• Jurki
    8.3k
    ako uđemo u skupine LP. Pobjeci ce nam 3. pot za pičkinu dlaku..
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Nek se ti kuzis… Samo je problem sto ne vidim da je netko drugi to za tebe rekao nego ti sam za sebe. Ja ne kazem da znam vise od tebe ali mi je sve jasno kad vidim tvoje komentare… Lijep pozdrav i uzivaj nemoj se stresirati,ovo je sve normalno i sve je bajno,ovo namjerno maskiramo
    nase jake strane da iznenadimo velikane u grupnoj fazi…
  • Jurki
    8.3k
    Inace ovo nam je bila osma utakmica
    Superkup
    Loksa
    2x Shkupi
    Belupo
    Istra
    Ludogorec
  • Fanboy
    2.1k
    Znaci zadnje tri teme gol razlika 11-3 uz tri pobjede...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    mi s ovim likom na klupi nemamo nikakve sanse u skupinama EL, a o LP da ne pricam. Meni se ne da gledati dinamo od prije 5-6 godina, kako ga samaraju svi po redu i kako se sramoti.Papastrumf

    skupinu EL se prošlo sa krznarom i kopićem na klupi, dinamo bi bio prvi pot, osim u slučaju najteže moguće skupine, prošlo bi se nekako.

    Ove sezone u LP, tko god bio trener, ne vidim pretjerane šanse, osim ako se ne dogodi čudo i ispadnu rangersi i benfica. jedina realna šansa u slučaju 4.pota je eintracht/ajax iz prvog pota, shaktar/salzburg/sporting iz trećeg pota. normalno, sve je moguće al prva 3 pota su baš brutalno jaka!
  • Papastrumf
    9.3k

    Kojom matematikom?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Inace ovo nam je bila osma utakmica
    Superkup
    Loksa
    2x Shkupi
    Belupo
    Istra
    Ludogorec
    Jurki

    pa to je sedam, osma je sljedeća ili ja ne znam brojati... :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Malo im gledam rezultate, oni su zadnjih 6 godina izgubili samo dvije kvalifikacijske utakmice doma. Pet je završilo nerješeno, sve ostalo su pobjede.
  • Jurki
    8.3k
    jebiga prebrojil sam se.. :rofl: popio 8 piva :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Mene najvise smeta sto su nas u drugom dijelu toliko puta prebrojali preko bokova, a duplirali smo pozicije i uveli desno krilo. Nedostaje automatizama za ozbiljnu tranziciju i na tom treba poradit. Nije problem blok kao blok, ali iz bloka se mora znat i izac. Prvi dio je po meni bio sasvim solidan, vecinom sto su stvorili su greske Perica. Drugi mi digao tlak zbog prvog dijela posta.
    Orsa me odusevio danas, prava europska partija, puno posla obavio nazad, fino se nadopunjavao i pokrivao s Ljubicicem. Nije forsirao sut, odigrao je bas finu partiju. Kad ude pravo u formu bit ce to opet pjesma.
    Steta sto je Menalo choker. Cacic je po meni radio logicne izmjene, samo nazalost nisu sve donijele ono sto se ocekivalo. Na bloku i tranziciji treba radit, to ce nam bit igra za dobar dio europskih utakmica ove sezone ako uhvatimo LP.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Malo im gledam rezultate, oni su zadnjih 6 godina izgubili samo dvije kvalifikacijske utakmice doma. Pet je završilo nerješeno, sve ostalo su pobjede.vjeko1701

    kažem, meni nije jasno potcjenjivanje ludogoretsa...to je izuzetno ozbiljna momčad, jača od bilo kojeg drugog kluba u HNL-u, sa iskustvom igranja europskih natjecanja. ne znam što si pojedinci umišljaju da je dinamo pa da hladno dođe u bugarsku i izdominira 4:0, pogotovo u ovoj fazi sezone. halo ljudi, oni imaju 2 prezimljavanja u europi u zadnjih 5 sezona!
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jasne su mi kritike nakon Shkupija, ali dobiješ ekipu u gostima koja je itekako ozbiljna ekipa, a pojedinci komentiraju kao da smo izgubili par razlike. Nije bila loša ideja Čačića da ih idemo loviti na kontre drugo poluvrijeme. Imao je Menalo dvije odlične situacije, šteta da nije zabio. Perić je bio taj koji je ničim izazvan unosio pomutnju prvo poluvrijeme. Nadam se da bude Boško spreman za tjedan dana, s njim je to druga priča, a s Joletom još pogotovo. Nadam se u skupini LP.
  • Neki tip
    19k
    Da smo po Roseborgu u gostima, Sheriffu u obje, Ferencvarošu, Cluju, Valuru... sudili kakvi cemo biti u skupinama, i da smo pritom bili u pravu, skupljali bismo poneki gol, a ne rasturali skupine i prolazili po kolo, dva na proljeće.

    Čačić (mi) ne ulijeva povjerenje, ne volim ga iz sto i jednog razloga i volio bih da "sutra" napusti Dinamo. Ali bolji je trener i od Kopića i od Krznara (nije teško) i ovo što je dosad odradio dobro je odradio.

    Igru u ovim ljetnim mjesecima nije napravio nijedan mu prethodnik, a navijati da mu i rezultati odu u kurac samo kako bi došao netko drugi neću.

    Da, i ja se bojim skupina LP, ali tamo smo se nastupu Club Bruggea i stavu njihova trenera npr. divili puna dva kola, da bi završili s gol razlikom 6-20.

    LP je drugi svijet i tamo nagužen moze završiti svatko iz 4. pota imao ili ne imao Čačića na klupi.

    Volio bih da nismo ni ušli u sezonu s njim na klupi, no ovo sto je zasad napravljeno po meni nije za otkaz ak su ga vec ostavili.
  • IstokKa96
    556
    Iako nisam gledao sekunde tekme, po raspravi je sve jasno.
    Dinamo je opet odigrao ocajno s 2-3 kljucna igraca totalno van forme, trenerom koji (ne kao i patuljci) pojma nema i opet je usprkos tome pobijedio u gostujucoj tekmi...
    Moze li bolje?
  • Jurki
    8.3k
    Dok ne pocnemo kupovat igrace za 10+ milijuna nemamo realno kaj trazit u LP. za neki ozbiljniji rezultat. Imas prva dva pota koji su brutalni, iz treceg mozes izvuci ekipu s kojom mozes igrati a i ekipu od koje bude tarapana. I naravno treba nam top top trener. Tu i tamo se moze desiti da prođemo ako se sve odlicno poslozi, ali mene ne zanima tu i tamo. Realna borba za 3. i 2. mjesto u skupini mora biti konstanta a ne ponekad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.