• BBB Mataa998
    1.3k

    Cek jesi i ti jedan od onih koji gleda samo danas,i bitno je da smo danas pobjedili i to je to...
    A ne shvacas da u Ligi Prvaka il Europskoj Ligi jednostavno nije moguce da zabijemo ovakva dva gola,i da ekipe kao Lazio,Milan,Rennes,United,Braga,Feyenord ne kazne ovakvu igru u nastavku. Sve ove ekipe da su imale prilike i poluprilike kao Ludogorec danas bi nas kaznile sa 3,4 komada...
    Bez Ivanuseca,Orsica,Petka,Drmica necemo moci u Europi a zasto oni ne igraju i ne dolaze u sanse kakve bi trebali to pitaj "strucni stozer"
  • NitkoBitan
    12.1k
    Nema potrebe, neće biti 20k+SAS1987

    Pa vjerujem da bi mnogi pogledali utakmicu rade s juga nego sjevera gore ili zapada gore.
  • MM17
    221
    Ne valja Čačić, ne valja Orša, ne valja Petko evo već niti Drma nije taj, ne valja nitko. Prosječan Dinamov navijač :wink:
  • criticus
    1.2k

    Upravo to ne problem. Niko ne spori da Ludogorets nije dobra ekipa i da ih je trebalo dobit 3 razlike, ali sklapat oči na ovo što teško možemo nazvat igrom nije pametno. Ništa smisleno nismo napravi, sve je došlo kroz kontru il individualnu kvalitetu. Pred našim golom su nas vile nosale
  • miro
    3.1k
    Super rezultat, ali kad vidim tko vodi ekipu...kaj ćemo mi ovakvi u LP ? Mišić nam je danas bio zlata vrijedan
  • MM17
    221

    Niti ja nisam veliki fan Čačketa, ali kaj je krivo danas napravio? Sasvim solidno je vodio utakmicu. I napokon je pogodio sa Ljubičićem na lijevoj strani, Peru bi ubili tamo danas.
  • criticus
    1.2k
    Ako izostaviš krilo i staviš ivanušeca i baturina valjda ti je ideja uzet loptu i kontrolirat sredinu a ne povuć se u blok. Ako se već povlačiš onda ti valjda treba neko prodoran po krilu uz oršića da možeš izać brzo.

    Po meni su takve stvari problem, što se nikakva ideja ne vidi šta trener zapravo oće od ekipe. Više mi se čini da on baci kocku i po tom složi prednju četvorku.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    meni je danas najveći misterij bila igra nakon ulaska petkovića.
    duga i na njega! da je 6 ljudi oko njega, duga na petkovića, čemu?

    ok, jak je na lopti, al jel baš svaka mora biti takva?

    ma generalno, nije to bilo ni toliko loše...obrana malo smušena, al nije baš da je livaković čupao nemoguće pa se provuklo.
  • Captain America
    13.7k
    Pitaj kojeg god hoćeš trenera i svi će ti reći da te kvalifikacije treba samo proći, fućkaš igru. Perić je nakon Shkupija govorio o tome kak svi idu u tim tekmama ko da sutra ne postoji. Mučilo se pod Bjelicom pa se ekipa ne želi sjećat hrača nakon Fradija i Rosenborga, a i sa Saburtalom smo se mučili jer je Nenad u pitanju. Primijetio sam da možda najviše od svih zonaša ne podnosiš kleptomane, al i u povijesnoj 2020/21 smo pod Mamićem ovako jalovo ušli pa se veselili kasnije. Jučer su na Tribini pričali Miho i Paušić da ovi sam čekaju da Dinamo napadne da mogu kontrirat jer Šimundža nije trener koji se voli nadigravat i napadat. Mi smo danas bili bez 3/4 igrača u obrani (ja Ljubu gledam ko veznog, a danas bi nam sjeo ko budali šamar da može igrat svoju poziciju) i primili smo nesretan gol. Da je ovu pobjedu izborio bilo ko čije ime nije Ante Čačić, o ovoj utakmici bi se govorilo ko o uspjehu.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Nije danas krivo napravio,krivo je napravio od pocetka priprema do sada sto nije stvorio ni igru,ni sigurnosti ni automatizme u kojem bi glavni igraci dosli do izrazaja
  • Fanboy
    2.2k
    Ne treba tražiti prevelik alibi za igru, no ono što sam primjetio do sada da Čačić ipak greške iz utakmicu u utakmicu sanira te nastoji ispraviti...
    HNL se nije baš bajno krenuo, bilo je muke sa Loksom i sad je to već daleko bolje izgledalo....Ovo danas nije bilo lijepo za gledati, no došlo se do pobjede, a za ukras će se vjerujem doma igrati ljepši nogomet.
    Čačić nije trener junior, no dobro vodi momčad ovu sezonu. Neki igrači hvataju još formu, stavio je 19 godišnjaka u izuzetno važnoj tekmi. Dobio je ove sezone već 6 utakmica + jedan remi. Neke su bile ok, neke su bile dosta napete, no posao odrađuje.
    Važno je da momčad raste i sezona je tek počela, pa će sve valjda sjesti na svoje...
  • Ludovic IX
    5.4k
    Ovi su domaćinska momčad. Njih su irci držali u šahu. Mi samo ne smijemo čuvati rezultat a nekako se bojim da će to bit do 0-1
  • Ali
    1.9k

    Na apaurinima nakon briljantne i pravovremene reakcije u svakom duelu
    Polako sada se vracam u normalu, ocajna utakmica, priprema katastrofalna, tri tocna pasa nismo odigrali.
    A igrac utakmice potjeran na beka... svaki put kad covjek iznese lootu sansa za dinamo...
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ovako kako smo mi njih riješili danas su nas rješavale bolje momčadi prije. Mi bi pimplali, zujali, a oni bi zabijali golove. Tko to ne vidi ne poznaje nogomet.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ne znam kako bih ti mogao nacrtati ali ocito drugacije ne ide...
    Nije tu problem kako svi idu kao da sutra ne postoji,nego je problem na sta mi ličimo,ne na sta drugi liče... Jel shvacas da ne igramo dobro,od Hnla do Europe,primamo golove maksimalno glupe,igra nam se svodi na individualnu kvalitetu i to je to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.