• Stjepan
    479
    Ako će Čačić Ljubičića forsirati na lijevom beku onda se mora kupiti jedan zadnji vezni jer zamjene za Ademia i Mišića nemaš ili nek kupe lijevog beka a Ljubičića vrate u sredinu terena
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Da, trebao bi ga sportski direktor malo popratit. Kuka on od priprema upravo za te dvije pozicije, ali reakcije nema.
  • Infinity
    15.2k
    Logicnije je dovesti beka ako veznog vec imamo. Vidim da je Ismaily slobodan. Ima godina, ali bi iskustvo moglo biti presudno. Ima tu igraca kojima istjecu ugovori, dalo bi se kupiti nesto po normalnoj cijeni.

    Nadam se da u klubu kontaju dovesti pojacanje ako se plasiramo u LP. To bi bio dokaz da postajemo ozbiljniji. Do sad smo prodavali igrace nakon plasmana u LP.
  • Stjepan
    479
    Zar Ismaily nije stoper ako misliš na onoga što je igrao u Hajduku
  • Mr Anderson
    5.3k

    Sigurno misli na Brazilca iz Šahtjora. Lijevi bek.
  • Infinity
    15.2k
    Da. Nisam siguran da je tovar uopce slobodan, a i nije nas level :grin:
  • Jurki
    8.4k
    Za LP nam treba dobar lijevi bek i kad se ozlijeđeni vrate bude to dobro. Mislim da nam svima fali malo pozitive i vjere u ovu ekipu. I malo previse prosipamo žuč. I ja sam ljut kad igramo lose, bitno da se pretkola prolaze. A za dojam bumo isli pogledati umjetnicko klizanje..
  • Mr Anderson
    5.3k
    A realno, nije bilo dobro, rezultat se pamti. Nebi ja rekao da je tu Čačić puno kriv. Imamo igrače koje imamo, selekcija je napravljena prije i ne pašu nam ekipe s ovakvim brzancima jer se ne možemo nadtrčavat s njima. Mi bi im trebali uzeti posjed i umrtviti tu njihovu igru. Slično ko Real Liverpoola u finalu LP. Problem je što su zakazali naši veznjaci koji bi trebali držati loptu. Ademi, Ivanušec, pa i Baturina koji se tek privikava na ovakvu igru, ali ga treba istrpiti. Mišić je malo spor, ali je jučer drugo poluvrijeme bio dobar u prekidanju njihovih akcija. Istina, bez nekog doprinosa u građenju naše igre.
  • NitkoBitan
    11.7k
    selekcija je napravljena prije i ne pašu nam ekipe s ovakvim brzancima jer se ne možemo nadtrčavat s njimaMr Anderson

    A koja moderna ekipa danas nema "brzance"? Meni se cini da se mi ne mozemo ni sa kim nadtrcavat pogotovo ako udemo u LP. Do 70. minute i nesto a nakon toga disanje na skrge. Trebamo uzet 1-2 crnca (u ofenzivi) koji ce trcat cijelu tekmu makar i kao muhe bez glave...
  • Mališan
    1.7k
    Trebamo uzet 1 - 2 crncaNitkoBitan

    Hahah ovaj dio me podsjetio na razdoblje kad sam bio klinac, a stigao bi neki novi tamnoputi igrač u dinamo, ja sam mislio (ko i mnogi drugi) sam zato kaje crn da je lik najbolji ikad. Ono, potpiše Mathias Chago, a u mojim očima on je ravan Gilbertu Silvi. :lol:
  • Jurki
    8.4k
    Do 70. minute i nesto a nakon toga disanje na skrgeNitkoBitan

    Opet dolazimo do pitanja struke tj. nacina treniranja na pripremama, a i samog profesionalizma nogometasa. Modric s 37 godina trci ko životinja.

    Da imamo prave kondicijske trenere koji ce ih nagazit.. pa da ga jebes da ce izdrzat 90 minuta visokog ritma.
    Za Miki Maus ligu je ovo dosta, za EL tak tak, a za LP nebu dost.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Zanimljivo i ja sam mišljenja podhitno 1-2 crnca, ne zato da bi tek tolko imali crnca nego je evidentno da nam fali brzine reakcije u mnogim situacijama,naročito na tim odbijenim tzv. drugim loptama gdje Ademi zasad nije na nivou, što ga je inače krasilo kao igrača.

    Ljubičića hitno gurnuti u vezu i Bočkaja u vatru da dobijemo širinu terena preko bekova a ne da se igra fliper kao sinoć što je Bugarima odgovaralo.
  • dzg717
    928
    Moli se admin da otvori novu temu “ Varaždin - Dinamo” da lagano krene…
  • Fanboy
    2.1k
    Pa naša reprezentacija već nekoliko turnira za redom ima najbrže igrače svjetskih/europskih prvenstva( Olić, Srna, Rebić, Perišić Gvardiol(top 5 prošlo euro) te najizdržljivije igrače(Modrić, Brozović, Mandžukić itd)...

    Pošto je skoro 90% naših reprezentativaca iz Dinama očito se radi u razlici u kondicijskoj spremi u velikim klubovima liga petica i kod nas. Ono što je Dinamo za ostatak HNL to su klubovi LP za nas za fizičku spremu. Pod Bjelicom se taj iskorak napravio, a bome su naši igrači i protiv Tottenhama letili i dominirali u izdržljivosti 2 poluvrijeme i produžetke.
  • MM17
    221
    Nikakvi crnci, eventualno lijevi bek ako je Pero prekrižen i to je to. I naravno da nam ključni igrači pomalo ulaze kroz tjedan, dva, tri u top formu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.