• InatiseSlavonijo
    459
    Jučer sam vodio djecu i ženu i nakon 12 godina bio na sjeveru gore. Lijepo je vidjeti djecu i roditelje sa zastavama na tribini, ma da se slažem da na manje utakmice treba otvoriti zapad gore za djecu. Redari normalni, za razliku izuvanja "iz gaća" na dolje. Super scena kod bakljade, hrpa djece leti na ogradu promatrati :smile:
  • Olmic
    2.7k


    Možda je tebi tata meni nije.. Ne vidim zašto bi netko morao igrati i u čemu je problem da uđe s klupe?

    Nemam ništa protiv Orše, volio bi da ostane cijeli život u Dinamu, ali ako se vidi da malo slabije ulazi u formu neka igra netko trenutno u boljoj formi, a Orša će već doći na svoje..
  • Gelipter
    3.5k
    Kao i uvijek dan nakon tekme, čitam Zonu, usklađujem dojmove, dolazim k sebi i nakon pobjede uživam. Jest da je bilo infarktno, ali na sjeveru se to uvijek lakše podnese. Daleko je to bilo od bajne izvedbe na terenu, ali mislim da dečkima još treba dati kredita da se uigraju, rano je za kategoričke sudove o tome kome se treba zahvaliti, a kome ne. Čačke kakav god bio, ali odaje dojam karaktera za razliku od agenta Kopića i rezultati su zasad tu.
    Kaj se tiče brojke ja sam prvi bio skeptičan, tak da sam s brojkom jučer vrlo zadovoljan uzmemo li u obzir sve okolnosti. Naravno da može i bude bolje, ali kak je neko već naglasio tko je bio jučer na sjeveru, ako nema prejeben razlog, doći će i sljedeći put. Dobro sam pretpostavio, iako je to moj dojam, da će atmosfera i navijanje eksplodirati i biti i bolja neg na hajduku (svaka čast penalima i proslavi nakon njih). Jednostavno je sjever jučer gorio od početka do kraja kako kaže popularna pjesma: "a sjever složno grmi, ori se!" Napisat ću opet procjenu za Skhupi da brojka neće ići puno iznad ove jučer pa daj Bože da se opet ugodno iznenadim.
  • Gelipter
    3.5k
    kaj se tiče pretresa, isprike na kvarenju lijepog dojma, ali jučer naprosto nehumano i degutantno kaj su radili, za razliku od superkupa.
  • Jaro
    5.6k
    jucer je organizator GNK, superkup HNS jbg...
  • Gelipter
    3.5k
    ma jasno da, a i na "malim" se utakmicama već poslovično posebno iživljavaju na nama nevezano čak uz organizatora.
  • Tom vg
    1k
    Šta je opet bilo? Baš si mislim jučer kako su ok bili na ulazu..
  • dzg7
    267
    Meni tenisice izuvali, skidanje remena..
  • Keyser Soze
    8.2k
    Mene je frajer ispipkao između nogu, provjerio mi pederušu i odlučio ponovno potražiti jel imam kaj između nogu :brow:
    Naravno, skidanje tenisica isto.
  • Jurki
    8.7k
    Da se nadovežem u vezi pretresa, prešel bez brige.. niti izuvanja ni nist.. pital kaj imam u dzepovima i to je to.
  • Nino Bule
    11.5k
    Izuvali su sve, skidali remenja, staro mlado nisu radili razliku
  • SAS1987
    13.5k
    Oko utakmice ste više manje sve kazali ja bi samo dodao da mi je prvo poluvrijeme barem po TV bio tempo odličan. Baš su letjeli po terenu i brzo odigravali. Mada je bilo zbog tih brzih odigravanja pogreška u obrani koje su nas umalo koštale bodova.
  • Jurki
    8.7k
    nez kaj bi ti rekel al mene nitko nije izuval.. da videl sam da izuvaju ljude to je tocno
  • Dino
    2.2k
    Otkad je ta praksa da se ni sibice ne smiju unosit na stadion? Oduvijek su upaljaci bili zabranjeni, ali sjecam se da su se sibice mogle nosit.
  • deda
    28k
    Ništa zapaljivo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.