• DrawTube
    2.8k

    Baš, dugo nije bila ovakva atmosfera
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ovim dečkima na terenu treba uvijek dati makar aplauz jer nisu pičkice i vidi se da im baš znači.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Ovim dečkima na terenu treba uvijek dati makar aplauz jer nisu pičkice i vidi se da im baš značimarcio amoroso

    Ma dobri su dečki, mislim da to nitko nije sporio, jednostavno im je samopouzdanje ubijeno, danas su nakon utakmice popadali na koljena kao da su Cityja srušili.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Prvi put pogodio tocan rezultat i strijelca na predictoru :grin:

    Jedna od vecih lazi koju sam cuo da je danas bilo 3900 gledatelja. Zapad pun (ne znam koliko prima) i na istoku sigurno 1200-1300.
  • marcio amoroso
    32.1k
    danas su nakon utakmice popadali na koljena kao da su Cityja srušili.San Lorenzo

    Baš se vidi da im je stalo.
  • DrawTube
    2.8k
    valjda 300+ ljudi je na kraju ušlo bez ulaznice jer su samo otvorili ulaze da svi stignu na utakmicu
  • Klenx
    4.1k
    Jedna od vecih lazi koju sam cuo da je danas bilo 3900 gledatelja. Zapad pun (ne znam koliko prima) i na istoku sigurno 1200-1300.NitkoBitan

    Na istoku 1500 minimalno i to prema 2000.

    Od 05/06 sezone ne pamtim tako popunjen istok u Kranjči
  • Keyser Soze
    8.1k
    Od 05/06 sezone ne pamtim tako popunjen istok u KranjčiKlenx

    Prošle sezone je bilo više po onom nevremenu
  • Crusades1986
    9.6k
    Ja ne znam kad sam zapad vidio ovako pun na Dinamu u Kranjči. Ne znam za prošlu sezonu kak je bilo kad je bilo ono nevrijeme, ali mi se čini da je danas bilo više ljudi.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ni blizu nije bilo kao danas, tad je bilo puno 40% max, a danas krcat zapad.
  • DrawTube
    2.8k
    Službeno je krajem prošle sezone bilo 100 manje nego danas , a u pravim brojevima valjda 700 više, napominjem, bar 400 ljudi je ušlo bez ulaznica jer je 5 minuta do početka još uvijek bio red od 200 metara ispred stadiona
  • Boysica
    441
    Prosle god kad je kisa bila , bas je bio pun a bome mokra ko mis isla doma .. ovo danas je bilo top svaka cast
  • San Lorenzo
    11.1k
    Trener o Ljubičiću:
    'Odigrao je odlično, vidimo ga u vezi, svima je jasno da je više vezni igrač.'

    Ne svima, Igore, ne svima.
  • DrawTube
    2.8k
    Sve u svemu, odlična ,stvarno odlična atmosfera, cijela ulica puna ljudi po pločniku, kafićima , cesti, čekanje u redu pola sata, na stadionu sviraju Jura Stublić i ostali hitovi 80ih, ljudi se guraju i stadion dupkom pun, non stop navijanje sa sjajnim priključkom Zapada, baš me obuzeo nekakav topli osjećaj, Ovo je početak Dinama o kojem su mnogi sanjali! :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.