• criticus
    1.1k

    Naravno da ih teeba proći kako tako. Al jel možeš reć kojih je 11 Dinamo isprofilirao do sada? Što Dinamo želi igrati? Kako želi napadati kako se braniti?

    To ništa još neznamo. I pod Bjelicom i pod Zoranom, čak i Krznarom se to znalo. Nekad je bilo bolje nekad lošije, ali se znalo.
  • Jurki
    8.3k
    Bitno da smo dobili, ostalo za zaborav. Ali isto tak treba uzeti u obzir da Ludogorec igra u jacoj ligi od hnl-a. Osam utakmica odigrali a tek je sad ova prva bila malo jaca. Valjda ce kljucne poluge momcadi uskoro uci u formu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Sasvim ok je ovo. Realno obrana nam je neuigrana i fali joj vjerovatno tri startera ( sutalo, sutalo, bockaj) uz to livi potpuno van forme, naprijed smo stvorili svoje sanse i uz uspavanog drmica, opet imali priliku zabit 3 gola u gostima kod vrlo ozbiljne europske momcadi. Meni se cini da rastemo iz utakmice u utakmicu i kad dobimo standardnu cetvorku u obrani i livi malo vrati formu da ce to bit dostojno skupine lige prvaka
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jel shvacas da ne igramo dobro,od Hnla do Europe,primamo golove maksimalno glupe,igra nam se svodi na individualnu kvalitetu i to je toBBB Mataa998

    jel shvaćaš da dinamo igra bez 3/4 prvotimca iz obrane i da je dinamo u europi primio 3 gola u 3 utakmice i 2 su bila livakovićevi kiksevi?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Vi pojedinci stvarno niste normalni. Sve veliki znalci, puni mudrosti kako bi trebalo, a sumnjam da su loptu puknuli u životu. Dobili smo nezgodnu ekipu u gostima, velike šanse imamo za proći. Što ste vi mislili da ćemo im pet komada dati. Vođenje utakmice od Čačića OK danas. Prvo poluvrijeme mala pomutnja, drugo OK, imali smo bolje šanse od njih.
    Samo se prolaz računa ak niste znali, nabijem vas na kitu prepametne s konstantnim pljuvanjem.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    igra nije bajna...al ove sezone se odigralo 7 utakmica, skor je 5 pobjeda i dva neodlučena rezultata, gol razlika 17:7.

    da, prima se previše golova, al nije baš toliko crno kako se prikazuje.
  • criticus
    1.1k

    Ovo je forum na kojem se razmjenjuju mišljenja i komentari. Da sve znamo vodili bi ekipe a ne komentirali na zoni. Da samo komentiraju stručnjaci nebi bilo 5 komentara. Ako ti se ne sviđa naše mišljenje daš protuargument i super. Na kraju krajeva zašto bi se morali slagati?

    Ja i dalje ostajem pri svom i bojim se ako nastavimo ovako da nas iza ugla negdje čeka Finska. Živili.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Nek si nam rekao,jesi sad ponosan na sebe?
  • Ali
    1.9k
    Probat sada za vikend sa boskom sutalom na lijevom beku ili pericem, ali svakako iskoristi hnl varazdin za isprobat takvu varijantu kako bi ljubicic igrao na prirodnoj poziciji zadnjeg veznog.

    Realno se danas kritiziralo Drmica, ali koliko je bilo kvalitetnih otvaranja na njega. Lani je zabio desetak golova kad bi mu onaj ampem pobjegao po boku i dalo kvalitetan pas za gol. A danas misic vrati stoperima koji ili guraju na beka koji ispaljuje dugu ili na golma koji ispaljuje dugu. I naravno ivanusec i drmic van jer nisu odigrali, pa gdje su im lopte. Ademi trenutni moze max 60minuta. Treba u zagrebu izaci
    Livi
    Rile-B.Sutalo-Lauritsen-Peric
    Ljubicic-Ademi
    Ivanusec
    Orsa-Drmic-Menalo

    A ako se Petko oporavi (danas je vidno povrijedjen, malo tko zna kak je igrat sa natucenim rebrima, nemres udahnut od bolova, a ekipa te trpa dugim loptama na skok) uci sa klupe ali nebih ga forsirao. Imamo Tolica i Baturinu za ulazak sa klupe i da uzmu kontrolu lopte.

    Samo hrabro, nema povlacenja i cekanja polukontre, nego zagospodariti utakmicom od prve minute
  • Olmic
    2.7k


    Stvarno si predložio Perića na lijevom beku?


    Stari moj Perić je visio kao luster kao stoper, a di neće kao bek....daj malo ozbiljnosti
  • Jurki
    8.3k
    Igra je bila losa. Nema se tu kaj reci.. ali majku mu staru kad je Dinamo odigrao dobro kvalifikacije? Liga nam je u kurcu gdje imas 1 nogometni klub i 9 amatera. I onda se cudimo kaj se mucimo u Europi? Ti svi Bugari, Poljaci, Ciprani kurci palci ulazu 10 puta vise u momcadi nego u Hr. Jbt Austrijska liga je za nasu ligu Premiership.
  • Ali
    1.9k

    Znam da nije najbolje rjesenje, zato i kazem da ga probamo protiv varazdina. Nemogu vise gledati lako nemozemo iznijeti loptu preko defanzivnih veznih, trenutno to moze ljubicic i zao mi ga gledate na beku.
    Pa ako mu po bolu pobjegnu varazdinci, nema stete drugo poluvrijeme daj Bockaja mozda je uhvatio ritam nakon naglog gunljenja kila
  • db-izbjeglica
    12.6k
    evo, glasgow rangersi, finalisti europa lige i skoro osvajači iste, gube 2:0 od kluba koji europu nije igrao valjda 50 godina.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Jesam jer ste mi digli tlak, a realno kužite nogomet ko Marica iz izreke.
  • Papastrumf
    9.4k
    Nakon 7 utakmica u ovoj sezoni, rezultatski to izgleda jako dobro, to je fakt.
    S druge strane, igra je daleko od toga i mi s ovim likom na klupi nemamo nikakve sanse u skupinama EL, a o LP da ne pricam. Meni se ne da gledati dinamo od prije 5-6 godina, kako ga samaraju svi po redu i kako se sramoti.
    Igra u fazi obrane je katastrofalna, tko je ikad igrao nogomet, to jasno vidi. Nema to veze s time da obranu igraju rezervni stoper nego je problem u veznim igracima, ali Cacke je tvrdoglava mazga i zbog toga nam se ne pise dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.