• Nino Bule
    11.3k
    Citam sta se pisalo i cekam da naletim da netko pohvali drmica, pa cu ja kad vec nece nitko.

    Trka, zelja, volja, dobro zadrzavanje dugih lopti, odlaganje, naravno par puta sebicnost, par gresaka i glupih gubljenja lopti al sveukupno vidi se tokom utakmice rast, odigra li 3,4 utakmice u kontinuitetu mislim da bi mogli vidjet nekog boljeg drmica
  • staglisce1800
    50
    Rezultat i atmosfera su bili super. Kak su vec drugi rekli ZG se budi. Igra ajme meni al tek su odradili 1 trening s Biscanom, treba vremena .
    Opet smo na +9 i to je najvaznije.
  • DrawTube
    2.8k
    Sada napuniti Maksimir i nastaviti buđenje Zagreba
  • Jura
    210
    Danas u Kranjči top atmosfera, zapad u sinergiji sa Boysima, odličan osjećaj
  • DrawTube
    2.8k
    Tko ima snimke navijanja i odgovaranja Zapada nek pošalje
  • Rex Ramae
    2.4k
    Neka okači tu za sve :)
  • marcio amoroso
    32.1k
    Da mi je netko prije 7 ili 8 godina rekao da će utakmica protiv Lokomotive imati ovoliko emocije, strasti i napetosti u sebi smatrao bi ga budalom.

    Jedna od najdražih utakmica i najdražih pobjeda otkad znam za sebe, a igralo se samo protiv Lokomotive. Osjetio se pozitivan naboj na tribini, osjetila se posebna emocija i pozitivna energija.
    Ovo je Dinamo!!!
  • Boysica
    441
    Meni osobno utakmice na Kranjci su posebne ..
    Ona prosle kad se u korteu islo prema kranjci isto je bila bas puna emocija...
    Ja volim sve al kranca mi je uvjek drago "gostovanje" doma
  • DrawTube
    2.8k
    Iduće sezone kako izgleda biti će 4 gostovanja na Kranjči, nadam se da će sva 4 biti puna
  • Jaro
    5.4k
    Iduće sezone kako izgleda biti će 4 gostovanja na Kranjči, nadam se da će sva 4 biti punaDrawTube

    Ako se cudom ne pokrenu radovi tamo. Ici ce se od gorice do zapresica vjerojatno...
  • DrawTube
    2.8k
    navodno bi trebali početi krajem ove godine, valjda bi Loksa i Rudeš igrali na Maksimiru onda..
  • SAS1987
    13.3k
    Nakon pogodka za 2-1 je nekih 50 - 100 ljudi napustilo zapad. Incognito tovari? :lol: Moram kazati da me jako veseli velik broj djece na istoku :smile:
  • Tom vg
    963
    Najjači trenutak, poslije drugog gola. Kad smo se svi zagrlili i počela pjesma "znaj da te volim ja". Skačem i gledam preko puta skoro cijeli zapad kako skače s nama. Ufff bome me stegnulo u grlu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.