• reziser
    6.2k
    sutra pobjeda pod mus....uz nadam se pune tribine ... podrska igoru i dečkima...i mir u kući
  • Jurki
    8.6k
    Sutra ocekujem da igraci izađu s nožem među zubima.
  • maddaddam
    2.9k
    Po svemu sudeći, dakle, Bišćan protiv Lokomotive, definitivno, neće eksperimentirati, nastavit će u formaciji s četvoricom u zadnjoj liniji, kako smo čuli, taj kvartet činili su Ristovski, Josip Šutalo, Perić i Perković. Dakle, Robert Ljubičić odmah je prekomaniran u vezni red, uz Mišića. Stavio je Ljubičića u vezu u Šibeniku i Ante Čačić, no, to je kod njega bila iznimka, a ne pravilo, Bišćan odmah kreće s tom idejom, Ljubičićeva era na lijevom boku je, čini se, gotova. Očekivana promjena, svakako. Prema naprijed bi sve trebalo biti isto, Špikić i Ivanušec na krilima, Baturina 'desetka' i Drmić u špici. Da, Ivanušec i Drmić odradili su čitav trening, bez posljedica, oni će biti spremni za Lokomotivu. Njih su dvojica važni igrači u ovom, suženom kadru i svakako dobra vijest za novog trenera. Informacije govore i da je Bišćan često prekidao vježbe i ispravljao kretnje igrača, da je inzistirao na jakom presingu i brzom protoku lopte. No, to je nešto na čemu danas inzistiraju svi treneri, ali Bišćan je to odmah nametnuo kao pravilo, već na ovom prvom, kratkom 'sessionu'.
  • pencilneck
    639
    Euforija me lovi oko Bišćana i kako bi to moglo izgledati iduće sezone u Europi, a još nije nijednu utakmicu vodio. :starstruck:
  • Ali
    1.9k

    Jaka postava je ovo bila: sammir, vrsaljko, badelj, biscan, rukavina, chago, ademi, i mislim vrdoljak Al nisam ziher...
    Falio im je samo vrhunski trener :wink:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    To i je slika kad je dosao vrhunski trener - Vaha. To je slika koja je vjesila u svlacionici u njegovo vrijeme, a kapetan je bio Biscan.
    Hocu vidjet to sad kod Igora, ekipu zeljnu krvi i direktnu.
  • Ali
    1.9k
    Tko je sve u stručnom stožeru ?
    Znam da je Tomić tu već dugo desna ruka... jesu se mijenjali i kondicijski?
  • superhik
    10.3k
    "Tko je u stožeru?

    Ante Tomić i Renato Pilipović kao nogometni asistenti, oni su uvijek bili sa mnom. Osim njih kondicijski trener Vedran Naglić, koji je isto sa mnom duže vrijeme, i trener vratara isto dolazi. Neke ćemo još pridružiti, vidjet ćemo koga, moramo uzeti malo vremena."
  • Olmic
    2.7k
    ostao je marina i jozak
  • Rex Ramae
    2.4k
    Daaaaj mi samo pobjede !
  • og1986
    2.9k

    Oni su analitičari jel?
  • Benito
    598
    Marina kondicijski a Jozak analitičar
  • AGRAM
    65
    Jel se zna neka brojka oko ulaznica?
  • NitkoBitan
    12.1k
    Hiljade i hiljade prodanih ulaznica...
  • DrawTube
    2.9k
    Zamro forum, čovjek bi pomislio da je danas radni dan :lol: ,a možda je ovo cmizdravo vrijeme otjeralo ljude
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.