• Papastrumf
    9.9k
    Dupelizac, a ne general.
  • Eduardo
    17.6k
    Čudno mi je ovo pretjerano uvlačenje... ne vidim da ima razlog ili potrebu. Moram priznati da nisam očekivao baš ovakve česte i javne izljeve ljubavi od strane Bjelice.

    Sam si je kriv za epitete kojima ga se časti u posljednje vrijeme. Evo i Nik ga je uzeo na pik sasvim prikladnom karikaturom s obzirom na zadnje izjave.
  • xavier
    11.1k


    Bjelica se već ranije više puta spominjao kao želja Dinama, ali često su se znali čuti komentari kako "nema šanse da dođe u Dinamo dok su Mamići tu". No pokazalo se da to uopće nije problem, dapače.
  • Infinity
    15.2k
    "nema šanse da dođe u Dinamo dok su Mamići tu"xavier

    Nije Bjelica jedini lik za kojeg se to culo, al to smo si uglavnom mi sami umisljali i na neki nacin branili doticne i njihovo postenje.
  • Ero
    934
    Ovaj četnik mi je postao odvratan kao i tv serviser
  • Bosna86
    11.6k
    Ne znam kako vamo, ali ako u srijedu ispadnemo biti ce mi mrvicu lakse zbog ove gluposti u cetvrtak
  • EastsideZg
    173
    Previše se brije o Bjeličinim izjavama o Mamiću na ovom forumu. Kako god okreneš, poslodavac mu je i naravno da neće protiv njega. Također, Mamić ima svoje mjesto u Dinamovoj povijesti, uz sve pozitivne i negativne strane... ipak je 15ak godina Bog i batina. Za mene bi bio problem kada bi Bjelica izjavio da Mamić nije ništa ukrao, da nije izvlačio lovu, da je nevin za bilo koju stavku za koju mu se opravdano sudi. Ali da ima određeni utjecaj na rezultate danas - valjda ima...koliko god to meni ili vama smetalo.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ima utjecaj, iskljucivo negativni i u svakom drugom kontekstu govorit o vladavini mamica u dinamu je nedopustivo
  • Bosna86
    11.6k
    Hoce li ovaj gospodin cestitati tvorcu svih uspjeha ili je doticni zasluzan samo za ono dobro u nasem klubu
  • Jaro
    5.6k
    ima i Hitler svoje mjesto u svjetskoj povijesti...
  • Cosey
    435
    Reći ću istu stvar kao i za Perasicu poslije skupštine, čak i da to zaista misli, zašto to govori na glas, zašto nije malo taktičniji, obzirniji? Je li to strah, želja za udvaranjem? Stvarno bih volio znati.
  • EastsideZg
    173
    naravno da ima, isto tako i danas ima ljudi koji ga velicaju. Cinjenica je da je dio igraca danasnjeg Dinama u klubu zbog njega, pa ga to cini suucesnikom na neki nacin. To je jedino sto je Bjelica rekao, i zato ja nemam nis protiv njega.

    Mamicu sve najgore, jel...
  • Markelo
    2.5k
    Bjelica zahvaljuje mamicu jer je ovaj glavni covjek u Dinamu. Pa ovo je idalje njegov klub, on odlucuje o svemu pa i o svemirskoj placi koju Bjelica ima. On je dosao u takvu situaciju, vidi da je mamic glavni i njemu zahvaljuje.
  • xavier
    11.1k
    Cinjenica je da je dio igraca danasnjeg Dinama u klubu zbog njega, pa ga to cini suucesnikom na neki nacin. To je jedino sto je Bjelica rekao, i zato ja nemam nis protiv njega.

    Mamicu sve najgore, jel...
    EastsideZg

    Činjenica je da Bjelica hvali Mamića i kad ga netko za to pita i kad ga nitko ništa ne pita.

    Mamić je osuđeni kriminalac i bjegunac od hrvatskog pravosuđa. I to već u prvom procesu u kojem je donesena presuda, a vodi se još puno procesa.

    To su činjenice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.