• vjeko1701
    5.9k
    Kad bi nastavio ovako, u ovih 5 utakmica nas čekaju još 3 pobjede, 1 remi i 1 poraz :P :P :P
  • reziser
    6.4k
    Bravo treneru!! Izvor večernji:

    Katalonski klub organizira konferenciju na temu "Interakcija s igračem. Razvija li se profesionalni nogometaš?" koja će se na slavnom stadionu održati u 11. studenog ove godine, a među izabranim trenerima je Bjelica
    Trener Dinama Nenad Bjelica dobio je jučer pismo koje ga zasigurno ugodno iznenadilo - Barcelona ga je pozvala na Camp Nou.

    Naime, katalonski klub organizira konferenciju na temu "Interakcija s igračem. Razvija li se profesionalni nogometaš?" koja će se na slavnom stadionu održati u 11. studenog ove godine. U pozivu stoji da će odabrani treneri razgovarati o mogućnostima razmjene informacija s igračem tijekom utakmice. Bjelica treba pripremiti prezentaciju od 20 minuta nakon čega će pet minuta odgovarati na pitanja publike.
  • deda
    28.1k
    Što reći nego :clap:
  • Hipo
    406
    Bjelicu zove barcelona na summit...

    samo još jedan dokaz kako klub raste i kakvog trenera i stručni stožer ima dinamo zadnjih godinu i pol dana.

    naravno da je bjelici omogućena konkurentna momčad puna kvalitetnih nogometaša, ali činjenica je da su nikad bolji rezultati tu, prvi smo u skupini lige prvaka.

    meni je strašno bilo drago istog trena kad ga je dinamo doveo.
    naavijači osijeka, hajduka i rijeke su bili na aparatima, kao uostalom i sada i proteklih godinu i pol dana.

    sada naravno još i više i nadam se da je to tek početak jednog jako dugog perioda bivanja na aparatima zbog dinamovog rasta općenito koji je u zamahu a i rasta na europskoj sceni.
  • Dudu
    2.6k
    Mozda pretjerujem, al uvjeren sam da bi bolje Bjelica vodio Barcu nego Valverde, lik nema nikakve taktike, uzda se u Messija i to je to.
  • deda
    28.1k
    Moj naklon generale
  • BlauDivision
    463
    Generalissimo
    Attachment
    Screenshot_20191025-234403_WhatsApp (79K)
  • marcio amoroso
    32.5k

    Dobro je rekao za posjetu.
    “Prigovara se igračima da nekada biraju utakmice a biraju ih i sami navijači”
  • BluePhone67
    3.3k
    Jedino sto neki igrači zarađuju i više od 500 000 eura godišnje i praktički rade u klubu gdje se ova dobra paralela sa navijačima ipak nebi trebala staviti pod znak jednakosti. Ali sama, srž problema je pogođena u sridu.
  • xavier
    11.1k
    Po meni iskreno nema veze jedno s drugim. Naravno da bi svi mi željeli da na svakoj utakmici ima više navijača, da je klub drugačiji i da 15.000 ljudi jedva čeka svaku HNL utakmicu, ali na žalost nije tako. Daleko od toga da opravdavam nekog, ali kako je @BluePhone67 napisao, igračima je to posao za koji su jako dobro plaćeni dok navijači na to troše svoj novac i slobodno vrijeme.

    Kako sam napisao, bilo bi lijepo da više ljudi želi doći na svaku utakmicu, ali ne možeš nikog prisiliti, bez obzira radilo se o nedostatku vremena, novca ili jednostavno nezainteresiranosti. No za razliku od toga, velika većina tih navijača ne može izabrati koji dan će doći, a koji neće na posao (za koji su plaćeni puno, puno manje od igrača).

    Uostalom, ispada da su onda igračima bitniji ovih 20.000 ljudi koji ne dolaze redovito od ovih 2-3.000 koji su svaki put tu bez obzira na protivnika, vremenske prilike i sve ostalo. Ako zbog ničeg drugog, onda bi bilo lijepo da zbog njih ne biraju utakmice.

    p.s. da me ne bi krivo shvatili, ja se uopće ne žalim na pristup igrača ove sezone, dapače, nego se samo referiram na poveznicu koja po meni stvarno ne drži vodu
  • Eduardo
    17.6k
    Jučer je Bjelica vodio svoju 50. utakmicu u HNL-u na klupi Dinama i ostvario 40. pobjedu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.