• Klenx
    4.1k
    Kakva psihijatrija je zavladala među ljudima ovdje. Spominje se da ne želimo biti kao tovari, ovo ovdje je sto puta gore nego dole kod njih.
    U danu se pada od nemoguće euforije do vješanja Šimića i Bišćana.

    Jašete na valu atmosfere koje stvaraju plaćeni novinari, mamićevi botovi, internetski šljam i svi oni kojima je u interesu da sve vezano uz Dinamo “faila” i da se kaže “eto kad nema Mamića”.

    Ne znam jeste li svjesni da ta gamad novinarska čita i prenosi vaše komentare po svojim smrdljivim portalima i radi atmosferu linča prema ljudima.

    Da, čeka nas teška sezona. I krvava bitka s tovarima gdje je sve usmjereno na to da oni uzmu titulu.
    Da, klub je u tranziciji.
    Da, griješit će se.
    Da, i pobjeđivat će se.

    Prestanite bit jebene licemjerčine i nakon tri tekme srat po Šimiću i Bišćanu nakon što ste godinama trpili Skenderbeue, trpanje po ligi prvaka, Wilsone, Darbe, Peteve, Čačiće, Cvitanoviće i “gazdino dobro”

    Kupite kartu za utakmicu, dođite podržati ekipu pa možda kad nas umjesto 3000 bude 7000 Gorica možda i sama padne na valu atmosfere s tribina.

    Najgore od svega je što imam osjećaj da najviše sere ekipa koja je stadion vidjela 3 puta u zadnjih 5 godina.
  • Zambatine škude
    2.1k
    ↪Jaro ako kiksa aek, mora otici, ali i s njim onaj tko ga je doveo, ali to se nece dogoditi..Olmic

    Tko ga je doveo?
  • Kaktus Car
    341
    1 nesretan i nezaslužen poraz (za koji nije kriv) u 15 utakmica i sad ovaj nespretan remi na početku sezone između kvalifikacijskih tekmi u terminu kad se redovito ima problema, a ovdje totalna histerija...
  • xavier
    11.1k
    Neću ni čitati sve postove, ali napisali ste 3 stranice na temi trenera nakon jedne (!) lošije HNL utakmice. Neki spominju kako "trener mora otići". Ne razumijem stvarno. Mislili ste da se to neće događati? Očekujete da dobijemo sve utakmice s 3 razlike.

    Bili smo dobri u svim utakmicama od početka sezone. Da, u svim jer je poraz od Hajduka bila dobra utakmicama koju smo izgubili zbog dvije stvari. Petkovićeve nonšalancije i Livakovićevog kiksa.

    I sad odigramo jednu manje dobru utakmicu i neki spominje otkaz treneru. Apsolutno nevjerojatno.
  • Oluja
    3.7k
    ISTI SMO
  • Jura
    210
    Koja histerija, nevjerojatno. U porazu totalno nadigrali protivnika, jučer isto tako. Početak je prvenstva, još se ekipa uigrava, rezultatske mini krize su normalna pojava. Sjećam se ispadanja od Aalborga 2014 pa rodbinski trener nije dobio pedalu, Bjelica je startao sezonu 2018/19 neriješenim protiv Rudeša ( Perić zabio za bod u 93 min ) i kaj, poslije se igralo odlično. Dajte malo vremena svima, ništa nejde preko noći.
  • Jaro
    5.7k
    ima histerije, al ima bogme i opravdane kritike i reakcija na nju kao da smo na GNKovoj Face stranici u doba Mamica...
    Osim razbijanja Astane i donekle Istre ja nisam vidio pomak kod Biscanovog Dinama u odnosu na onaj Cacicev - a sto jest-jest proslo je ipak dosta vremena da se nesto pomakne.
    I dalje je Drmic potpuno neiskoristen igrac, i dalje se igra zasniva na individualnim potezima pojedinaca kojih ce ocito biti sve manje jer Orsic i Ademi su otisli, Ivanusec po Biscanu vec spakiran. I dalje se Ljubicic ubija na beku...
  • nwankwo646
    342
    Uz sve loše stvari vezane za igru, mislim da u ovom trenutku u svlačionici postoji 5 igrača koji broje dane da on dobije otkaz...
  • xavier
    11.1k
    mislim da u ovom trenutku u svlačionici postoji 5 igrača koji broje dane da on dobije otkaz...nwankwo646

    A koji su to igrači i po kojoj osnovi bi se mogli nadati da će Bišćan dobiti otkaz?
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ljudi moji dragi kritika mora biti dopuštena. Dinamo nakon 3 kola ima 4 boda i Dinamo sinoć u prvih 45 minuta nije prismrdio golu Gorice.

    Ne treba u svemu, ali doslovno u svemu odmah tražiti mamica, mamicevce itd.

    Vrijeme? Vremena Dinamov trener nije imao nikad i to je jasno svima koji dođu na klupu Dinama. Pojačanja i definiranja kadra? Nije ni Gorica dovela Manea, Kanea i Sanea.

    Ja se nadam i uvjeren sam da će ljudi koji trebaju shvatiti ozbiljnost situacije i svaku odluku koju donose promisliti dvaput.

    Još jednom također molim sve za dostojanstvo i pristojan riječnik. Nema potrebe da bilo tko bude vulgaran i da se dijele nepotrebne etikete.
  • Olmic
    2.7k
    bravo za komentar!
  • xavier
    11.1k


    Dinamo je ove sezone odigrao jednu lošiju utakmicu. Jednu. Do kraja prvenstva su 33 kola. 99 bodova je u igri. Isti ljudi ovdje ismijavaju Hajduk i onda smatraju da smo u nezgodnoj situaciji nakon samo 3 odigrane utakmice u prvenstvu.

    Uzeli smo superkup, razbili Astanu, razbili Istru i sad odigrali lošije protiv Gorice. Da, nema Hajduka, ali nisam zaboravio tu utakmicu. Izgubili jesmo, ali to je utakmica koju smo imali pod kontrolom do Petkovićeve sulude nonšalancije i Livakovićevog kiksa. Ja ću prvi reći da se gleda rezultat, ali to nije utakmica koju je izgubio Bišćan nego Petković i Livaković.

    Iskreno ne razumijem nezadovoljstvo Bišćanom, a uopće spominjanje nekakvog otkaza je van pameti u ovom trenutku.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Iskreno ne razumijem nezadovoljstvo Bišćanom, a uopće spominjanje nekakvog otkaza je van pameti u ovom trenutku.xavier

    Slažem se da je zazivanje otkaza van svake pameti, ali se moraš složiti da je 4 boda iz tri tekme premalo. Dok god ljudi normalno ukazuju na to ne vidim razlog za histeriju.

    Edit: i još nešto što je po meni najgore. Imam dojam da nam se opet desavaju neke podjele i da će svaki forumaš koji napise riječ protiv Bišćana ili Šimića biti etiketiran mamicevcem, a to je zadnje šta nam sada treba.

    Kolega Klenx je dobro napisao, dođite na jebeni stadion i navijajte. Možda i igračima bude lakše.
  • vjeko1701
    5.9k
    Premalo je...ali još uvijek se može reći da je to plod svega jedne loše utakmice (kakvih je bilo uvijek) i spleta okolnosti (prvo kolo).
  • xavier
    11.1k


    To su 3 utakmice. Imat će lošiji period i Pep i Mourinho i Ferguson. Ako se to protegne na duži period, to je druga priča. Za sad stvarno ništa alarmantno.

    I da netko samo "ukaže" na to, ne bih ništa rekao, ali atmosfera je kao da nismo mjesec dana nikog pobijedili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.