• Mališan
    1.7k
    oce li Bišćan ostavit ljubučića na beku?morales

    Poznavajući Bišćana nadam se Perkoviću na beku do kraja sezone
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ili Bočkaju. Ali ne sutra jer će ga opet Aliyu pretrčavat ko od šale.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Pero sa onakvim stomakom nema sto tražit.
  • Krizy
    35.9k
    Pero sa onakvim stomakom nema sto tražit.Navijač Dinama


    Ima. Novi klub.
  • serbus
    3.6k

    Danas sam blag na sve naše igrače pa nastavljam u tom tonu. Bočkaj je jurio na potpis ugovora sa dinamom pun energije, sad je pitanje gdje je ta energija nestala ubio ju je Čačić betoniranjem svih ljevih bočnih postavljanjem Ljube na njihovo mjesto. Malo je pao u depresiju a ako ga Biščan dovede do stanja da sakrije mane a istakne vrline Pero bi mogao biti pojačanje .... Poslje depresivne ere za igrače koji nisu bili odabranih 11 ja ne bi nikoga otpisao dok ih Igor ne testira.
  • vjeko1701
    5.9k
    Poslje depresivne ere za igrače koji nisu bili odabranih 11 ja ne bi nikoga otpisao dok ih Igor ne testira.serbus

    Upravo to. Nikoga ne otpisati sad nego treba vidjeti dal ih Bišćan može probuditi.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Konačno bez Peternaca na terenu, strašno me živcirao taj čovjek.
  • Krizy
    35.9k
    Bočkaj može biti zamjena na lijevom boku, naprijed ga ne vidim. A i ima vrlo dobru statistiku na toj poziciji, za HNL može.
  • Jurki
    8.6k
    Bockaja treba prvo dobro stesati.. al to je tocno.. za hnl je ok a kad bu Europa.. poslati ga v birtiju da gleda utakmicu.
  • striko
    1.2k
    Baš me zanima što će biti s Menalom. I u Šibeniku se vidjelo da nema što tražiti u ozbiljnom klubu.
  • LM1995
    1.7k
    “Možemo li se vratiti na pobjedničke staze nakon dva remija? Pokušavamo svaku utakmicu pobijediti, kao i sve ekipe. Da li ćemo uspjeti u tome sutra ovisi o nama, hoćemo li biti pravi te hoćemo li biti u ritmu kao protiv Varaždina, naravno uz uvjet da barem pedeset posto svojim prilika i realiziramo, onda možemo pobijediti ovu utakmicu.” - Silvijo Čabraja
  • Sunja86
    994
    Zna li se jesu li Ivanušec i Drmić spremni za sutra?
  • Sunja86
    994
    Tko bi nam upoće mogao zaigrati u vrhu napada ako Drmić nije spreman tko bi to mogap biti ta alternativa za sutrašnju utakmicu?
    Menalo?
  • maddaddam
    2.9k


    qn3esoaoxsq69671.jpeg

    Oba su odradila trening.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.