• Orc123
    5.1k
    Gdje ste glwdali presicu? Na dinamo +? Meni nije zeljelo otvoriti...i sad je nema gore...ociro se zato i stedi Ivanuseca jer je na odlasku ili je prodan sto je katastrofa za nas!
  • Olmic
    2.7k
    nitko ne zaziva tatu niti on nema veze s mojim komentarom, neka on bude tamo di je
  • Captain America
    13.6k
    Time indirektno svim taticarima potvrdujes da je ipak bolje da nas tata vodi makar nas krao. Ja ne razumijem evo.Gražvydas Mikulėnas

    Znači bolje ugrozit budućnost kluba jer što će reći trollovi u komentarima na Faceu?
  • dZg1986
    384
    A ne, bolje je uništit klub i sve razorit, ostavit Biščana i Šimića iako će rezultati nedostajati, ali eto, pokazali smo komentatorima na Faceu. Šimić je direktan krivac za ovo stanje. Dogovoren Bjelica, a on na svoju ruku uzima Biščana i još tvrdi da je to najveće dinamovo pojačanje
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Odigrano je 6 natjecateljskih tekmi. 4 pobjede 1 poraz 1 remi
    Uzeli smo superkup
    Od tovara svi znamo kako i zasto smo izgubili.

    Jedino za ovo danas mogu dati losu ocjenu.
    Nisam mu odvjetnik ali vjerujem da cemo za mjesec dana letiti kao nikada, samo da stvari sjednu na svoje mjesto
  • OsamŠest
    2.5k
    5 i pol od 6 utakmica je odrađeno za vrlo dobar do odličan.

    Jedino kad se podbacilo je bilo danas u prvih 45 minuta igre.
    Koliko euforije nakon pobjede protiv Astane i Istre, koliko drame nakon poraza protiv Hajduka i remija sa Goricom. Je li moguće da ekipa mijenja mišljenja doslovno iz vikenda u vikend?

    34 utakmice su pred nama, u prijevodu - 102 boda.
    Sigurna europska jesen je pred nama. Kvalitetna momčad koja će iz dana u dan sve više rasti, pogotovo kad dođu oni koji trebaju. Trener koji apsolutno razumije i taktiku i nogomet, trener kojeg cijela struka proglašava najvećim talentom u njihovom poslu.
    Sportskim sektorom koji napokon smisleno dovodi i pojačava momčad, koji pametno rješava škart koji Dinamu ne donosi ništa..

    Stvarno nekad ne mogu vjerovat kaj sve čovjek neće vidjet. Uvijek isti..

    Ovakve su se stvari događale na SNetu i zbog toga sam bio uvjeren da će ovdje biti bolje. Vidim da je ovdje sve više ekipe od tamo i situacija se ponavlja.
    Možda drugima ne mogu zabraniti upise i utjecati na njihova mišljenja, ali mogu na svoje. Bilo je lijepo družiti se ovaj kratki period ovdje! :smile:
  • Olmic
    2.7k
    kakvi 5.5 od 6

    Astana nam je trebala utrpat 3 komada u uzvratu, izgledali smo smijesno.

    Danas da je Mitrovic bio smireniji aj bok. Imali smo dobar period od 15 minta danas

    Istra je bila dobra

    Superkup je bio 50/50

    Prvenstvena protiv Hajduka bili bolji, ali smo izgubili

    Astana doma je bila dobra

    Ja bi prije rekao 2.5 od 6 smo bili dobri
  • Captain America
    13.6k
    5 i pol od 6 utakmica je odrađeno za vrlo dobar do odličan.OsamŠest

    Dva druga poluvremena protiv hajduka i drugo poluvrijeme protiv Astane nisu baš 5 i pol od 6.

    Kvalitetna momčad koja će iz dana u dan sve više rasti, pogotovo kad dođu oni koji trebaju.OsamŠest

    Bišćan je prije sat vremena potvrdio odlazak Ivanušeca tako da će momčad iz dana u dan sve više padati. Kakav on motiv može imati protiv AEKa kad zna da odlazi za par dana?

    Trener koji apsolutno razumije i taktiku i nogomet, trener kojeg cijela struka proglašava najvećim talentom u njihovom poslu.OsamŠest

    Trener koji razumije nogomet ne šalje najjačih 11 u utakmici na drugom kontinentu gdje imaš 4 gola fore iz prve utakmice, a onda se žališ na manjak svježine.

    Sportskim sektorom koji napokon smisleno dovodi i pojačava momčadOsamŠest

    Sportski sektor koji je čekao početak prvenstva da dovede pojačanje iz Japana, Alžira i Miku, a tek se sprema prodat obiteljsko srebro?
  • Olmic
    2.7k
    Sportskim sektorom koji napokon smisleno dovodi i pojačava momčad, koji pametno rješava škart koji Dinamu ne donosi ništa..OsamŠest

    I da se na ovo nadovezem

    Tebi je pojacanje alzirac iz vukojebine od 19 godina i kojeg dogovaras mjesec dana
    Japanac koji prvi put ide izvan japana i ima jednu dobru sezonu
    Max je losiji od KTC
    Ukrajinac mi je dobar

    Ne mozes ih zvati pojacanja nego prinove, ajmo reci popunjava kadar

    Na rijesenom skartu smo zaradili okruglo 0, a ne sorry 150 tis eura smo dobili za Cuzu
  • bluepower86
    753
    Kakve vi gluposti ljudi pisete,sramite se.Igore legendo,samo jako dalje,
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Dogovoren Bjelica, a on na svoju ruku uzima Biščana i još tvrdi da je to najveće dinamovo pojačanjedZg1986

    Koja je poanta iznošenja ovih laži ovdje? Bjelica nije nikad bio dogovoren i Bjelica je otpao jer je bio drastično skuplji od Bišćana. Bjelicu da je htio imenovati predsjednik uprave to bi tako i bilo. Ima li još koja pizdarija da je kriv Šimić i Bišćan?
    Ovdje ljudi pišu takve gluposti s toliko zluradosti da je to prešlo svaku granicu zdravog ukusa.
    Izgubili smo derbi doma gdje čovjek nonšalantno opali penal za 2-0 i primamo kadetske golove do kraja utakmice od ekipe koja nam nije pucala po golu.
    Odigrali smo nula doma s Goricom, klasična utakmica gdje ne zabiješ na bunker tih 4-5 šansi i ajde bok.
    Tri kola.
    Kakva gomiletina klaunova i zlobnika, lažovčina i trovača.
  • miro
    3.1k
    10 puta sam pisao, pa brisao, jer ne mogu nać riječi da se izrazim...pa samo taksativno

    Prva loša utakmica je ovo, PRVA.
    Dinamo nije pretplaćen na prvo mjesto - ovo je nešto što će "moderni" "navijači" Dinama morati naučiti
    Na tekmu je došlo nas 3005 - TRI TISUĆE FAKING PET (veći poraz nego da nam Gorica petardu uvali)
    Nemamo stadion
    Nemamo statut
    NISMO slomili Mamića u skupštini, a bome ni u medijima - lik sigurno ima plan, 100%

    Neki tu sanjare o "moćnom" Dinamu koji će se ustoličiti u Novoj Ligi Prvaka i vječno igrat u društvu Reala, a mene danas sin pita - tata, kaj misliš hoćemo imat novi stadion dok si ti živ - pizda mu materina balava, nemam ni 5 banki
  • Noel
    4k
    Kapetan Amerika ovaj tvoj na slici profilnoj mi je priuštio najljepši Dinamo u životu kaj god ko mislio o tome.
  • bluepower86
    753
    Sramite se svojih upisa “veliki Dinamovci”i botovi.Odvratni ste
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Meni je najgore to što ako Bišćan uskoro dobije otkaz dobit će ga zbog europskog ispadanja a ne zbog kiksa u ligi. Time će uprava još jednom poručiti i navijačima i igračima i budućem treneru da joj se živo fućka za HNL i da u domaćoj ligi možeš raditi što god hoćeš sve dok u Europi ide dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.