• reziser
    6.4k
    Mislim da je ovo prvi put da vidim bjelicu ovako nervoznoga...
  • Majki2111
    2.6k
    Ovo je čista psihologija. Namjerno je Bjelica imao ovakav istup. Da mediji peičaju o njemu a ne o igračima. Trenerčina.
  • Crusades1986
    9.8k
    Da, odlika vrhunskih trenera, skinut psiholoski pritisak sa igraca. Klopp uvijek poslije utakmice kad Liverpool izgubi prica o vremenu, uvjetima za igru, necem desetom ali samo da se poslije utakmice ne krivi igrace nego da se prica o njegovim izjavama. Za Mourinha ne treba ni pricat sta je sve radio, kakve psiholoske igrice...
  • agramZ
    2.3k
    evo samo jos jedna u nizu vaseg "generala".. beskicmenjak bio i ostao.



    Nakon jučerašnje dramatične utakmice sa Šahtarom u Ligi prvaka Bjelica je primio Mamićev poziv i čestitke igračima.

    "Zdravko Mamić je stvorio bazu Dinama, godinama je stvarao omladinsku školu, dovodio igrače i organizirao klub, to je napravio na vrhunskoj razini. Puno smo zajedno radili na stvaranju momčadi, on je doveo Petkovića i Oršića, ja ih nisam doveo. Čujemo se redovno, čuli smo se i nakon jučerašnje utakmice. Ponosan je na dečke, uvjeren je da ćemo prezimiti u Europi. Nisam radio s puno ljudi koji razumiju nogomet tako dobro kao i on. Jako dobro poznaje dečke, jako dobro surađujemo"; kazao je Bjelica.

    Na pitanje što misli o Mamićevim pravosudnim problemima Bjelica je odgovorio:

    "To su njegove privatne stvari i vrijeme će pokazati je li on nešto pogriješio ili ne."
  • Dudu
    2.6k
    Zamisli prije par godina da trener Juventusa izidje i kaze direktori Juvea su lopovi, kradu i placaju suce..

    On radi posao za koji je placen, a Mamic mu je nadredjeni i to je to profesionalni odnos..
  • Nino Bule
    11.6k
    Njegov je odnos s mamicem dosta poznat sumnjam da ce ga itko ovdje branit za ovo, svi bi voljeli da je drugacije ali jebiga dok se sva ova bagra ne skine iz kluba lizat ce mu i dalje svi treneri supak inace ne bi dosli ovdje
  • agramZ
    2.3k
    On radi posao za koji je placen, a Mamic mu je nadredjeni i to je to profesionalni odnos..Dudu

    profesionalni odnos? sta to znaci da ga mora hvaliti i spominjati u svakom drugom intervjuju? umjesto da izbjegne bilo koja pitanja o mamicu ili ko "neki" drugi kao pravi "general" riskira posao zato sto ima stav i nije pickica.
  • Nino Bule
    11.6k
    Da ovo nije obicni profesionalan odnos kao sto nijedan odnos u gnk nije obican i profesionalan
  • Dudu
    2.6k
    Ne znam, ocito ja zivim u nekom drugom svijetu..

    Kad udju u neku firmu i pitaju radnike kakav vam je direktor.. Nisam cuo jos odgovor lopov, supcina, robovlasnik i slicno..
  • agramZ
    2.3k
    ma svejedno ali opet ga se hvali i dize u nebesa i daje svakake titule pa volim uvijek posjetiti ljude ko i sta je. prije Vaha valjda zasluzuje neku titulu kao "general" nego jedan bjelica.

    Kad udju u neku firmu i pitaju radnike kakav vam je direktor.. Nisam cuo jos odgovor lopov, supcina, robovlasnik i slicno..Dudu

    vjerojatno im direktor nije nepravomocno osudjen kao sto i nije bjegunac hrvatskog pravosudja..
  • Dudu
    2.6k
    Ovdje gdje ja zivim vecina direktora su ratni profiteri, mafijasi i kamatari, pa nemam sta puno za dodat..
  • Ludovic IX
    5.5k
    Bjelica sam kaže da je dinamo za njega posao i da navija za njega dok je tu i dat će 200% sebe da dinamo pobijedi u svakoj tekmi ali i dalje mu je to posao..

    i to što on priča o mamiću, ja to gledam više kao neki način da ga drži podalje jer da sere po njemu, nebi on dugo trajao bez obzira na rezultate. našli bi način za sporazuman raskid
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.