusec
    3.1k
    Bišćan je otišao kak je i došao, bez ikakve pompe i potrebe za opravdanjima!
    Gospon čovjek, za razliku od prethodnika!
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Zasto bi riskirali ne ulazak u EL i poraz od Rijeke ako se vidjelo da pod Biscanom ocito ne ide. Pa mediji i "navijaci" bi ga jos vise ispljuvali nego sada i nebi to dobro proslo. Jakirovic je savrsena opcija za nas jer nam treba netko tko moze podici samopouzdanje igracima i vratiti ih na pobjednicke staze nakon one sokantne utakmice u Ateni.
  • mali M
    3.5k
    Rekao sam već da sam baš ljut i razočaran. Ali se slažem i sa izjavom da je sam sebi pucao u nogu. U Dinamu se ponavlja jedna stvar, a to je da treneri koji mješaju pozicije igračima i stavljaju ih na neprirode uvijek odvedu u katastrofu. Neznam čemu ta potreba, pa i kod Bišćana. Jel ti desno najbolji Rile, je, jel imaš još 3 stopera koji mogu igrati, imaš... ne vidim zašto se inatio i kome... Rile je bio dobro riješenje za Livaju jer je fajter na fajtera, ali sve ostalo, žali Bože...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Čitajući Biografiju Zeke mi je sad jasnije guranje naprimjer Topića od strane Igora.

    Igor veli u knjizi da je Zeko imao veliki utjecaj na njegov trenerski posao, i da se treba Dat mladima povjerenje kao sto je Zeko dao njemu i Mikicu naprimjer.

    Jbg Zeko je pogodio, Igor nije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.