• Nino Bule
    11.9k
    Mozes ti to sebi tako racionalizirat ali najrealniji razlog je sto je supkolizac mamicev kao i svaki trener kojeg ovaj dovede
  • BluePhone67
    3.4k
    sbskmy0ujba3wg97.jpg

    U snimci se vidi sto Bjelica drži u regalu u vlastitom domu u Klagenfurtu :cool:

    Pivo Medvedgrad što se radilo za Dinamovo proljece na kojem je medo sa salom Futsal Dinama i krigla i sve to u suradnji DTSM.
  • Eduardo
    17.9k
    Zanimljiv prilog od neki dan....
  • ZGV
    3.2k
    Nema veze kaj mu je bjegunac nadređeni, bilo bi mu bolje da zaobilazi odgovore na pitanja o smradu, a Bjelica ga diže u nebesa.
  • Mališan
    1.8k
    Kao što je netko već napisao, odličan trener, najbolji kojeg smo imali u dugoo vremena, ali zbog ovakvih izjava o glavi nikada neće kod blubaca imati status kao Kuže ili najbliže njemu Vaha
  • BluePhone67
    3.4k
    Pogođena srž problema i sve tocno napisano. Mada ne kužim taj koncept u njegovoj glavi, neki dan sam stavio da od svih stvari sto vjerojatno dobije sa strane u vlastitom domu na vidljivom i posebnom mjestu drži stvari poput one pive medvedgrad i futsal Dinama do krigle u reziji dtsm, a i ne treba zaboravit da je podsjetio i muzej.
  • reziser
    6.5k
    koja čast za našeg trenera
    održao predavanje na Camp Nou :up:
    bjelica na Camp Nou
  • Majki2111
    2.7k
    Da bar ima neki snimak predavanja, radobi pogledao, ove stvari nisu samo za nogomet nego i za radnimprostor općenito.
  • Eduardo
    17.9k
    Postat će Mr.1:0

    Dobro je što smo blizu pauze. Momčad pada u formi i to se osjetno vidi u drugom poluvremenu. Ne možemo uhvatiti, tj. držati ritam iz prvih 45'. Nadam se da ćemo nekako preživjeti taj City, a ovo preostalo u HNLu kako bude.

    Onda lijepo na zasluženi odmor da se momčad malo osviježi i regenerira pa u nove pobjede.
  • Dudu
    2.6k
    A sigurno nije lako tempirati formu, kad moras biti top i u sedmom i dvanaestom mjesecu..

    S obzirom na prijasnje trenere i spremu, vise sam nego zadovoljan..
  • BluePhone67
    3.4k
    Zdravko Mamić je proglašen menadžerom desetljeća.

    - Zdravko je stvarao ovaj Dinamo. Izgradio je zdravu bazu svih ovih godina, osmislio nogometnu školu, najzaslužniji je za sustav razvoja mladih nogometaša. Dinamo je ovih godinu i pol dana otkako smo mi došli bio veliki klub, kao što će to biti i nakon nas. Zasluge Zdravka Mamića su u tome najveće - zaključio je Bjelica.

    https://sport.avaz.ba/nogomet/533737/bjelica-bilo-nam-je-jako-lijepo-u-sarajevu-gojak-nas-je-uveo-u-ligu-prvaka
  • Ero
    942
    Odvratan je ovaj četnik osječki, kao trener 10,kao osoba 0. :vomit:
  • Plavko39
    34
    https://imgur.com/a/FzCYw4d
    Edit: ne znam objaviti fotku :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.