• Krizy
    35.1k
    U 28. kolu Dinamo gostuje u Kranjčevićevoj, gdje će početi zadnji krug prvenstva. Dinamo bi eventualnom pobjedom održao solidnu prednost nad Hajdukom, koja se dosta istopila zadnjih kola.

    Lokomotiva se pokazala kao tvrd orah za Dinamo u zadnjim utakmicama, trenutno su u boljoj formi sa jednim porazom u zadnjih pet utakmica (od Dinama nakon produžetaka). S druge strane Dinamo ima samo jednu pobjedu u zadnjih pet utakmica.

    Ovo će biti peti susret ova dva kluba u ovoj sezoni. Dinamo je bio bolji u dosadašnje četiri utakmice, ali bile su to jako teške utakmice (3-2, 2-1, 2-1 i 3-1 nakon produžetaka).

    Trenutno je Dinamo na prvome mjestu s 60 bodova, 7 više od prvog pratitelja Hajduka. Lokomotiva je na osmome mjestu s 33 boda.

    Dosad smo s Lokomotivom odigrali 48 utakmica u HNL-u te ostvarili 39 pobjeda uz 5 neriješena ishoda i 4 poraza. Gol razlika je 102-33.

    U gostima smo Lokomotivu pobijedili u 17 utakmica te 4 puta remizirali i 3 puta izgubili, uz gol razliku 47-18.

    Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Lokomotiva je igrala u sastavu:

    Čavlina - Cipetić, Mersinaj, Kalaica, Miličević - Krivak, Marić - Goričan, Stojković, Kačavenda - Aliyu

    Pola momčadi (Ljubičić, Perić, Ristovski, Baturina, Bočkaj, Mišić) će u slučaju žutog kartona propustiti sljedeće kolo. :zip:
    1. Kakav rezultat očekujete? (80 votes)
        Pobjeda Dinama
        75%
        Neriješeno
        13%
        Pobjeda Lokomotive
        13%
    2. Idete li na utakmicu? (80 votes)
        Da
        50%
        Ne
        50%
  • deda
    27.5k
    Poštovani,



    u sportskom duhu i želji da svi zainteresirani navijači kupe ulaznicu na vrijeme, otvorit ćemo blagajnu za pretprodaju i u petak.



    Blagajna na Stadionu radit će i u petak, 07.04.2023. od 12:00-16:00.



    Lijepo Vas molimo da o istom obavjestite svoje navijače te da ulaznice probaju osigurati u petak kako bi se izbjegla gužva na dan utakmice u subotu, 08.04.2023.
  • M77
    445
    S obzirom da utakmica pada na Veliku Subotu ne vjerujem da će se ići organizirano na Kranjčevićevu. Inače Velika Subota je dan tišine i molitve...
  • deda
    27.5k
    Pa ne mora se navijati. Može se i šutjeti i moliti.
  • Papastrumf
    9.3k
    Ne ide se na Veliki Petak, a u subotu ce se ici normalno.
  • seljak86
    2.3k
    Nema potrebe za sarkazmom...
  • deda
    27.5k
    Sarkazam je nasušna potreba kad je suočen s neznanjem. I obveza dapače.
  • Nolifer
    6.4k
    Ja bi ponio i pisanice za svaki slučaj, pa podijelio odabranima ako krene po zlu...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Za mene će ovo biti vjerojatno najemotivnija utakmica u životu. Ili možda jedna od dvije. Ovo je konačna pobjeda i na to moramo biti svi ponosni.

    Ja se osobno zahvaljujem svim dečkima sa prve crte koji su mnogo toga propatili i žrtvovali da bi mi napokon imali nogometni klub, a ne kriminalnu organizaciju. Mi ostali smo davali koliko smo mogli i znali, neki više, neki manje.

    Idemo u subotu pjevati iz sveg glasa i napokon bez mrve srama!

    Kao što mi sad jedan jako dobar prijatelj napisa:
    Svakom Dinamovcu koji je dao koliko je mogao na čast i ponos!!
  • dzg717
    928
    Jel potrebno kaj drugo rec osim svi na Kranjču!
  • Crusades1986
    9.5k
    Aj da ne može bit više ljudi nego prošle sezone u Kranjči :razz:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kako sad smireno dočekat subotu :grin:
  • Rex Ramae
    2.3k
    Sutra odmah po karte dok nije nestalo a i da se ne gužva u subotu.

    https://www.youtube.com/watch?v=y7U3dSSulXc
  • NitkoBitan
    11.7k
    ne vjerujem da će se ići organizirano na Kranjčevićevu. Inače Velika Subota je dan tišine i molitve...North Rtc

  • morales
    128
    oce li Bišćan ostavit ljubučića na beku?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Bemti do jučer mislili da će nas Brko voditi sutra, a kadli ono Bišćan. To toliko mijenja stvari da se praktički čini da je to potpuno druga utakmica. Dečki će sigurno odigrati bolje nego zadnjih par tjedana i na temelju new manager bounce i na temelju tog kaj je to Igor Bišćan. Brijem da će ih sama njegova pojava dići 50 posto ak ne i više.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.