• deda
    27.7k
    Neka je njega što duže kod nas.
  • Eduardo
    17.4k
    Ovo je bila 51. utakmica na klupi Dinama i treći osvojeni naslov, doduše prvi baš onaj pravi iza kojeg stoji samo on i nitko drugi.

    51 utakmica - 39 pobjeda - 4 poraza - 8 nerješenih... Gol razlika 99:28 (plus 71)... Cleansheet 31 utakmica... nismo zabili gol u 5 utakmica
  • Infinity
    15.2k
    Kad uzmes u obzir da se tu odigralo vise ozbiljnih euro utakmica, jebeno jebena statistika.
  • LovroZG
    1.3k
    U Europi smo na 9 pobjeda, 4 iksa i 3 poraza. Gol-razlika je 28:13.
  • 000
    941
    - Ovosezonski iskorak bio je značajan, ali na tome se ne želimo zaustavljati. Prvo treba sezonu završiti na način koji nam priliči, a potom napraviti još jači Dinamo koji će za cilj imati ulazak u Ligu prvaka. Imamo snage, znanja, kvalitetu i klub za kojeg je velika čast raditi.
  • 000
    941
    Duboko je infiltriran u sastavljanje ekipe za sljedeću sezonu što sugerira da namjerava nastaviti voditi Dinamo.

    - Jako puno radimo na slaganju ekipe. Skautiramo, već smo obavili i neke razgovore s potencijalnim pojačanjima. Kad 19. lipnja krenemo s pripremama, bit će nekoliko novih imena. Koliko, rano je reći. Puno toga će ovisiti o transferima, hoće li to biti četiri odlaska i četiri dolaska ili možda sedam - sedam, vidjet ćemo, ali nećemo se natrpavati jer imamo i puno mladih kojima želimo dati šansu.
  • Hipo
    406
    Kad se samo sjetim kad je bjelica postavljen za trenera...

    istog trena je cijela hr konkurencija postala zavidna na tome :smile:

    Mogu tek mislit kako je sada nakon svih ovih uspjeha i nastavka suradnje.

    A prije mjesec dana se naziralo da bi bjelica mogao otic za novim izazovima i boljim ponudama.


    P.s. nema vise teme prijedlozi...
    Mozete li pdf utakmice stavit ispod dz a iznad igraca, hvala.
  • BluePhone67
    3.2k
    P.s. nema vise teme prijedlozi...
    Mozete li pdf utakmice stavit ispod dz a iznad igraca, hvala.
    Hipo

    https://www.zonadinamo.com/discussion/115/prijedlozi-kritike-pohvale
  • Kwedi
    3.8k
    - Ja iskreno mislim da ljudi kod nas ne vole nogomet, više vole nekakve događaje. Evo, kod nas nema nekog fanatizma oko hokeja na ledu, a kad je Medveščak bio popularan prije 5-6 godina, to su bile pune dvorane. To su bili događaji. A sada na hokeju na ledu nema skoro nikoga. Jednostavno, ljudi ne vole hokej na ledu. Kao što ne vole nogomet. Ili je takvo stanje u društvu, pa su ljudi preopterećeni svojim problemima. Pa na sport idu samo u specifičnim situacijama.

    - Stadion? Protiv Benfice stadion nije bio problem, zašto bi onda bio toliki problem protiv Intera ili Rudeša? Ljudima je danas najvažnije otići na neki događaj, uslikati se i staviti 'selfie' na društvenim mrežama. Kada sam bio dijete stalno sam išao u Gradski vrt na utakmice, bilo mi je svejedno jer vani toplo ili -20, ja sam to volio, želio gledati nogomet. I nije me bilo briga je li riječ o prijateljskoj ili nekoj važnoj utakmici, ja sam htio biti tamo.

    - Danas su drugačija vremena, ljudi pate na događaje. Možda sam u krivu, ali to je moje mišljenje.

    Dalić? Vidim to kao nedostatak respekta
    Kakav je vaš odnos s izbornikom Zlatkom Dalićem?

    - Iskreno, ja još nisam niti jednom razgovarao sa Zlatkom Dalićem. Možda je to kritika, možda nije, ali da kažem drugačije - lagao bih. Nisam razgovarao niti s njegovim pomoćnicima. Puno sam pričao sa slovenskim ili poljskim, ali još nikada s hrvatskim izbornikom. Jednostavno, Dalić i ja nemamo nikakvu komunikaciju. Je li to normalno ili nije, procijenite sami.
  • deda
    27.7k
    General je izvrstan psiholog i prekrasno je spustio selektoru.
  • Dudu
    2.6k
    Odajmo postovanje generalu Bjelici. Jubilarna 50 pobjeda gospodina Bjelice u 65 utakmica.

    65 nogometnih utakmica:
    50 pobjeda - 77%
    9 remija - 14%
    6 poraza - 9%

    Kakve brojke, od mogucih 195 bodova Dinamo ne uzeo 159 sto je 2,45 boda po utakmici. :)
  • Hipo
    406
    Mislim da bjelica u osijeku neće poslat na teren nikog iz prve postave za budimpeštu.

    Preveliki ulog je u igri.
    Potpuno otvoren put u ligu prvaka.

    Vjerujem da se na dilaveru dovoljno opekao.

    Dakle očekujem rezerve na terenu, u suprotnom nije normalan.
  • Hipo
    406
    rosenborg

    bjelica je sjebao kad nije uveo majera i gavrana u 70.minuti.
    igra je bila za kurac cijelo 2.poluvrijeme i morao je mijenjat puuuno prije.

    uvođenje gojaka je bila dobra zamjena, ali ostale dviije preeekasno.

    majer bi nam donio opasnost u prekidima i živost u sredini.
  • dinamo vitez
    214
    Mislim da si malo prestrog.. nije Rosenborg nikakva 'buranija'.. Ja sam sretan s 2-0, taman da se ne opustimo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.