• xavier
    11.1k
    letjele tenisiceGelipter

    Koliko god su tenisice neobična stvar za ubaciti na teren, ovaj put je broj 1 ipak bila velika plastična boca senfa koja je završila na travnjaku :cool:
  • Gelipter
    3.4k
    i to nekolko puta :cool: čari tribine blizu terena...
  • maddaddam
    2.9k
    ovaj put je broj 1 ipak bila velika plastična boca senfa koja je završila na travnjakuxavier

    Poruka gradonacelniku da ubrza cijeli proces izgradnje Maksimira :cool:
  • deda
    27.4k
    Fotka godine

    52806571554_0472a0f5f5_b.jpg
  • maddaddam
    2.9k
    Misliš tek tekma protiv Lokomotive na Kranjči…
    A onda vidiš ljubav, vidiš emociju, vidiš strast…

    9o82hfx8p5qjt03e.jpeg

    Puno, puno nam je značila ova Subota, krcate tribine.
    Samo da je ova fotka nastala puno bi bilo, a sjeverac koji je puhao cijelo vrijeme donio je mnogo više.
  • Mrvica
    3.1k
    Ta slika je sve!
  • Captain America
    13.2k
    Bilo bi mudro od marketinga kluba probati doći do dečka i poslati potpisani dres ili upoznavanje s nekim od igrača. Ako se to moglo s natjecateljem Supertalenta čiji je talent prepoznavanje grbova, može se i s malim BBBovcem.
  • Mrvica
    3.1k
    Već kad klub ne dijeli, Rile je tu :love:

    [url]http://Screenshot-2023-04-10-13-05-21-723-com-instagram-android-edit.jpg
  • DrawTube
    2.8k
    Rile je veliki materijal za kapetana, međutim čini mi se dvoličan, znamo svi za sliku u majici i pjevanje...
  • deda
    27.4k
    Ja mislim da Rile jednostavno ima srce i daje ga u potpunosti. Ako je to dvoličnost, onda jebiga.
  • xavier
    11.1k
    Rile sve radi srcem. Takav je bio u prošlim klubovima, takav će biti i u budućim. Ja s tim apsolutno nemam problema i jako mi je drag igrač.

    No isto tako ga ne vidim kao kapetana. Kako sam napisao, moj izbor je Mišić, ali i Livaković i Petković su mi realno ispred Rileta.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne znam zasto se o kapetanima stalno raspravlja, livi je taj, tako je odluceno i gotovo, a kad bi nam svaki stranac u klubu bio ko rile osvojili bi el, neka ih je sto vise takvih
  • Oluja
    3.6k
    Ja mislim da se Rile jednostavno zaljubio u Dinamo i da cemo u njemu imati velikog navijaca i nakon sto vise ne bude u klubu.
  • xavier
    11.1k


    Bio je isti takav i u Rijeci. Ne mislim time ništa loše. Emotivac je i ne može drugačije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.