• db-izbjeglica
    12.8k
    Rezultat dobar, sve ostalo katastrofa
  • Captain America
    13.7k
    Pa dio vas fakat nije svoj. Dobilo se jako ozbiljnu ekipu s ozbiljnim trenerom, primili smo gol zbog Livijeve žute minute i dali 2, a očaj ko da su nas nabili 4 razlike. Velike momčadi pobjeđuju i kad igraju loše, a mi smo danas pobijedili ekipu koja je bolja od bilo koje naše ekipe. Čestitke treneru, igračima i navijačima koji su potegli do Razgrada. Idemo to rješit na Maxu.
  • Jurki
    8.6k
    Dobro je dobili smo, ali nas Bugari ubili igrom. Ovaj Šimundža pojeo Čačkea..
  • Olmic
    2.7k
    Zazivao sam Petka, posrao mi se u usta..

    Van forme i Petko i Ivanušec, a mi opet pobijedili

    Obrana Šutalo šutalo mora donijet defanzivnu stabilnost


    I zadnje treba odlučit hoće Bočkaj ikad igrat europske ili Ljubo.. Ako će igrat Ljubo onda obavezno kupit zadnjeg veznog, može i Čokaja jer Ademi i Mišić ne mogu sve sami
  • Salva
    2.3k
    Loš je, ali ne toliko, u usporedbi s Brunom
  • Mališan
    1.7k
    Viking je skladištar mjeseca. Čuda je istovario danas
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ajmo sad svi koji mogu napunit Maksimir i nadam se da ce lumeni iz kluba stavit 50 navijaca Ludogoreca na kut zapada a pustit jug u prodaju.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    I zadnje treba odlučit hoće Bočkaj ikad igrat europske ili Ljubo.. Ako će igrat Ljubo onda obavezno kupit zadnjeg veznog, može i Čokaja jer Ademi i Mišić ne mogu sve samiOlmic

    gojak je avion za cokaja....
  • Olmic
    2.7k


    Gojak nije zadnji nego prednji vezni
  • SAS1987
    13.4k
    a pustit jug u prodaju.NitkoBitan

    Nema potrebe, neće biti 20k+
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Gojak nije zadnji nego prednji vezniOlmic

    odigra to bolje od cokaja, ne znam od kud odjednom ta fama oko cokaja.
  • dzg717
    937
    Lagano Orsica isto na klupu pozicionirat
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Lagano Orsica isto na klupu pozicioniratdzg717

    oršić danas asistirao ljubičiću, par puta lijepo prošao i probio stranu, imao odličnu povratnu na koju je ademi loše reagirao. ok, nije baš u najboljoj formi...al ide, nadoći će. ne vidim ništa strašno loše u njegovoj današnjoj predstavi. generalno, nitko nije odigrao dobro i za pohvalu.
  • Dinamosaur
    958
    I opet Menalo ima priliku za zakucavanje a on pogodi čelom u obruč
  • Mali dioničar
    14.2k
    Lagano Orsica isto na klupu pozicioniratdzg717

    Da, sudjelovao je u akcijama za samo 2 gola. Zbilja jalovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.