• db-izbjeglica
    12.6k
    LP je drugi svijet i tamo nagužen moze završiti svatko iz 4. pota imao ili ne imao Čačića na klupi.Neki tip sa Zapada

    Čini mi se da je ove sezone još jače nego inače.
    Nema ruskih klubova, gdje bi se njihov prvak uvukao u prvi pot i bio jackpot. Prva 3 pota su doslovno klubovi iz liga petice i porto, ajax, benfica, sporting, salzburg i shaktar.

    Još tipa ni u italiji do lp nije došla atalanta, nego milan, inter, juve, napoli....

    Nema ni kod švaba hoffenheima, wolfsburga... Već bayern, leipzig, dortmund, leverkusen i eintracht (totalni luđaci u europi).

    Ako uđemo u LP, priželjkivati shaktar i to je to :lol:
  • Dinamosaur
    939
    Ajmo dalje! Super smo prošli. Pogledajte malo realno i dal ste očekivali 0:2 do desete minute.Ako pogledamo malo unazad i usporedimo tekme sa Skupijem i ovu danas-napredujemo. Sporo,ali napredujemo. Uvjeren sam da će biti još bolje u uzvratu. Cacic-svi mi bi imali svoju ideju, al jbg.-nismo Cacic. Nema predaje
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Da pohvalim Rasa. Dok nema Josipa, stoperi Ras-B. Sutalo ako je spreman skroz Bosko
  • Jaro
    5.4k
    Nije bilo briljantno, ali uz 2-1, dinamo je imao jos i Drmicevu sansu u orvom i Menalovu u drugom poluvremenu... uzrok brljanju nazad meni se cini je posljedica spustanja Ademija i Misica stoperima u krilo, stoperi su sami po sebi gotovo u krilu Livakovicu i zapravo svjesno/nesvjesno pustas protivnika da ima konstantan pritisak.
    Druga posljedica ovog spavanja 3/5 momcadi Livakovicu u krilu (a na trenutke im se i Baturina pridruzivao) jest odsjecenost trojke naprijed, te tu najvise pati Drmic koji je napadac koji ovisi o igri momcadi koja mu mora dovuc loptu, a ne napucat na njega pa nek se snadje... U par situacija Orsic dovuce loptu, osim Drmica nema nikoga, a cekaju ih 4,5 ili 6 protivnika...
    Cilj opravdava sredstvo, al kolko dugo ce prilaziti ova igra bez igre je vrlo upitno. Cini se da se Cacic ponovo (kao u prvom mandatu) najvise pouzdaje u srecu... To u LP i EL skupini nece proci dobro...
  • Nousername
    610
    Meni se cini da je Ludogorets jaci protivnik i od Zalgirisa i od Bodea
  • Efes Pilsen
    6.7k
    upravo tako, kao sto su bili i 2013. kad smo igrali.
  • Infinity
    15.2k
    Velike ekipe pobjedjuju i kad igraju lose :cool:

    Nasa igra bi bila puno bolja da je gol Tekpeteya bio za 1-0, a ne za 1-2. Mi smo u prvih 4-5 minuta izgledali uzasno. Onda je krenula rapsodija. Da nije bili tog glupog gola za kojeg je Livakovic kriv mozda bi zavrsilo i 0-5. Nakon primljenog gola mi smo stali. Povukli smo se. Imas 2-1 u gostima, naravno da neces srljati i da ces pokusati odrzati prednost do kraja utakmice. Ima tu puno i do glava igraca. Da su kojim slucajem oni poveli mi bi napadali i sad bi pricali o nekoj dobroj igri. Da smo barem igrali nulu 80. minuta i tad zabili. Ovako ostaje dojam da smo lose igrali, ali meni s ovim kretanjem rezultata ovakvo stanje na terenu dodje kao logican slijed dogadjaja.
  • Keyser Soze
    8k
    Uzvrat u utorak ili srijedu?
  • Zagi
    4.8k
    I sudi li nam Cakir u uzvratu? Suđenje skoro pa besprijekorno...
  • Fićo1986
    972
    Ja ne kuzim razmisljanje Oršić na klupu prodaja gotov je,livakovic seli ga na klupu,čačić za onu stvar,sve je lose u banani totalnoj,gasi klub, idemo vaterpolo igrat kad ono mi dobili prvaka bugarske u gostima i imamo otvoren put u ligu prvaka,a prvih 10 minuta utakmice svi pisu gaženje brutala kako igramo ovo ono.....kakvo dvolično razmišljanje ja ne kuzim to nek me popljuje tko god želi....
  • Jura
    210
    U kvalifikacijama se uglavnom uvijek mučimo i zato je bitan samo prolaz a ne toliko kakva je igra. Naravno da ne treba žmiriti na činjenicu da su nas većinu utakmice nadigrali i da smo se panično branili u dosta situacija. U uzvratu igra treba biti bolja jer ove ako opet pustimo da se razmašu, bojim se da sljedeći put neće toliko promašivati.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    U kvalifikacijama se manje-više svi dobrano pomuče, a mnogi i ispadnu. Čisto za primjer, već sam spomenuo da je rangers jučer izgubio od doprvaka belgije, kluba koji se nakon skoro 50 godina vratio u prvu ligu i odmah u prvoj sezoni bio odličan. Međutim, rangersi su bili ogromni favoriti.

    Prošle sezone su rangersi također ispali iz lige prvaka u trećem pretkolu, u dijelu ždrijeba za prvake, od malma (koji je ove sezone ispao od žalgirisa), ni tu nije kraj priči... Rangersi u playoffu europa lige jedva, ukupnim rezultatom 1:0 prođu predstavnika armenije alaskhert... Kasnije svi znamo što se dogodilo i do kud su došli....

    Ajmo stat na loptu, rana je faza sezone, protivnik nije ni malo bezazlena momčad, dobilo se u gostima, okrenuti se varaždinu pa misliti o uzvratu, gdje posao opet neće biti lak...
  • Mrvica
    3.1k
    Ne mogu reć da nisam mislio nakon 2 komada u prvih par min da će to biti još jedan dan u uredu, bilo je predobro da bi bilo istinito. Ne izgleda sve ovo baš dobro, ali na kraju dana pobjeda je ono šta se računa. Nadam se da će u uzvratu biti sve kako treba. Što se Čačića tiče definitivno nisam fan, neprirodne pozicije igrača, Ljubičić da igra na svojoj prirodnoj poziciji mislim da bi dečko radio čuda. Ali opet koliko god nisam fan tog njegovog postavljanja ekipe, toliko čovjek ima rezultate od početka sezone, plus to što je prošlu sezonu bačen u vatru zadnjih par kola i izvukao je prvenstvo. Po onome šta rezultati govore nemaju mu zašto dati otkaz, i definitivno mi je bolji nego prošla dva specijalca.
  • flexXy
    1.9k
    Nek prestane drkat sa Ljubicicem na lijevom beku pa ce se sve poklopit u obrani kad se oporave dva Sutala i Teo. Nema neke drame sad, glavno da imamo prednost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.