• Captain America
    14k
    Zna li netko kakva je bila podloga danas?
  • jp23
    2.2k
    Mokra i vlažna
  • vjeko1701
    5.9k
    Najbolja za zabit. Još ako slušaš majkija i staviš lubrikat...
  • diebalo77
    173
    Treba dovesti šotičeka ima potencijala
  • serbus
    3.6k
    Naš predictor će biti neizvjesniji nego bilo koja sezona HNL-a na žalost slavonca i sličnih... :rofl:
  • Klenx
    4.1k
    Agresivnost i želja na nivou.
    Izvedba će se popraviti s vremenom.

    Najbitnije da smo odmaknuli pravednicima i kupili malo mira Belom i ekipi.

    Dinamo!
  • San Lorenzo
    11.7k
    Danas smo izveli povjesni pothvat i napravili nevjerojatne 4 (četiri) izmjene!!! :scream:
  • Jaro
    5.6k
    Kak sam rekao prije tekme, bitno pobijedit. Beli ima hrpu posla u kokem mu Simic i ekipa iz kancelarije moraju jako pomoci. Fali ovoj ekipi dosta toga... ne znam kak opisati ovaj nogomet - toliko je to sporoda djeluje beskrvno, a vidis da nije... cacic je ocito radio samo za lp i to 2-3 akcije za kontru/tranziciju i to opet samo ako je Petkovic unutra.
    Za postavljenu obranu, oni jednostavno ne znaju kaj da rade.
    Dodatno - ovi HNL alibi centarsutevi fakat iritiraju. Bitno pogodit sesnaesterac i to je to...
    Za tjedan dana Biscan malo dodat gasa i dodatnih 3 boda prednosti...
  • DrawTube
    3k
    Već je krenulo kmečanje 1911, dabogda 30 godina ništa ne osvojili!
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sam reko da je Menalo strasan igrac...

    P.s. zajebavam se
  • Patak
    2.2k
    Menalo je odličan rotacijski igrač, karakterno također sve pet.
  • jp23
    2.2k
    Ima li neko var sliku s kraja tekme
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ima li neko var sliku s kraja tekmejp23

    Nadam se da nikad neće bit objavljena samo da bude gorivo za južnjačke teoretičare zavjera.
  • miro
    3.2k
    Odlično je bilo na Kranjči, baš sam pozitivno iznenađen atmosferom na Zapadu. Igra loša, ali imamo Ivanušeca pa smo se izvukli
  • Jaro
    5.6k
    menalo, tolic, spikic su igraci koji bi trebali biti u dinamu za sirinu. Naravno, trener ih treba korisiti dovoljno da ne budu nezadovoljni i da odrzavaju formu. Pogotovo u hnlu, i pogotovo u ovom novom sustavu gdje imas pravo na 5 zamjena...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.