• og1986
    2.9k
    Uštedili smo to je najbitnije :ok:
  • Praskaton
    1.8k
    Krivo mi je sto nije ispalo kako smo svi htjeli..hvala i sretno dalje Igore
  • IceMan
    1.5k
    Jakirovic.

    Realno najbolja opcija.
  • nwankwo646
    342
    Ja ću svoj upis o Bišćanu, meni najdražem igraču, kojeg sam davno branija na Liverpoolovu forumu, završiti time da u sudačkoj nadoknadi, na 2:0, nije radija izmjene, tu priča završava i kristalno je čista.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Sretno još jednom. Vrati se pametniji i iskusniji
  • Jurki
    8.7k
    Sretno Igore, skupi iskustvo pa mozda jednom nekad.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sretno, Igore! Krivo vrijeme i nažalost krivi ljudi. Vrati nam se nekada!
  • bluepower86
    789
    Podrska Igore,nadam se da ces se vratit jednom
    kad situacija oko Dinama bude cista,ali cisto sumnjam.Hvala ti na svemu! Plava legendo.
  • Rex Ramae
    2.5k
    igorbiscan.jpg

    Hvala na svemu i sretno!
  • OsamŠest
    2.6k
    Igore, s istog kvarta smo, pa mi je možda zbog toga još i teže.

    Došao si u trenutku kada bi svatko razmislio 10 puta, u trenutku kad imaš sigurno prvenstvo u21 reprezentacije, u trenutku kad si siguran nasljednik izbornika A reprezentacije.
    Ali ti nisi svatko, ti si onaj koji diše plavu boju i sve gore navedeno bacio si u vjetar samo da dođeš na svetu klupu, u sveti klub - naš Dinamo.

    Jedan nonšalantni kazneni udarac protiv Hajduka i dekoncentracija kod prekida u Grčkoj protiv vrlo dobrog AEKa, na koje ti nemaš apsolutno nikakav utjecaj, nisu toliki razlozi za smjenu.
    Razlozi su puno dublji.
    Podmetanja, blokiranja željenih igrača i slične smicalice osnovni su problem cijele priče.

    Ti, koji si znao da je sve to moguće i da će se sve to događati, svejedno si prihvatio Dinamo i još jednom dokazao da je tvoja ljubav prema plavoj boji čišća od svega.

    Za mene si i dalje frajer, kapetan i trener.

    Siguran sam da ovo nije zbogom i da ćeš kad tad bit dio velikog Dinama kakvog si i sam sanjao.

    Sretno i vidimo se!
  • Rex Ramae
    2.5k
    Zaključajte temu i ostavite post od @OsamŠest kao zadnji pa da za par godina opet otključamo temu kad se Igor vrati
  • mali M
    3.5k
    ljut sam! uf kako sam ljut... nije bilo dobro zadnjih par tekmi, ali mi to nije okej.. ništa Bibi, žao mi je ko pesu kaj ideš, nadam se da nećeš zaobilazit maksimir.. OsamŠest sve rekao...
  • miro
    3.2k
    100 puta bravo za post! :clap: :clap: :clap:
  • Mrvica
    3.3k
    Mogu reć da mi je stvarno žao što je ispalo ovako kako je ispalo, ne krijem da je također imao moju potporu kad je došao u Dinamo i stvarno sam se nadao da će pored ovih loših situacija izaći sve na dobro i da će se stabilizirat. Kao što je kolega iznad rekao da je prihvatio ponudu i došao u Dinamo kad mnogi ne bi to je dokaz da voli ovaj klub, ali nažalost nije ištlo. Dogodilo se šta se dogodilo, nadam se da će biti nekad u budućnosti opet dio Dinama. Sretno u nastavku trenerske karijere.
  • Ali
    1.9k
    Potvrdilo se pravilo kad ti uprava kaže da imaš podršku, to je u prijevodu doviđenja imamo drugo rješenje.
    Imao je naravno dobrih stvari, ali zasjenio ih je trdoglavošću. Šteta. Ali kao što sam pisao neki dan, kad stane pred upravu, neće se moći obraniti sa "sve smo poduzeli" jer ti pravila dozvoljavaju 5 a ti napraviš 1 i tu u najmanje ruku čudnu, vjerujem da se i sam Marin upitao "tko ja?, šališ se? šefe jel to znači da Luka ide desno? Ne ? I hrpa upitnika iznad Marinove glave.."

    Šteta jer je imao potencijal kao trener, ali mora još puno učiti, bolji stožer (tu puno naših trenera griješi jer dovede frendove...)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.