• Logistika
    1.1k
    Dočekao ZG svog Igora u svom Dinamu
    Topal Uskrs neki pred nama...lijepo,samo pozitiva i pametno dalje
  • DrawTube
    2.8k
    Klub se pretvara u veliku obitelj, malo po malo i navijači prigrljuju Bišćana, dinamovo dijete, igrači imaju kemiju, cijene i ponuda na svaki zamijeni gol, publika je u ekstazi, osjećam se baš pozitivno oko kluba, valjda najpozitivnije od one 4:0 pobjede
  • Jaro
    5.4k
    navodno bi trebali početi krajem ove godine, valjda bi Loksa i Rudeš igrali na Maksimiru onda..DrawTube

    Iskreno se nadam da se nece desiti da 3 kluba igraju svoje domace tekme na jednom travnjaku... Gorica ce biti slobodna, valjda je i Zapresic jos iskoristiv...
  • blackbully
    4.4k
    Lijepo je vidjeti i hrpu klinaca makar su iritantni ovi natpisi...

    d6vi5icdjtsofcb4.jpg
    8y0myjac5loafv8y.jpg
  • marcio amoroso
    32.1k

    Ajax je prvi klub koji je zabranio ove natpise. Ja ih također ne volim.
  • Jurki
    8.5k
    Ajax je prvi klub koji je zabranio ove natpise. Ja ih također ne volimmarcio amoroso

    Ma dobro da al ipak su to klinci..malo im se slobodno progleda kroz prste..
  • DrawTube
    2.8k
    https://youtube.com/shorts/yvlltExI3qE?feature=share

    Evo jedan ranije objavljeni video gdje Zapad odgovara Istoku, prva 2 odgovora jedna glasna kao i Istok, i glasnije budući da su dalje, da se naježiš...
  • Jurki
    8.5k
    Kaj se tekme tice.. atmosfera top top.
    Bitno da je Biscan dobro krenul, igrali smo u grcu i dosta lose, al to nije ni cudo. Ekipa je ispuhana do kraja.. hvala bivsem treneru na tome.
    Treba delati i zapeti jace.
    Osvojena 3 boda, povecali prednost. Mislim da mi ovo vec jako mirise na titulu. Idemo dalje.
  • db-izbjeglica
    12.7k


    Ovo sam i ja primjetio, nikom ništa, ni da se provjeri :lol:
  • Boysica
    441

    Je dobar je teren na Inkeru ja sam tu doma pa vidim a i ima tri pomocna terena mislim da bi se mogle igrat tekme...
    Sad stanje kluba je nikakvo al koliko ja znam nasa nogometna skola jos uvjek tu trenira
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dugo nisam išao tako sretan s neke utakmice doma. Ne zbog pobjede ili igre koja ruku na srce i nije bila bog zna što. Najviše zbog atmosfere i onog osjećaja da Dinamo konačno ide u pravom smjeru. Nadam se da će do kraja godine klub biti posložen na svim poljima kako treba. Korak po korak.
  • SAS1987
    13.3k
    Mislim da nitko nije napisao ali jučer je bila strahota na ulaznima na istok. Mislim, meni se nije problem gurati i malo pričekati al bilo je puno djece i starijih. Mada sam za vrijeme masaže stopala (security pregled) vidio da su pustili par ljudi kroz neka obična vrata.

    Naravno da je problem infrastruktura ali klubovi i HNS bi trebali imati neki standard da se što brže ulazi na stadion jer inače gubiš ljudi na tribinama.
  • deda
    27.7k
    To ti je dobar dan u HR
  • masacusec
    3.1k
    Mislim da ona floskula "dodji sat i pol prije i ući ćeš" u današnje vrijeme je preveliki vremenski luksuz i mnogi si ga nemru priuštiti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.